Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Shatyn, nie żałuj mnie- nie ma czego :) Widzisz- ja dzisiaj od godziny 7 jestem na nogach- spedzilam aktywnie caly dzien, najpierw byly obowiazki, potem przyjemnosci w tym zakupy, sadzenie kwaitów, spotkania towarzyskie, pyszne jedzonko :P uslyszalam tez mnostwo komplementow, i przed chwila wpadlam do domu przeszczesliwa, bo udalo mi sie zakonczyc sukcesem kolejny etap prac, jaki sobie wytyczylam. Zostalo to zauwazone, i pochwalono mnei ;) Zdazylam zrobic cos dla inych, i cos dla siebie- przeczytalam kilka wartosciowych pozycji, pomalowalam pazurki, pocwiczylam i zaraz spelnina ide spac. Ty od 9-22 z malymi przerwami siedziales na kafe, trzymajac warte na swoim temacie :O piszesz, ze jest Ci mnie zal, bo nie moge sobie pozwolic na siedzenie i odswiezanie mojego topa. Mnie jest Ciebie zal, ze najpewniej zostało Ci tylko to 🖐️ Ty wybrales kafeterie (albo tylko ona Ci juz zostala) nawet zamiast pieknej pogody, jaka dzisiaj byla, ja wybieram real :classic_cool: Mamy inne priorytety, nie znajdziemy porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąd Najwyższy stwierdził jednoznacznie, że składki ZUS nie są własnością obywateli i nie podlegają przepisom o ochronie własności. Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego, składki ZUS są jedynie daniną publiczno-prawną, która nie podlega zwrotowi. W tym samym czasie, rząd robi wszystko, aby nasze pieniądze zgromadzone w OFE przenieść do... ZUS. x ----> kto jeszcze chce zaglosowac na te bande oszustow??? :O http://zus.pox.pl/zus/sad-najwyzszy-skladki-zus-nie-sa-nasza-wlasnoscia.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie Polityka sugeruje
a to wynika z opublikowanych przez IPN dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rotmistrz podczas procesu zeznania odwolal, byly wymuszone urozmaiconymi torturami- miedzy innymi wyrywaniem paznokci dloni i stop. Powiedzial ze nie wiedzial co podpisuje, gdyz tracil swiadomosc z bolu. Po drugie, czy uwazasz, ze wladza skazywalaby swoich podopiecznych na kare smierci ?????? :O Po trzecie- czy pozbywalaby sie TAKIEJ ikony, ktora moglaby przyciagnac tlumy, i wzbudzic zaufanie??? Rusz głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak się da !!!! Na podstawie dokumentow zostala zbadana przszlosc komuniustow, ktorzy rzadzili i podejmowali wiazace decyzji w sprawie wegier. Ci wszyscy, ktorzy byli umoczeni lub wprost- Ci ktorzy nalezeli do bezpieki zostali pozbawieni dodatkow do emerytur. nie sa to kwoty urywajace dupę, ale zrobiono to dla zasady- i bravo za to !!!! U nas oczywiscie mamy wszyscy na polecenie Michnika "odpierdolic sie od generała" i "ludzi honoru" jak to nazwal kiszczaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPINIA: Po 2055 r., jeśli dziś niczego nie zmienimy, emeryci musieliby przeżyć za mniej niż dzisiaj w najbiedniejszej części Afryki. A u nas jest zimniej - pisze we "Wprost" prof. Robert Gwiazdowski z CAS. ---> Całośc dostepna na bloigu JKM: korwin-mikke.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo rząd !!! Kraj tonie w dlugach, kryzys sie poglebia i wlasnie dlatego postanowiono przyznac podwyzki emerytur: precitnemu kowalskiemu- 12 zł, bylym politykom- 1000 zł!!!!!!!! :O "BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ" :O :O :O x I gdzie tu sprawiedliwość?! Seniorzy nie mają co liczyć na podwyżkę i tak już głodowych emerytur. Otrzymają marne grosze w wysokości 12 zł. Za to senator Zbigniew Meres (61 l.) z Platformy Obywatelskiej nie dość że ma 11,3 tys. zł emerytury, to dostanie jeszcze podwyżkę w wysokości... 950 zł! Ale to tylko połowa jego przychodów, bo do tego ma jeszcze 12,5 tys. zł pensji z Senatu... http://www.fakt.pl/Takie-podwyzki-dostaja-politycy-a-takie-obywatele,artykuly,212031,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodzieje, złodzieje
Nasza Pieśń i do boju o sprawiedliwość!!!!! l l Rząd nas uciska, kłamią prawa, Podatków brzemię ciąży nam, I z praw się naszych naigrawa Ten, co z bezprawia żyje sam. Lecz się odmieni krzywda krwawa, Gdy równość stworzy nowy ład, Bez obowiązków nie ma prawa, Dla równych - równy szczęścia świat! l l l Rządzący światem samowładnie Królowie kopalń, fabryk, hut Tym mocni są, że każdy kradnie Bogactwa, które stwarza lud. W tej bandy kasie ogniotrwałej Stopiony w złoto krwawy pot. Na własność do nas przejdzie cały, Jak należności słusznej zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy mają w dupie ten
topik podobnie bęcwała Korwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam w dupie swoj topic Bylam na studiach, mialam czas- to i dbalam. Teraz.... sie zmienilo ;) Ale wiem, ze kilka osob tu zaglada regularnie, tez dbam o to, by mialy co poczytac :P x Tak to jest, ze rzuca sie inwektywami w osoby, kore nas miazza intelektem :) To jedyny sposob na ich obrazenie, bo merytorycznie oczywiscie nie czujesz sie na silach by polemizowac z jego teoriami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy mają w dupie ten
43 to moje IQ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pewnie ćpasz
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek1212121
A mi się całkiem podoba ten kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam dość, trzymaj za nas kciuki jutro, ok? Trochę mam spinę, ale mam nadzieję, że damy radę zaliczyć 100 kilosów :P Jak wrócę, to napiszę więcej. papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ONEGO!!!!!!! Trzymam, trzymam mocno! 🌻 na pewno dacie rade- w koncu nie jestes laikiem :) Naprawde, wielki szacun dla Ciebie i syna. Ja nie dalabym rady na bank, chociaz kondycja nie taka znowu slaba ;) Do tego teraz dopadla mnie kontuzja prawego ramienia- zbyt duzo pompek :O i teraz mam przez to problemy z regularnym treningiem- moze masz dla mnie jakas rade jak to rozmasowac czy co :P Koniecznie sie odezwij, czekam na relacje :P x Ps. jesli komus odpowiada kraj, w ktorym rzadzacy robia Cie kazdego dnia w c**ja, i mowiac najprosciej po prostu okradaja- to najwidoczniej jest albo ma taka samam moralnosc jak oni, albo powinien niezwolcznie poszukac pomocy specjalisty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/rzad_tuska_sabotazysta/77241 OPINIA: W "Metrze" można było przeczytać o kolejnym przypadku nieodpowiedzialnych idiotów, próbujących bez wymaganej wiedzy i — co gorsza — inteligencji majstrować przy rzeczach, których nie rozumieją. Mowa o rządzie Tuska, który wymyślił — o, losie! — że będzie walczył z kryzysem, dotując zagrożone etaty w prywatnych firmach - pisze na Facebooku p. Dobromir Sośnierz, działacz libertariański, syn p. Andrzeja Sośnierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli będzie zabierał pieniądze z miejsc, gdzie przynoszą one zyski i przenosił w miejsca, gdzie przynoszą straty. Rozumiecie — receptą na kryzys jest niszczenie lub utrudnianie tworzenia miejsc pracy bardziej wydajnych, żeby utrzymać te niewydajne lub już niepotrzebne — czyli prawdopodobnie te właśnie, które są przyczyną kryzysu... ---> brawo rząd !!! Kolejny "genialny" pomysl na "rozruszanie" gospodarki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×