Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość obywatel ue
Jedź janusz do brukseli,rozsadź EU od środka,powodzenia kretynie i ci którze ciebie słuchają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poszedlbys usunąć ciążę z dziewczyna do osoby, ktora nie jest lekarzem, ale prowadzi jakas swoją prywatną 'praktyke'?? I oferuje przywracanie okresu bezboleśnie i tanio? Ja nie. Takie przypadki na świecie się zdarzały. Porywano ludzi i usuwano im organy, wiec dlaczego nie wstrzyknac kobiecie w zyle środka usypiajacego, i nie dokonac takiego zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie- jeżeli poziom zycia się podniesie, to beda miały wybór czy isc do pracy. Wlasnie do tego jkm chce doprowadzić. Teraz taki wybór ma moze z 10% małżeństw, bo reszty na to po prostu nie stać. Większość z niepracujących kobiet nie pracuje, bo pracy nie ma. A nie z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomieszkajcie troche w prawdziwej uni a potem posluchajcie KM. Tylko w polsce Unijne prawo jest Takie chore bo z unia nie ma nic wspulnego. To nasi urzednicy i politykerzy tworza masakryczne konstrukcje prawne, nie nadajace sie do niczego. A wasz idol JKM, znany mi poniekad osobicie wymaga nadzoru NFZ. Cofniecie swiata do sredniowiecza to nie jest najleprzy pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę jednak że w najlepRZym przypadku to ty znasz K***ina a nie on ciebie. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karze się ich za protestowanie, tylko za łamanie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokreślił, że ideowe wybory Zygmunta Baumana z lat 1945-1953 nie dają obwinionym i komukolwiek „żadnej legitymacji do kreowania nienawiści wobec tych, których postaw i wyborów oni nie akceptują”. Dodał, że zachowanie obwinionych nie miało nic wspólnego z dopuszczalną formą wyrażania poglądów i prezentowania swoich opinii w ramach debaty publicznej. – Stanowiło ono manifestację pogardy wobec państwa, wobec prawa, uniwersalnych wartości etycznych, wreszcie pogardę wobec innych ludzi, którzy myślą inaczej niż obwinieni – dodał sędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
{ Stanowiło ono manifestację pogardy wobec państwa, wobec prawa, } | Państwo najwyraźniej nadal ma w pogardzie "wrogów ludu", których tak potępiał "wielki" polak Mazowiecki, ma w pogardzie ofiary stalinizmu i komunizmu, dlatego to państwo, w swej pogardzie, kara ludzi, którym ta pogarda nie pasuje i ośmielają się obowiązujący ład kwestionować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babashatyn
otulona_snem - sama się doucz. Owszem, kobiety zawsze były matkami, czasem wielu dzieci i to do nich należała głównie opieka nad dzieckiem, zwłaszcza małym, ale mimo to wiele kobiet pracowało: w starożytności handlarka sprzedawała oliwki na targu w Atenach, w średniowieczu baby wiejskie żęły zyto na polu pana, w XIX w. pracowały w fabrykach itp. I dzieci w tym czasie albo były u mamki, albo opiekowało się nim rodzeństwo, albo zostawiały je w kolebce obok pola (nawet bardzo bogate kobiety często powierzały opiekę nad dzieckiem wynajętej niani). Różnie bywało, ale morał jest taki: niektóre kobiety pracowały, a niektóre były utrzymywane przez innych (m. in. mężów) mimo tego, że miały dzieci i były matkami. Przytoczony przez ciebie fragment (po powstaniach) dotyczy wąskiej grupy kobiet ze średniej szlachty, a nie ogółu. Dopiero socjaliści wymyśli, że kobieta ciężarna i mająca małe dziecko MUSI być przez kogoś utrzymywana (aktualnie przez ZUS), bo wcześniej nie musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babashatyn
>>A gdzie jest topik o Tusku??? Na kafe jest co najmniej kilka topików o Tusku, a jak chcesz możesz założyć nowy. >>Co za debilna dyskusja o tej wykonalności. Teraz masz dostęp do aborcji tylko kasę trzeba mieć. Za tego rządu i poprzednich. Gdybanie o niewykrywalnosci u JKM jest po prostu idiotyczne. Jeśli dla Ciebie dyskusja o wykonalności jest idiotyczne, to równie dobrze mogę Ci obiecać, że będzie padał z nieba deszcz dolarów albo że nie będzie uchwalania budżetu z deficytem. Obiecać można wszystko, ale warto zastanowić się nad właśnie wykonalnością postulatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babashatyn
>> Jeśli ktos ma swoją przychodnie, i zatrudnia w niej lekarza tł chyba logiczne, iż bedzie zadał od niego stosownych dokumentów potwierdzających doświadczenie i wykształcenie? Dla ciebie logiczne. Dla ciebie może też logiczne jest że matka kocha dziecko, a wiemy, że nie zawsze tak jest. Na 100 właścicieli przychodni pewnie będzie 100 różnych polityk zatrudnienia. >>A skoro ty w wolnym państwie jako wolny człowiek miast w pewne miejsce udasz się do szamana, który swojego certyfikatu nie pokazał, bo najpewniej go nie ma, i zamiast w usunietym płotem wyjdziesz w gabinetu z usunięta nerka to jiż Twoje ryzyko. No właśnie - moje ryzyko i moja nerka, moja forsa za zabieg, a życie niewinnego zarodka, którego JKM chciał przecież chronić. Prokurator nie ma szans nawet się dowiedzieć. Prawodawca ma czyste sumienie, bo on zakazał, ale nie dał żadnych narzędzi do egzekucji tego prawa. Aborcja jest tematem zastępczym, ale sprawa pokazuje, jak mało refleksji ma JKM nad egzekwowalnością, nad realnością tego co robi. Chcesz chronić życie poczęte - ok, ale musisz też wymyślić jak to zrobić, bo inaczej to prawo jest nic nie warte. Chcesz zmienić konstytucję? - Ok, ale zastanów się najpierw czy to jest realne i czy wiesz jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babashatyn
Jeśli uważasz, że reszta moich rozważań jest bez sensu, to zastanawiam się, jak bezkrytycznie musisz ufać współobywatelom. Ja bym np. nie chciała, żeby ktoś mnie zastrzlił i poszedł dalej bez kary. A skoro egzekwowalność przepisów prawa karnego nie jest ważna, nie ma sensu tego rozważać i co to w ogóle za znaczenie ile morderstw wykryją - ważne że JKM zakazał - to wydaje mi się, że mam powody do takich obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Przyzatrudnianiu jest obowiązek przedstawienia stosownych dokumentów. Jest, ale gdy będzie rządził JKM może nie byc. No, chyba że będzie obowiązek ale egzekwowalność nie będzie nikogo obchodzić bo szkoda na to czasu. Dzisiaj egzekucją tego obowiazku zajmują się różnej maści urzędy (które wymieniłam wyżej) - a za JKM urzędów nie będzie (wojsko, policja i sądy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Dyskusja o niewykrywalnosci przestępstw jeśli by rządził Mikke jest debilna bo nie rrządzi. No nie rządzi. I próbuję odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcę żeby kiedyś rządził. Postulaty liberalizmu gospodarczego są mi bliskie, chciałabym żeby istniała siła polityczna o takich poglądach. >> Za to rządzi Tusk a podziemie aborcyjne kwitnie. No i z tego jest znany szef obecnego rządu. I podatek liniowy obiecał i obniżenie podatków i prywatyzację służby zdrowia. Potem się ze wszystkiego wycofał. Dlatego właśnie nie rozważam głosowania na Tuska tylko na JKM i udzielam się w tym topiku. Może jeszcze napisz że u Tuska Murzynów biją. Może i biją, ale ja próbuję się dowiedzieć, że JKM jest od Tuska lepszy w dotrzymywaniu obietnic, a nie że jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deklaracje deklaracjami, a życie życiem. Kontrowersyjny polityk wykorzystał zdjęcia znanej fotografki, a teraz nie chce za nie zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>doczytaj hna temat historii PRACY ZAWODOWEJ Wystarczy wiedzieć, że praca zawodowa na umowy itd. to może być wymysł socjalizmu, ale praca zawodowa kobiet (i mężczyzn) rozumiana jako generowanie PKB jest stara jak świat (starsza niż definicja PKB). To nie socjaliści wymyślili, że kobiety mają być traktorzystkami czy szwaczkami. One i tak niby były i tak pracowały - socjaliści wymyślili umowy, odprowadzanie składek (bo nawet podatków nie) i urlopy macierzyńskie. Wyznawcy nowych teorii genderowych wymyślili, że niepotrzebny jest odwieczny podział na zawody kobiece i męskie. Ale tego, że kobiety pracują zawodowo (tj. generują dochód = utrzymują same siebie) nikt nie wymyślił, zawsze tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falszszszsz
no i co ? znowu ta szmata tuskowa dziwnym trafem prowadzi ? gdzie tylu ludzi przeciwko tej partii nieszlag trafi zlodzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co wyborcy K***ina? Tylko 7%? :D A tak się szczyciliście, że wszyscy, których znacie na niego głosują :D Trzeba było iść na wybory, a nie tylko tutaj pisać. No chyba, że nie jesteście jeszcze uprawnieni do głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co kłamaliście, że ponad 40% Polaków go popiera? :D Chyba, że braliście też pod uwagę gimnazjalistów, którzy chcą zapalić marihuanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zachodnie media wiedzą lepiej? To tak samo jak my z wyborami prezydenckimi na Ukrainie - Ukraińcy jeszcze nie wiedzieli, kto wygrał, a my już podaliśmy, że Poroszenko jest nowym prezydentem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udowodnij gdzie pisano że 40% :classic_cool: Wiadomo, że wiekszosc ludzi to cwiercinteligenci; dziwne byloby zatem, by w takim spoleczenstwie osiagal wysoki wynik :O chyba, ze zdobedzie wladze, i ludzie namacalnie sie o tym przekonają, OBY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dość takiego kraju - W pewnym sondażu internetowym JKM miał ''44%'' poparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje panu, gratuluje pani, Gratuluje sobie, Gratuluje naszemu krajowi, wreszcie ludzie sie budzą, a lewackie media mogą nam nadmuchać, siła internetu i prawdziwy nie manipulowany przekaz zrobił swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×