Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Na koniec roku 2007, czyli po rządach PIS-u dług publiczny Polski wynosił 527.4 mld zł. Dziś to prawie 800 mld zł. Cztery lata rządów Platformy Obywatelskiej charakteryzują się wiec wzrostem zadłużenia o blisko 270 mld złotych. Warto tez odnotować, ze w latach 2002 - 2007 dług publiczny Polski wzrósł o 175 mld zł. W okresie rządów PIS dług wzrósł o niecałe 61 mld zł. Dodajmy też, że od 2009 roku rząd Donalda Tuska nie spłaca już długu wobec Klubu Paryskiego ( długi Gierka), co jest pozytywnym elementem dla budżetu. Dziś, gdy słyszę jak minister Rostowski mówi, że dopóki rządzi Platforma Obywatelska, to nie zabraknie pieniędzy na emerytury, czuję się jakbym żył w jakimś kraju za siedmioma górami i siedmioma lasami, gdzie rządzi dobry i sprawiedliwy król wraz ze swoim giermkiem, a siły ciemności czają się zewsząd. Fakty ni jak mają się do rzeczywistości jednak. Tak naprawdę , to nie żyjemy w baśniowej krainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, nie bojcie sie glosowac za zmianami !!!!! Niech w koncu w sejmie pojawi sie ktos nowy, ktos z szerszym spektrum, swiezymi pomyslami- sprawdzonymi na dodatek w praktyce, i zwienczonymi sukcesem (cud gospodarczy Hiszpanii, Argentyny, Chile; te wlasnie kraje wprowadzily w zycie pomysly, ktore od lat prezentuje Janusz Korwin Mikke) LISTA NUMER 9 !!!!!!!!! Nowa Prawica Janusza Korwina Mikke !!!!!!! A swoja droga- dziwne jest to, ze niektore listy zlozone w terminie, i z kompletem podpisow liczone byly ............7 dni !!!!!!!!!! Takie postepowanie uniemozliwilo glosowanie Polakom na KNP przebywajacym na obczyznie, a to spory cios. Ludzie poza granicami nie oglaaja tej rezimowej tv ktora plecie klamstwa, a w najlepszym wypadku manipuluje wypowiedziami, czerpia widze z interntu i wsrod nich JKM cieszy sie odromnym poparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsag
jakbyś mogła napisac dla kazdego kraju osobno, co w nich wprowadzono z pomysłów korwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsag
szczególnie interesuje mnie Hiszpania bo teraz stoi na progu katastrofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, ze wrzucisz w wyszukiwarke "cud gospodarczy Hiszpanii, Chile, Argentyny"- a wszystkiego sie dowiesz. Poczytaj tez jaka droge do sukcesu przebyla Irlandia- baaardzo duza zbieznosc programu gosp Irl z tym, co proponuje OD LAT JKM. Z tym, ze w IRL dolozono niepotrzebnie jeszcze baaaaardzo duzy socjal, do doprowadzilo do ruiny tego kraju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory/news/artykuly/358575,nowy-sondaz-korwin-mikke-wejdzie-do-sejmu.html Mysle, ze Shatyn moze zaczac parzyc melise :D KNP ma juz 4% POPARCIA!!!!!!!!!!! Wystarczy sie zmobilizowac, pojsc i oddac glos na liste nr 9- a jak nie, darowac sobie udzial w wyborach. Kazdy, oprocz KNP w sejmie juz byl, i jakimis szczegolnymi osiagnieciami raczej nie moze sie pochwalic :O Dajmy szanse mlodym, wyksztalconym ludziom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiesz że
odsyłasz do google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko pisalam juz o tym tutaj setki razy, i nie mam zamiaru sie powtarzac. To w Twoim interesie jest dowiedziec sie o cudzie gospodarczym, jezeli nie wiesz ze mial meijsce, na czym polegal, i w ogole co to takiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam ten topik
ale na nic takiego nie trafiłam. dzięki. myślałam że jesteś inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasija
Shatynowi melisa juz nie pomoze, musi zainwestowac w xanax:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego?
co ze Shatynem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja głosuje na KNP
czy można głosowac na KNP w całym kraju czy tylko tam gdzie zarejestrowali listy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl. jak mozna głosować tam
gdzie nie ma KNP na listach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja głosuje na KNP
a moge głosowac w innym okręgu , tam gdzie zarejestrował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz pojechac do innego okregu i tam zaglosowac, tylko musisz wziac zaswiadczenie z gminy, by moc glosowac poza miejscem zameldowania. SPrawa dotyczaca rejestracji list na terenie calego kraju nadal jest w toku. Byc moze WSA wyda korzystne orzeczenie na mocy ktorego KNP (lista nr 9) bedzie zarejestrowana w calej PL. Poki co mozna glosowac tylko w 21 okregach http://www.wybieramknp.pl/ tutaj dostepne sa wszystkie potrzebne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zasuwajcie tak z tym topem
bo nie NADANŻAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=qagJAwH0lTk&feature=feedrec_grec_index Minuta i 10 sekund- warto obejrzec i zastanowic sie, dlaczego PO ma takie poparcie- a Korwin, ktory chce wprowadzic stosowanie sie do zasady "tak krawiec kraje, jak mu materii staje"- nie moze sie przebic przez morze obietnic i ich relizzacji za pozyczane pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak powinno byc wszedzie
KNP jeszce długo nie bedzie w sejmie ----bo żyjemy w kraju debili>>>niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/nmlu WRESZCIE !!!!!! jakis normalny, wartosciowy, obiektywny art na onecie. Naprawe warto przeczytac ! Polski system podatkowy oraz pomocy socjalnej zniechęca do podejmowania pracy. Dochody netto osoby bezrobotnej znajdującej nisko płatną pracę rosną jedynie o 2030% jej płacy brutto czytamy w rządowym raporcie Polska 2030. Nawet 70-80% zarobionych pieniędzy przez osobę podejmującą zatrudnienie jest „odbierane poprzez podatki i składki na ubezpieczenia społeczne oraz utracone świadczenia socjalne. Jest to tzw. „pułapka bezrobocia. Najlepiej ujął to noblista Milton Friedman: „Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki, gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy do obciążeń dochodu dodamy podatek VAT i akcyzę, to okazuje się, że pracownik zarabiający średnią krajową oddaje państwu połowę swojej pensji. Oznacza to, że w pracującej rodzinie jedno z małżonków w całości pracuje na rzecz państwa wskazuje raport Instytutu Globalizacji „Cena Państwa. Przypominam, ze priorytetem dla JKM jest zniesienie podatkow dochodowych, ograniczenie wszelakich panstwowych urzedow do absolutnego, koniecznego MINIUMUM!!!!!!! Wedlug propozycji JKM wystarczyloby, gdyby kazdy obywatel co meisiac placil panstwu niecale 300zl- cos ponad 200 ( nie pamietam dokladnie). Wystarczyloby to na pokrycie kosztow zwiazanych z utrzymaniem Policji, Wojska, Sadow, neizbednych ministerstw. Po co nam wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Znam właściciela firmy wykończeniowej, która od 3 miesięcy czeka na przydzielenie mu z Urzędu Pracy pracownika. Pewnego dnia przychodzi Pan Roman - potencjalny pracownik skierowany przez Urząd Pracy - z tzw. dobrą flachą, żeby jakoś to załatwić. Ale nie chodzi mu o podjęcie nowej pracy, lecz załatwienie, żeby jej już nie było. Tłumaczy to tak: „ Bo ja już mam robotę, taką na czarno i nie potrzebuję drugiej, a jak tej nie wezmę, to mi zasiłek zabiorą. Niech pan zgłosi do urzędu, że już kogoś ma na to stanowisko i nie ma już dla mnie miejsca. Jest to przykład fikcyjnego bezrobocia. W Urzędzie Pracy Pan Roman widnieje jako bezrobotny, ale w rzeczywistości pracuje. W szarej strefie pracuje ok. 10% zatrudnionych. Takie zatrudnienie to ryzyko dla pracownika i dla pracodawcy. Pracownik nie jest ubezpieczony i często musi zaakceptować ustną umowę z pracodawcą. Według raportu Polska 2030 nawet 70% osób w szarej strefie nie ma podpisanej umowy, co umożliwia pobieranie zasiłków. Tak wlasnie wyglada polityka socjalna panstwa. W Szwecji wydatki rządowe wynoszą 51% PKB, a w znacznie biedniejszej Polsce 46% PKB ----> WNIOSKI?!?!?! Rzad do wymiany !!!!!! Uczciwie pracujacym odbiera si epolowe ich zarobkow, by utrzymywac nierobow i kombinatorow. Naprawde chcecie dalej wybierac PO, czyli tzw "MNIEJSZE ZLO"?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan mecenass
'mam dosc' umow sie ze mna ❤️ 😘 :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan mecenass
a na drinka dasz sie zaprosic ? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan mecenass
niech bedzie czerwone wino, w scisle okreslonych okolicznosciach- zgadzam sie na wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×