Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość gość
ma racje. komuszy pomiot skażony wirusem komuny jak jkm (aparatczyk sd - zagraniczne wyjazdy na zachód) nie ma wstępu do sejmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jkm należał również do Związku Młodzieży Socjalistycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JKM nie jest komuszym pomiotem, chociazby z racji wieku, niedouczony rozmowco. Nadto- wyjazdy zagraniczne w czacach komuny nie moga jednoznacznie swiadczyc o wspolpracy. Co innego przynaleznosc do pzpr-u: miller, oleksy, kwasniewski, mazowiecki, kuron- oni WSZYSCY nalezeli do PZPR. Czyli byli komunistami. A teraz nazywa sie ich socjademokratami, lub "pierwszym niekomunistycznym preierem" :O :O :O ŻAL. Po trzecie: to wlasnie JKM za swej bytosci w sejmie chcial wprowadzic ustawe lustracyjna- po czym walesa prawie popuscil ze strachu- i zorganizowal m..in. z tuskiem NOCNĄ ZMIANĘ, czyli obalenie rządów PRAWDZIWYCH patriotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komuszy pomiot bo należał do sd przez dwadzieścia lat a sd to satelita pzpr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jkm to zms-owiec pieprzony, komuszy pomiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomiot bo to dziecko komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dobre! Autorce nie podoba się kraj, w którym po dobrych studiach będzie jej ciężko ze znalezieniem pracy, więc poleca głosować na JKM, w którego kraju w ogóle nie mogłaby studiować, a tylko pilnować dzieci i nadstawiać mężowi tyłka do "sprania". Genious.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie moglabym studiowac??? Bzdura. JKM nic takiego nigdy nie powiedzial. Pisal jedynie, ze chcialby doprowadzic w kraju do sytuacj, w ktorej kobieta NIE BYLABY ZMUSZONA isc do pracy, tak jak ma to miejsce dzisiaj- gdyz maz nie jest w stanie swoim jednym etatem utrzymac rodziny :O Gwarantuję Ci, ze co najmniej 50% kobiet ktore dzis chodzi do pracy chetnie poswiecilaby sie wychowaniu dzieci i utrzymaniu domu (ja nie jestem w tej grupie). Tak jak ma to dzisiaj miejsce chociazby w de, hol, czy austrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zapoznac sie z wykładami Leszka Zebrowskiego dostepnymi na you tube. Facet doskonale opowiada o historii Polski, ze szczegilnym uwzglednieniem zaslug Narodowych Sil Zbrojnych, AK, a takze resortowych dzieci.... Warto!!! Polecam wpisac w wyszukiwarke yt np. haslo Leszek Zebrowski Jedwabne. I posluchac z uwaga. Wygląda na to, ze Polacy nie sa odpowiedzialni za tę zbrodnię. Gdy podczas sekcji zwlok ofiar tej obrzydliwej zbrodni zaczeto napotykac na łuski amunicji, a w czaszkach ofiar na dziury po kulach- sekcje przerwano gdyz- Zydzi uznali iz nie zycza sobie ekshumacji, bo to niezgodne z ich religią. Czy Polacy wolwli strzelac do Zydow miast zaborcy??? Po drugie skad niby mieliby wziac taka ilosc amunicji? Po trzecie dzien przed, i dzien po masakrze w Jedwabnem w okolicznych miejscowosciach mialy miejsce pogromy na Zydach dokonane przez Niemcow. Zbieg okolicznosci? Nie sadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdas
Wyrażę swoje zdanie na temat polityki, mam poglądy umiarkowane liberalne. Pośrednio popieram Janusza K***ina-Mikke tylko z tego powodu, że nie ma innej partii, która ma choćby minimalne szanse, a reprezentuje częściowo podobne poglądy do moich. Przeczytałem program wyborczy KNP. Jest mocno niedopracowany i zbyt ogólnikowy, co bardzo mnie denerwuje, gdyż ciężko znaleźć konkrety, a jak dla mnie to jest podstawą każdej partii. Niestety każda partia to tylko: "zrobimy tak i tak, głosujcie na nas" i KNP pod tym względem nie jest wyjątkiem. To, na co zwracam uwagę w 70% przy programie partii to sprawy gospodarcze. W przypadku KNP jest to zbyt skrajny liberalizm, który prawdopodobnie nie sprawdzi się w takim kraju, jak Polska. 30% to społeczeństwo; dla mnie nie ma znaczenia, czy jest aborcja, czy nie, czy krzyż wisi na ścianie, czy nie etc. To błahe sprawy. Nimi można się zająć dopiero wtedy, gdy uporządkuje się sprawy gospodarcze. Niedawno rozpocząłem opracowywanie takiego właśnie gospodarczego antidotum, zastrzegam jednak, że jeszcze nie skończyłem. Jak skończę, zamierzam to opublikować. W przeciwieństwie jednak do programu jakiejkolwiek polskiej partii staram się robić konkretne obliczenia do takiej, czy innej propozycji gospodarczej, aby realnie ocenić, ile budżet państwa na tym zyska bądź straci. Moje propozycje wyglądają faktycznie jak program wyborczy, ale to dopiero ogólna faza. W dużym skrócie tu napiszę, bez konkretnych liczb, bo nie chciałbym póki co zapeszać, jak jeszcze nie skończyłem. Uważam, że w życiu gospodarczym powinno na pierwszym miejscu stawiać się pracę. Należy ganić nierobów, uciąć socjalizm, a premiować ludzi, którzy pracują - zupełnie zatem przeciwnie do tego, co jest teraz. W kwestii podatków proponuję: - zlikwidować CAŁKOWICIE podatek PIT - jego brak obniży biurokrację (koszty ponad 2 mld rocznie), zarówno dla beneficjentów, jak i płatników tegoż podatku, wzrasta zatrudnienie - ujednolicić podatek VAT - zlikwidować preferencyjne stawki i zostawić VAT na poziomie 15-16% - wyliczyłem wstępnie, że właśnie taka ujednolicona stawka JUŻ rekompensuje wpływy z podatku PIT, a plusy są też inne: spadają koszty biurokracji, teoretycznie dochody paradoksolnie zaczęłyby jeszcze rosnąć, ponieważ potaniałaby elektronika, materiały budowlane, mieszkania, samochody, energia, woda, wszelkiego typu usługi itp. Podrożałby chleb, masło czy mięso o 10-15% - jeżeli jednak ktoś pracuje, to przeboleje to otrzymując w zamian dużo innych, tańszych dóbr i usług, - zlikwidować wszelakiego rodzaju socjalizm doraźny - ZERO dawania pieniędzy ludziom, żadnych zasiłków dla bezrobotnych, dla samotnych matek z dziećmi czy niepełnosprawnych - zamiast kasy, posiłki, jedzenie, skrajnie - opłacony rachunek (w końcu są jednak różne sytuacje) - nie możę być tak jak z kolesiem, którego znam - maszyna rolnicza ucięła mu kciuka i on teraz dostaje 800 PLN zasiłku z MOPS, które przeznacza na chlanie, ponieważ rodzinę i dach nad głową ma. Są to tylko trzy ogólne propozycje. Nad ZUS jeszcze myślę, ale przydałoby się rozwiązać tę sprawę. Na pewno trzeba zlikwidować KRUS i pomyśleć o jakimś rozwiązaniu zadowalającym także rolników. To, co napisałem, jest i tak w BARDZO dużym skrócie, ale nie ma tu miejsca na kilometrowe dogmaty. Ważne, żeby zmienić obecną sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdas
Zapomniałem jeszcze o jakże ważnej dziedzinie, jaką jest służba zdrowia. Prywatna służba zdrowia - tak, ale z pewnymi ograniczeniami - stąd właśnie moje poglądy są umiarkowane liberalnie, nie zaś skrajne. Otóż: każdy pracujący człowiek MUSI być ubezpieczony. Jednak to on sam wybiera sobie prywatnego ubezpieczyciela, a ten ubezpieczyciel jest zobowiązany do zawierania umów ubezpieczeniowym z gwarancją MINIMUM 100 000 PLN, a państwo ustala podstawowy pakiet, który ubezpieczenie ma obejmować (czyli np. za to można leczyć raka, kiłę, schizofrenię, cukrzycę i alzheimera, ale już np. nie parkinsona itp. TO TYLKO PRZYKŁAD). Ponadto ceny usług medycznych ustalone mają być dopuszczalnymi widełkami. Po co to? Chodzi o to, żeby nie powtórzyła się sytuacja z USA, gdzie: - winduje się ceny usług medycznych niebotycznych rozmiarów, co odbija się na ubezpieczalniach, a końcowo - na płatnikach. - ubezpieczenia są wybiórcze, umowy niejasne, w razie choroby mogą powstać wielkie koszta. Oczywiście, 100 000 PLN to może być za mało w przypadku poważnej choroby, no ale to ustawowe minimum. I jak ktoś chce lepsze, to sam sobie ma znaleźć, i tyle. Jego wybór. Jeszcze wyjaśnienie: takie regulowanie ma zapobiec głupocie bezmyślnych ludzi. Nie chcemy chyba, aby na skutek zbyt skrajnego liberalizmu ludzie zaczęli masowo tracić domy (niestety, ludzi nieporadnych życiowo jest pełno) czy napadali na banki. Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wierze, ze gdy politycy nowej prawicy wejda do sejmu i z tego tytulu sila rzeczy beda goscic w mediach czesciej, a ludzie beda mieli okazje posluchac tego, co maja do powiedzenia sami beda chcieli na nich zaglosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz Gowin przepadl i prosze zauwazyc kiedy jego poparcie zaczelo spadac- dokladnie wtedy, gdy powiedzial ze dla kazdego znajdzie sie miejsce w Polsce Razem- takze a moze przede wszystkim dla spadochroniarzy z PO :D Ludzie mu nie wierza, i dla mnie takze stracil wiarygodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak musialam pociac moja wypowiedz, bo kazda linikjka wiecej bylka uznana za spam :D Napisze dzis w tej sprawie do kafe, ale to niestety nie jest mnie w stanie zniechecic do pisania tutaj :) W tej sytuacji obiecuje zwiekszyc tu moja obecnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie gadanie tylko PiS jest w stanie odsunąć PO od władzy .Nie są idealni ale tylko oni są w stanie posprzątać po siedmiu latach rządów mafii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis w stolicy ma odbyc sie debata srodowisk prawicowych- PRAWICA RAZEM- NIE TYM RAZEM? Wezma w niej udzial przedstawiciele polskiej prawiowej sceny politycznej, miedzy innymi JKM, i Krzysztof Bosak :) Alez jestem ciekawa tej dyskusji, nie moge sie doczekac :) Mam nadzieje, ze w wyborach do parlamentu RP prawica pojdzie jednak razem do wyborow, z jednej listy.... KNP + ******arodowy = Moje Marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsunac tak, ale posprzatac po nich juz nie. Ich program jest mega socjalistyczny, wiec utopijny. A doprowadzic moze jedynie do tego, ze nadal beda sie zapozyczac na bajonskie, niemozliwe do splacenia przrz obywateli kwoty- tylko na troche inne, niz PO cele :O Nie kijem Go.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalezy pamietac o tym, ze nie ma czego takiego jak "darmowe". Wiec 2 mln mieszkan, dofinansowanie dla rodzin takich siakich czy owakich- zawsze wiaze sie z tym, ze na te udogodnienia dla powiedzmy 25-40% obywateli musi sie zlozyc pozostale 60% spoleczenstwa, a wlasciwie 100% bo przeciez kazdy placi podatki. Przeciez to bez sensu- dlaczego na darmowy podrecznik maja sie skladac w podatkach bezdzietni?? Na ulgi rodzinne single? Nie zabierajcie niokomu kasy w podatkch, to nie bedzie tzreba zadnych ulg- kazdy majac w kieszeni co meisiac kilkaset zł miesiecznie wiecej niz teraz swietnie poradzi sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za głupie gadanie ze program PiSu jest socjalistyczny ? To stwierdzenie z Gazety Wyborczej tak głupie jak ta gazeta.W takim razie rządy Merkel czy Camerona są bardziej socjalistyczne niż PiS bo sosjal w tych krajach jest sto razy wiekszy niż zalozenia PiS .Po co powtarzać slogany tzw salonu które tyle maja wspolnego z prawdą co gadanie Tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, inaczej planuje sie wydatki majac w kieszeni 1000zł, a inaczej mając 10 zł :O polska nie ma nawet tych 10zł, bo wiecznie jest zadluzona. Niemcy to potega Europy, tak samo jak i GB. Ci drudzy sa tez centrum biznesowym swiata, zdetronizowali kilka lat temu NY z tego stanowiska. Myslisz, ze mozemy sie z nimi w tym aspekcie porownywac??? Zreszta socjal na wyspach jest juz mocno ograniczany, sadze ze tylko kwestia czasu jest wprowadzenie podobnych obostrzen w De. Blad wiekszosci spoleczenstwa polega na tym- jak to slusznie zauwazyl R.A. Ziemkiewicz, ze Polacy mysla ze maja wybor tylko pomiedzy PISem -sektą, a PO- mafią. Ja nie poprieram zadnego ugrupowania, ktore zasiada w sejmie. popieram Kongres Nowej Prawicy Janusza K***ina Mikke, i Tobie polecam zapoznac sie z programem tej partii, albo Ruchu NArodowego, ktory ma bardzo podobny do KNP program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glosowanie na K***ina to zmarnowany glos .De fakto skorzysta na tym Partia Oszustów. Tylko pisiory mogą odebrać wladze ludziom z PO ktorzy niszczą kraj .To jest w tej chwili najważniejsze dla Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Polski jest najwazniejsze aby odbic sie od dna, dbac o substancje narodu zachecajac do powrotu zza granicy emigrantow za chlebem- a da sie to zrobic TYLKO stawiajac gospodarke na nogi. ZADNA partia nie ma sensownego planu by tego dokonac. Zadna procz KNP i Ruchu Narodowego. Czy Ci sie to podoba, czy nie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he wolne żarty
o rany,wszystko mogę sobie wyobrazić,wszystko prócz tego pana u władzy,to już był by armagedon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×