Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

"Jeszcze nie zauwazyles, jak tylko shatyn przy kazdej nadarzajacej sie okazji probuje podwazyc to, ze ukonczylam te studia? Ja ograniczam sie jedynie do kazdorazowego (o ile to doczytam) sprostowania tej info" ja tu shatyna jakos nie widze wwięc nie wwiem komu i przed tym ty to prostujesz:D ale juz na wyborach mnie to rozbawiało jak na kazdym kroku przypominalas i podkreslalas 'jestem pranwikiem!!! jestem prawnwikiem!!1 jasne!!! PRAWNIEKIEM ! PRA_WNI_KIEM! :D to troche dziecinne nie uwazasz?:D taka podnieta?:D ja się tym tak nie podniecam a mialem lepsza srednią niz w LO:) prawnik to pojęcie potoczne. to w znaczneiu potocznym jesteś pranwikiem:D ja tez:D bo udzielam na forum prawnym porad , nieodplatnie ale kasa tu nie ma nic do rzeczy bo rzecież pro bono tez się liczy nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Myr :) :) milo Cie tu goscic ;) Jest dokladnie tak jak pisze myrek- gdy korwin mowi, ze odbierze wszystkie zasilki i ulgi na ludzi (nierobow, malo rozgarnietych, albo po prostu leniwych) pada blady strach- CO TO BEDZIE?! Nikt jednak nie wie, ze po obnizeniu podatkow, w tym likwidacji dochodowego, co proponuje JKM pracy bedzie mnostwo- i 'wystarczy' dla kazdego. Kto chce prcowac- bedzie mu dobrze. Kto nie bedzie pracowac- zdechnie z glodu, za przeproszeniem, bo nie dostanie ani mieszkania socjalneo, ani zasilku, ani opalu na zime, ani... i tak w nieskonczonosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
Korwin to celebryta,tak jak Palikot.Tacy nigdy nie wygrają wyborów.Partia Palikota w nastepnych wyborach do sejmu nie wejdzie i bedzie miec poparcie rowne partii Korwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 2)nie hce wygrac wyborow ani nawet wejsc do senajmu czy senatiu a jedynie za kase podatnikow raz na jakis czas polansowac sie w mediach aby wiecej mu placili za felietony... ---> za jaka kase podatnikow??? Prezciez gazete wydaje nie panstwo, a prywatny wlasciciel, czy nie??? Wiec to raczej on mu placi.. " ??? dziewczyno:D co mialaś z logiki? za pieniądze podatników się lansuje w kampanii wyborczej!!!! bo nie wiem czy wiesz ale na to idą srodki publiczne:):):) finansowanie partii itd:D i jak sie polanuje w mediach (nrmalnie by musial z wlasnej kieszeni bulic ) to wtedy jego nazwisko nadal jest na topie, przypomina o sobie ludziom, tym samym może więcej chciec na felietonik np do angory:D oj, mam dość (nie wiem jak masz na imie a nick jakiś niewygodny zeby sie do ciebie nim zwracac) , na serio nie zrouzmialas co napisalem??? i o co mi chodziło? a to że jest debilem to ALEBO jest debilem i nie kmini ze jego metody dotarcia do wyborców są nieskuteczne od lat ALEBO widzi ale mu to wisi. niewazne ktora opcja i tak glosu nie warto dac chyba ze symbolicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
wszyscy mówią,ze temu Korwin nie ma szans,bo nie pokazują go w telewizji.Ja mysle,ze jakby Korwina pokazywano więcej w tv,jego poparcie spadłoby z 2% do 0,5%. Co z tego,ze pomysly czasem dobre,jak opakowanie smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu shatyna jakos nie widze wwięc nie wwiem komu i przed tym ty to prostujesz ---> przesledz pierwsze strony tego tematu, i ilosc nickow, pod ktorymi pisal. On sie podszywa!!! I nie wiem, czy udajesz ze tego nei widzisz, czy naprawde ejstes, bardzo przeprazam, ale ograniczony :( ale juz na wyborach mnie to rozbawiało jak na kazdym kroku przypominalas i podkreslalas 'jestem pranwikiem!!! jestem prawnwikiem!!1 jasne!!! PRAWNIEKIEM ! PRA_WNI_KIEM! ---> doprawdy? Jakos sobie tego nie przypominam. Racz laskawie wskazac te posty, w ktorych tak wlasnie pisalam. ja się tym tak nie podniecam a mialem lepsza srednią niz w LO ---> ja mam na dyplomie srednia taka jak w LO, i co w zwiazku z tym? Skonczyles studia na kiepskiej uczelni, i nie pracujesz w zawodzie. Do tego nie wiesz nic na temat aplikacji prawniczych (kiedys rozmawialismy o tym na wyborach), oraz nie znasz definicji slowa "prawnik". Mam Ci czegos pogratulowac? ja tez bo udzielam na forum prawnym porad , nieodplatnie ale kasa tu nie ma nic do rzeczy bo rzecież pro bono tez się liczy nie ---> uchron panie boze od takiego doradcy !!!!!!!!!!!! :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrez, bo palikot to dno. To jest czlowiek z pogladami uzaleznionymi od nastrojow spolecznych wyborcow. Korwin ma takie same poglady od ponad 20 lat, i chociaz nie ciesza sie duza popularnoscia (czy raczej nie sa powszechnie znane) nie wyrzekl sie siebie, i swojego ja jak np Tusk, ktorego haslem wyborczym bylo wprowadzenie podatku liniowego, ktorego po dzis dzien NIE MA, oraz ktory pod definicja liberala glosuje typowo socj ustawy :O Ja mysle,ze jakby Korwina pokazywano więcej w tv,jego poparcie spadłoby z 2% do 0,5%. Co z tego,ze pomysly czasem dobre,jak opakowanie smieszne. ---> trudno sie z Toba nie zgodzic. Ale widzisz- sam doskonale podsumowales nasze spoleczenstwo- ktore zwraca uwage na to czy ktos ladnie mowi, czy ladnie wyglada, czy ma dobrych prowcow ktorzy zadbaja o spojna calosc i wizerunek, a maja z zadkach to O CZYM i NA JAKI TEMAT mowi. JAKICH ARGUMENTOW uzywa. To dzis nie stanowi zadnej wartosci. Liczy sie to co na zewnatrz, nie to co w srodku, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 11:33 [zgłoś do usunięcia] mam dość takiego kraju ja tu shatyna jakos nie widze wwięc nie wwiem komu i przed tym ty to prostujesz ---> przesledz pierwsze strony tego tematu, i ilosc nickow, pod ktorymi pisal. On sie podszywa!!! I nie wiem, czy udajesz ze tego nei widzisz, czy naprawde ejstes, bardzo przeprazam, ale ograniczony " ta juz śledze topik od początku:D:D:D: i wlamuje sięna serwery kafeterii by sprawdzac logi, po zgodności ip ktory pomarancz to shatyn:D tu wlanelas sprostowanie a shatyna nie bylo...mowie o ostatnich stronach:D wiec pytam dla kogo:D chyba ze w kazdym kto pod pomaancza ma inne zdanie niz ty widzisz shatyna:D ps.ostatni twój post jest zajebisty:D masz zaaaaaaaaaaaaaaaajeeeeeeeeeeeeeeeeebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiscie dobre zdanie o sobie:D jak to sie nazywa?:D pycha?:D ja skonczylem kiepską uczelnie i jestem kiepskim pranwikiem ale mam dość skonczyla super uczelnie i jest super pranwikiem choc aplikacji nie ma...ale juz jest najlepszym prawnikiem w województwie przynajmniej... powtarzam...tak podkreslasz jaka jestes zajebista jakbys sama siebie chciala do tego przekonac:D może i jestes wybitnym pranwikiem , nie twierdze że nie:D ale to jak się tym jarasz i jak to opisujesz:D to soryy:D ale to troche żalosne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowany chociaż studia
skończył, bo levviatan to tylko technikum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda nie udzielam:D udzielalem na jednym z najbardziej znanych forów o tej tematyce ...nicka nie podam ale najpierw sobie pisalem normalnie, jeszcze na studiach ot tak ..a pozniej bylem tam jakby na dyżurach z opcją moda i zajmowałem się prostymi sprawami:D bo konkretne pytania szly tzn odsylalem do specjalisty z konkretne gałęzi prawa...:) on juz z imie i nazwiska i fotki sie tm produkowal... z reszta nieważne. znudzilo mi się:D nie bylem tam z rok chyba albo i dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
Liczy sie to co na zewnatrz, nie to co w srodku, niestety A dlaczego nie moze byc dobry pomysl + dobry przekaz i wygląd? Czasem można sobie pomyslec,ze Korwin robi sobie z ludzi jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno co mialaś z logiki? za pieniądze podatników się lansuje w kampanii wyborczej!!!! bo nie wiem czy wiesz ale na to idą srodki publiczne finansowanie partii itd ---> to teraz poczytaj od jakiego progu poparcia przusluguja dodatki???? Tus wydal na kampanie chyba 21 mln?? Teraz poczytaj ile wydal korin mikke. I zauwazam, ze poslugujesz sie pustymi frazesami- na logice ucza kwadratu logicznego i innych implikacji, ktore nijak sie maja do tego, co dla wiekszosci z nas kryje sie pod pojeciem logiki, i co w praktyce oznacza....... :O a to że jest debilem to ALEBO jest debilem i nie kmini ze jego metody dotarcia do wyborców są nieskuteczne od lat ALEBO widzi ale mu to wisi ---> a jest sens bic glowa w mur, by sie rozwalil??? Jemu jest dobrze, ma kase, wygodne zycie. To nie jest tak, ze raz zaprezentowal swoje poglady i sie poddal; probuje od lat- zobacz ile filmow jest na YT, i ile pozytywnych komentow pod nimi. Gdy to spoleczenstwo w miare samodzielnie myslacych widzow jego kanalu osiagnie wiek wyborczy- upr czy KNP wygraja wybory. Jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
Tym razem to znowu ja + ban x2 jaka czestwotliwosc pisania:D tez nie bylbys dobrym politykiem,ludzie wola krótkie przekazy,a takie tyrady:D no chyba,ze bylbys nastepca Castro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. ja byłem tylko od prawa rodzinnego na tamtym forum. plus jeslii chodzi o prawo rodzinne to podobnie na forum kidprotect.pl tzw dyzur ale tam to juz ponad 2 lata nie bylem...:O kurwa jak ten czas leci... nie wiem, w pewnym momencie jakoś mi się znudziło to całe prawo. ide na dziennikarstwo:D ze swoją ortografią ale chuj tam:D zostane najlepszym prawnikiem i najlepszym dziennikarze jeszcze zobaczycie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta juz śledze topik od początku : i wlamuje sięna serwery kafeterii by sprawdzac logi, po zgodności ip ktory pomarancz to shatyn ---> Twoj opor w kwestii zdobywania wiedzy to juz chyba nie moj problem??? Zbanowany- jestes kolejna osoba, ktorej zdanie na moj temat malo mnie interesuje. Nie twierdze ze ejstem swietnym prawnikiem, nie mam jeszcze skonczonej aplikacji ale to oczywiste, skoro mam 23 lata, ale Ty obiektywnie skonczyles slaba uczelnie, sam chyba o tym wiesz, do tego nie pracujesz zawodowo zadowalajac sie jakims polsrodkiem. Nie chce Ci sie dalej uczyc na apl... Do tego nie jestes ogarniety- cala masa osoba pisze o shatynie zle, o jego sciemnianiu, mataczeniu, podszywaniu sie, to osoby ktore znaja go o d lat, a Ty nadal upierasz sie przy swoim. Moze pojechalam Ci za mocno, sorry- ale skoro chcesz sobie wyrobic zdanie na temat adwersarzy i ja tu glosic, to warto zaglebic sie nieco bardziej, niz mrugniecie okiem na kilka stron wyborow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie moze byc dobry pomysl + dobry przekaz i wygląd? Czasem można sobie pomyslec,ze Korwin robi sobie z ludzi jaja. ---> masz racje. Ale nie znam NIKOGO, komu sie udalo przeforsowac cos madrego w elegancki sposob :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
cos w tym jest,ksieza też leją wode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
Ale nie znam NIKOGO, komu sie udalo przeforsowac cos madrego w elegancki sposob tu się nie zgodzę,przed wyborami politycy pieknie i madrze mówią o tym co zrobią a jak jest po wyborach to juz kazdy wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do tego nie jestes ogarniety- cala masa osoba pisze o shatynie zle, o jego sciemnianiu, mataczeniu, podszywaniu sie, to osoby ktore znaja go o d lat, a Ty nadal upierasz sie przy swoim." ale konkretnie przy czym? bo nie rozumiem. że nie jest shatyn "zły"? czy tzo?:P nie wiem czy wiesz ale jak rządził pis...ja zachowywałem się dokladnie tak smao jak rzadzi teraz PO. tzn. jesli wszyscy lub większość cos krytykuje ja staram się znaleść w ich argumentacji słaby punkt. teraz wszyscy jada po tuski i po, pare lat temu bylo identycznie tylko że jechali po kaczynskim i pisie, mowie w necie, na forum...... przyklad shatyna...atakuja go wszyscy praktycznie, co to bylaby za frajda z wami po nim jezdzic??? zadna. jakbys ty glosila tu niepopularne tezy , wbrew temu jak i co mysli większość i byś byla atakowana to zachowalbym sie na forumie i w życiu realnym też z reszt, tak smao jak w przypadku shatyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tylko wkurza gadanie o ksiezach, in vitro i aborcji. Kurwa, nasze zadluzenie niedlugo przekroczy wszelkie granice przyzwoitosci (:O), bedziemy musieli brac pozyczki a shatyn robi wklejki o rydzyku i jarku ktory kogos tam obrazil, i sprawa w sadzie po 2 latach idzie do ponownego rozpoznania :O TO http://www.zegardlugu.pl/ jest problem !!! Co z tego ze rydzyk czy kaczka cos tam powiedza, skoro niedlugo mozemy po prostu zbankrutowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
calym nieszczesciem Polski jest to,ze po 89 do wladzy dorwali się karierowicze z solidarnosci + czarne persony z obozu komuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty zbanowany, to faktycznie mógłbyś być księdzem, takie kazania zapierdalasz. A mam dość, księżną. :D Bo czyni podobnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
dupokrajca jak mawia Korwin,z tym sie zgodzę.Tylko po co bylo komune rozwalac w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu się nie zgodzę,przed wyborami politycy pieknie i madrze mówią o tym co zrobią a jak jest po wyborach to juz kazdy wie ---> kielbasa wyborcza sie nie liczy :classic_cool: ale konkretnie przy czym? bo nie rozumiem. że nie jest shatyn "zły"? czy tzo? ---> nie wiem czy jest zly :O po prostu pisza o nim zle- czyli to, co wymienilam powyzej. I tak siedzisz na kafe, to poczytaj pierwsze strony mojego tematu. Zreszta daleko nie trzeba szukac, bo wybory zalozyl pod nickiem ataman ryps i na pomaranczowo, nigdy nie zaprzeczyl ze nie on zalozyl ten top, a wrecz ciagle powtarzal, ze topic jest JEGO :D juz to swiadczy o tym, ze nie stanowi dla niego problemu pisac pod kilkoma nickami. tzn. jesli wszyscy lub większość cos krytykuje ja staram się znaleść w ich argumentacji słaby punkt. teraz wszyscy jada po tuski i po, pare lat temu bylo identycznie tylko że jechali po kaczynskim i pisie, mowie w necie, na forum...... ---> szlachetna postwa. Ale poki co to ja nawet mimo braku szczegolnych staran znalazlam ortografa u Ciebie w poscie "znaleźć" :D myslac o dziennikarstwie chyba naprawde musisz nad tym popracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chocby po to byś odzyskal swobode obywatelską i prawa obywatelskie jak na zachodzie... dupokracja to glupi system i korwin to wie mimo wszystko nie potrafi lub nie chce przekonać do siebie chocby np 6% wyborców:D żeby wygrac wybory w polsce trzeba przekonać do siebie również głupich ludzi którzy nie mają pojęcia o gospodarce i ogolnie mają w dupie to ale na wybory chodza....a najlepiej tez tych którzy na wybory mieli zamiar nie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calym nieszczesciem Polski jest to,ze po 89 do wladzy dorwali się karierowicze z solidarnosci + czarne persony z obozu komuny. ---> przeciez sld to pzpr (przynajmniej stara kadra). NIC sie nie zmienilo, a solidarnosc, czy Ci co siedzieli przy okraglym stole- to tzw kontrolowana opozycja. Cos jak dzisiaj palikot. Niby opozycja dla PO, a jak jest, kazdy widzi... :O Musztarda, taka jestes madra ale przepisu na cukinie bez miesa i nie smazona to pewnie nie znasz??? :P :P :P dupokrajca jak mawia Korwin,z tym sie zgodzę.Tylko po co bylo komune rozwalac w takim razie? ---> demokracja to ustroj, w ktorym 2 idiotow spod budki z piwem ma do powiedzenia wiecej, niz 1 profesor. Bo komuna to ustroj totalitarny, ale w sumie to moze i nei byloby tak zle, gdyby nie wszchobecny wyzysk. Ludzie chca pracowac, ale tez cos z tego miec. A za komuny pracowales i guzik z tego bylo dla niepartyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:29 [zgłoś do usunięcia] alvaro z telenoweli Korwin to celebryta,tak jak Palikot.Tacy nigdy nie wygrają wyborów.Partia Palikota w nastepnych wyborach do sejmu nie wejdzie i bedzie miec poparcie rowne partii Korwina. } Na temat Korwina się już wypowiadałem tyle że mi się nie chce, ale porównywanie go z Palikotem.. :D Zero bezrobocia, hasło Palikota. :D No i na takiego człowieka zagłosowało tylu ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×