Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Mikke nigdy nie opadnie!!! ;) Boni powiedzial dzis, ze teraz gdy ACTA zostala podpisana to mozemy o niej porozmawiac :O No to sobie pogadajcie :D wyborcy peło :O Z przykroscia stwierdzam, ze przylaczam sie do apelu Dody, by kto moze- wyjechal z tego chorego kraju czem predzej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjja hahahah
przekonania ma OK nasz JKM aczkowlwiek ze wzgledu na jego "lekko szurnieta" osobowosc zostaje w moich i mysle, ze wielu oczach zdyskwalifikowany:( a szkoda.. moze jest jakis jego zastepca? ktory ma podobne przekonania? a przy tym nie przejawia dziwnych zachowan ani i jest troche bardziej reprezentatywny... ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty widziałaś jego wywiad w Superstacji po Marszu Niepodległości? Przecież on jest jakiś ja nie wiem już co o nim myśleć. On ludzi przyciąga do idei koliberalnej, nawet do partii się zapisują..... Ale co z tego jak potem jednym wywiadem potrafi zepsuć wszystko i ludzie się zniechęcają. Miał odejśc z polityki, usunąć się w cień, ale nie. Dalej siedzi i mąci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem :D Oczywiscie masz racje- ale czasem trzeba odrzucic te niepotrzebna otoczke, sposob wysławiania sie, te wszytskie ę, ą srą- i zastanowic sie nad sednem sprawy- czyli tym jakie gosciu ma podejscie do panstwa, wladzy, wymiaru sprawiedliwosci, gospodarki. Gwarantuje, ze wypadnie lepiej merytorycznie od KAZDEGO polityka. Niestety, u nas ludzie wybieraja tych, ktorzy maja dobrze skrojony garnitur, i duzy zasob slow (ktorych zreszta sami nei rozumieja). Wybieraja taka szumowine- a potem placza, bo jest KRYZYS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On czasem działa jak taki buldożer. Nie patrzy, nie zastanowi się i jedzie bez trzymanki. Tyle lat działa w tej polityce i nic się nie zmienił jak oglądam te wywiady ze wcześniejszych lat. Facet jest bardzo inteligentny, wykształcony. Pamiętam jak na spotkaniu chwalił się jak szybko potrafi książkę przeczytać. Lubię go, ale czasem mógłby odpuścić i dać innym dojść do głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrotny Jestem
teeż mam ochote coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I lwasnie za to, ze sie nie zmienia oddaje zawsze na niego glos. Inni juz w ciagu tych 20 lat stali sie liberalami z socjalisty, socjalista z liberala, potem wszyscy nagle konserwatystami a teraz kazdy z nich to wolnosciowiec wprowadzajacy ACTA, podnoszacy wiek emerytalny i podatki :D NONSENS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oddaję na niego głos jak już nie mam na kogo, a często tak niestety jest. Jednak kurcze no mam koncepcję na wybory prezydenckie przyszłe, ale bym musiała namówić tę babkę na start, a po drugie Korwin i PiS musieliby to poprzeć, a to jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejca
BMW Opad Polski, Dzień Dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grawitacja Kowalska
Moja siła na tym forum jest wszechopadoobecna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiny
No wielkie dzięki... Oglądajcie sobie w ramach tej grawitacyjnej opadłości, tzn przypadłości gwiazdy, które nam było dane do niedawna oglądać o . O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantyda Kowalska
Moja legenda ma dokładnie taki sam początek, droga Australio.... Pamiętam dobrze te czasy.... Świat był tam piękny, aż do władzy nie próbował dojść Korwinus Mikus vel Opadus... Wszystko, wszystko runęło! A potem wielka woda pokryła świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Student-pierwsza-ofiara-miedzynarodowych-porozumien-antypirackich,wid,14199686,wiadomosc.html?ticaid=1dd03 Student pierwszą ofiarą międzynarodowych porozumień antypirackich Nazywa się Richard O'Dwyer, jest 23-letnim brytyjskim studentem i z powodu domniemanego naruszenia praw autorskich w internecie zostanie pierwszą ofiarą międzynarodowych porozumień antypirackich. Czym zawinił student? Richard mieszkał w akademiku w Sheffield, gdzie uczęszczał do miejscowego uniwersytetu. W wolnych chwilach prowadził stronę internetową TVShack, gdzie społeczność zamieszczała linki do różnych źródeł, gdzie nielegalnie można było obejrzeć/ściągnąć materiały filmowe. Strona nie hostowała żadnych plików, umożliwiała jedynie wymianę linków... tak jak setki milionów innych stron w internecie, gdzie funkcjonują fora lub chociażby system komentarzy do artykułów. Czym więc wyróżniał się serwis Richarda? Tym, że osiągnął sukces - w ostatnich dniach działalności odnotowywał ok. 300 tys. wejść miesięcznie. To naprawdę sporo, jak na amatorski serwis. Co grozi studentowi? W świetle brytyjskiego prawa student nie popełniał żadnego wykroczenia. Nie udostępniał nielegalnych plików, nie trzymał ich na własnych serwerach, co więcej - sam z nich nie korzystał. Niestety, według prawa amerykańskiego, stał się groźnym przestępcą i USA wystąpiły o jego ekstradycję. Sąd w Wielkiej Brytanii stwierdził, że nie ma prawa odmówić, w związku z czym w najbliższym czasie Richard uda się na wycieczkę do Stanów. Może zostać tam dłużej, niż przeciętny turysta - za "piracką" działalność grozi mu 10 lat więzienia. 23-latek zdaje sobie sprawę, że jego proces będzie pokazowy - amerykańskie władze będą chciały wysłać sygnał do cyberprzestępców poza granicami kraju, że to koniec pobłażania - w związku z tym obawia się najwyższego wymiaru kary. Reakcja społeczeństwa Sprawa wywołuje wielkie emocje w Wielkiej Brytanii. Chodzi tu w końcu o ochronę własnych obywateli, która powinna być sprawowana przez państwo. Matka chłopaka przed kamerami najpierw nazwała decyzję brytyjskiego sądu "obrzydliwą", a potem nie potrafiła powstrzymać łez. Czy w obliczu podpisania przez nasz kraj ACTA, wkrótce czeka nas seria podobnych spraw? Jak bardzo międzynarodowe porozumienia wpłyną na możliwość ochrony obywateli przez polskie władze? Udzielenie odpowiedzi na te pytania powinny być dziś priorytetem dla rządu. Na razie społeczeństwo nie rezygnuje z protestów, także tych ulicznych. Zbierane są też podpisy pod wnioskiem o referendum ws. ACTA (potrzebne jest 500 tys. podpisów). Porozumienie nie zostało jeszcze przepchnięte przez Sejm RP, protestujący mają więc cień nadziei, że ostatecznie uda się powstrzymać wprowadzenie ACTA w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Korwin nie dojdzie do wladzy przez takich konowalow jak Wy, tam wyzej :O Jedyne do czego sie nadajecie, to do postawienia przez sadem i orzeczenia ubezwlasnowolnienia calkowitego :D A ze jest was zdecydowana wiekszosc w spoleczenstwie- mamy to, co mamy. Dno i 50m mulu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie tylko co jest nie tak z nasza demokracja?? Dlaczego Tusk chce podpisac ACTA, skoro wprowadzenia NIE CHCE 82% spoleczenstwa, 8% raczej nie chce, a jedynie 10% stanowi Ci, ktorzy chca, lub jest im to obojetne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc takiego k. z komorki
To, ze Twoja pala lezy i sie nie moze dzwignac nie oznacza, ze kazdy tak ma!!! Nie mierz wszystkich swoja miara, no tak- ale kazdy sadzi wedlug siebie :D Wiec z bogiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * bóg *
Co ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak Chin Kowalski
Nie ma mnie :( to nie rów, to nicość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knedle w rękawiczce
Siema sory, zgubiliśmy się i nas tu zaniosło, widzieliście może Truskawki w śmietanie? Umawialiśmy się na Placu Świętego Opadu a ich nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knedle w rękawiczce
CO TO MA ZNACZYĆ ?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek -z -Klanu
co sie stao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Bartek
To się nie odstanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powstaniec listopadowy
Chodźmy na browar, niech nam powstanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knedle w rękawiczce
Chwila!! Gdzie są Truskawki w śmietanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan je ZUS
Ej knedle i reszta! Znacie tych czterech,co tu piszą nade mną jakieś dziwne głupoty? o . O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkochol Kowalsky
A co ja mam powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×