Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

"mam dość takiego kraju"- świrnięta jakaś jesteś? tysiąc postów pochwalnych na temat Korwina- nieźle. ---> no nie wiem kto jest bardziej swirniety :D ten, kto przez 2 lata napisal (rzekomo) tysiac postow pochwalych na temat czlowieka, ktory jest jego idolem z dziedziny polityki, czy ten kto te posty liczy :D :D :D x poza tym "świrnięta"- zastanowmy sie, ile warta jest osoba, ktora nie znajac w ogole czlowieka, nie zaminiajac z nim slowa ocenia go w tak dosadnych slowach? :O Obawiam sie, ze ten temat chyba odrobine Cie przerasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedną nogą w rowie
Zlikwidowanie koryta, czyli taki ustrój gospodarczy, który do minimum ogranicza rolę państwa w bezpośrednim sterowaniu gospodarką, poprzez państwową własność (co nie przekreśla istnienia czegoś takiego jak polityka gospodarcza) jest bardzo sensowne, ale ktoś taki jak JKM, nie jest w stanie tego dokonać i głosowanie na niego, jest po prostu stratą głosu i czasu. JKM nie jest i nigdy nie był politykiem. Jest publicystą, całkiem błyskotliwym. JKM nie potrafi jednać sobie ludzi, natomiast zraża ich szybko i bardzo skutecznie. To nie są cechy skutecznego polityka. Dlatego JKM nigdy nie wygra żadnych wyborów i nigdy nie będzie miał realnego wpływu na kształt gospodarczy i polityczny naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżastinkaa
Ciekawa sprawa.W US,Kanadzie ma niesamowitą popularość Janusz Korwin-Mikke.W kraju od odszczepieńców wyzywany.cóż polskie piekiełko stworzyli cwaniacy co tylko swoje kieszenie potrafia napełniać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@orange ---> musze sie z Toba w duzej czesci zgodzic :( Politykiem byl przez chwile. Jednak gdy zaproponowal wprowadzenie ustawy lustracyjnej (zaraz poszukam na yt filmu) i projekt przeglosowano wstepnie na "tak" (jesli mnie pamiec nie myli) skonczyla sie jego kariera; tusk z pawlakiem, mazowieckim i wałesą wespol z komuchami zrobili "nocna zmiane" i obalili rzad olszewskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam jednak, ze jak najwiecej osob powinno sie zapoznac z idea wolnosciowa i pogladami liberalnymi sensu stricte - by nie marnowac glosu na po pis sld czy palikota, a glosowac na upr, nowa prawiuce (ktorej mikke jest szefem, ale poza nim jest tam cale mnostwo madrych ludzi). To jest szansa dla naszego narodu. x x cóż polskie piekiełko stworzyli cwaniacy co tylko swoje kieszenie potrafia napełniać ---> 100/10. Tym krajem nadal rzadzi okragly stół- czytaj sprzedajna cześć solidarnosci, która poświęciła ideę za stolki rzadowe wespół z komuchami- patrz oleksy, kwasniewski, miller i tym podobni :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jestem niepelnosprawny , mysle,ze jakby gospodarka sie rozwinela to tez i dla niepelnosprawnych bylyby miejsca pracy. ---> praca to oczywiste. Natomiast moglbys liczyc tez na pomoc jakichś fundacji, ktorych teraz kasy swieca pustkami (poza fundacja joli kwasniewskiej :D). Z prostej przyczyny- jezeli nei bylibysmy zmuszeni na finansowanie pomocy spolecznej (ktora pomaga w wiekszosci przypadkow pijakom, wykolejencom, i ludziom pracujacym na czarno) i mieli wiecej kasy w portfelu latwiej byloby wplacic pieniadze fundacji, ktora pomaga konkretnie: niepelnosprawnym fizycznie, umyslowo, hospicjom, dzieciom, chorym na raka, stwardnienei rozsiane- itd itd. Natomiats jesli czlowiek 70% swoich dochodow oddaje panstwu (wszelkie skladki i vat + inne podatki) to martwi sie czy sam przezyje do 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto odpowie za przekręty i patologię w transporcie? Sprawę wdrożenia systemu bezpieczeństwa informacji, za który grupa PKP zapłaciła 27 mln zł zamiast... 550 tys. zł bada już CBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydamy 100 milionów złotych na organizację szczytu klimatycznego Podatki rosną, służba zdrowia upada, ale na organizację parudniowego szczytu biurokratów walczących z mitycznym globalnym ociepleniem znalazło się 100 milionów złotych. To więcej niż całoroczna subwencja na likwidowany Fundusz Kościelny. http://tnij.org/von7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do powyzszego- gdzie jest Palikot????? :D 100 milionow zlotych? Ile obiadow dla neidozywionych dzieci moznaby za to kupic? Ktory podatek obnizyc, by ulzyc ludziom? BY mogli za cos mniej zaplacic= kupic jakiegos produktu wiecej? Załosne! Bravo TUSK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan z tulipanów dla śp. Pierwszej Damy W dzisiejszą, majową miesięcznicę tragedii smoleńskiej poznaniacy uczcili pamięć ofiar katastrofy w wyjątkowy sposób. Przed Pomnikiem Katyńskim przy ul. Fredry ułożyli ogromny dywan z 10000 tulipanów - ulubionych kwiatów śp. Pierwszej Damy Marii Kaczyńskiej. Piękny gest..... całość: http://tnij.org/vooe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usłużny sędzia wrócił do pracy: Ponad dwa tygodnie temu biegli zabezpieczyli oryginał nagrania rozmowy byłego prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszarda Milewskiego z rzekomym urzędnikiem kancelarii premiera Donalda Tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treść rozmowy, w której Milewski ustalał z kancelarią Tuska skład sędziowski i termin posiedzenia decydującego o areszcie dla prezesa Amber Gold, "Gazeta Polska Codziennie" ujawniła 13 września. Ryszard Milewski został zdymisjonowany ze stanowiska prezesa Sądu Okręgowego, jednak nadal jest sędzią, może prowadzić sprawy i wydawać wyroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moderacja nie odpuści Ci po weekendzie i wykasuje Twoje wypowiedzi na temat sędziego.Zmienił się w ub.r sklad moderacji oraz szefa kafeterii.Tylko coraz większy bałagan się nasila.Mnie oczywiście zablokują ze czynie SPAM lecz chetnie Cię czytam .Jesteście madrymi osobami a jak nie będe mógł wejść bedę tutaj duchem czytajac was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w tym ,ze były szef kafeteri był Michał Briański i nie pozwalał na totalny bałagan.Teraz o zgrozo przejeła schedę,jego zastepczyni i się syf zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiąc o niedouczonych młodziutkich moderatorek.Chyba jakiś nepotyzm na cafe powstał,takiej degrengolady nie widziałem jak jestem od 4 lat tutaj.Coraz mniej wchodze .W przeciagu roku wykasowano mi 13 tematów nie informując z jakiej przyczyny.Tylko 1 temat został na erotycznym nie majacy nic współnego z erotyką.Raczej nienawiścią do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia w dalszej działalności.Bardzo ciekawie tutaj opisujesz.:classic_cool:sorry opisujecie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to cyk
złodzieje i aferzyści a jak już złapią kanalię to potem sąd ją uniewinnia - casus Beata S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×