Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podaj Dalej

A taka zabawa ;D

Polecane posty

Gość KobietkaXYZ
Ile razy na miesiac seks w stalym zwiazku? Jakie majtki lubicie u kobiet,jakie u facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Nigdy nikt mi nie odmowil;)wiec nie wiem co bym zrobila-moze poszlabym sobie w sina dal:D Dzien dobry wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu, ile pytań :D wino, czerwone bielizna ... czarna seks ... w sumie poza związkiem nigdy nie miałem, więc nie wiem :D na miesiąc - za mało :( do odmów się już tak przyzwyczaiłem, że nie robię nic :D majtki bokserki chyba wszystko ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaXYZ
Ile razy dziennie myslisz o seksie?pytanie do obu plci,nspisz czy jestes k czy m. WINO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaXYZ
MC Ajron z odmowami mam podobnie,hehe a u kobiet jakie majtki? No I ty tez miales zadac pytanie,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście polecieli z pytaniami.. ja chyba wypadłem z wątku... ale to wszystko z wrazenia :) witaj Kobieta wieczorową porą, tuz po 10 rano :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece bokserki właśnie :D myślę bardzo często, nie da się tego podliczyć :) ciało Adonisa, czy misiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaXYZ
Zlodziejks,bo pisalas ze tylko do facetow:(odpowiem za nich,lubia kobiety tajemnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złodziejko, kobieta bez tajemnicy mnie nie interesuje... mówiąc krótko... Lubie dochodzić po nitce do kłębka :).. bo mnie fascynują ładne zwoje w kłębkach :).. czy kobiety lubia byc odgadywane.. odkrywane powoli i z namaszczeniem...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaXYZ
I Adonis I Misiek,byke nie chudy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
;) Lubie tajemniczych mezczyzn(lubie powoli ich odkrywac,nawet gdy nie zawsze podoba mi sie to czego sie dowiaduje) O sexie mysle 24/24 ;) :)Kto robi kawe(inne napoje) po sexie?;)Kobieta czy mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaXYZ
Lubia,ale wszystkich,tajemnic do konca nie lubia odkrywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi ... w normie :D ja osobiście jednak wolę mniejsze, niż za duże :) napojów po seksie jeszcze nigdy nie przygotowywałem :D klata z włosem, czy gładka jak autostrada? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaXYZ
Kawa przed seksem tylko,robi albo on,albo ja,po seksie,soczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaXYZ
Klata z wlosem moze byc:) gladka byc nie musi,ile partnerek seksualnych miales,as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Lubimy powoli odkrywac swoje tajemnice;) Cialo faceta-lubie gdy odrobine cwiczy swoje cialko co nie znaczy,ze miesien piwny mnie nie kreci ;) Piersi jak moje:D Klata z wloskiem ;) Jedzenie w lozku owocow (wybor nalezy do Ciebie)dopuszczasz?Czy uwazasz za przegiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobie kawe... chętnie. :). nawet skocze po rogaliki :).. lubicie rogaliki do kawy :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaXYZ
C#pka wargi na lyso nad nimi cienki pasek lub trojkacik,wolisz kobiety dominujace czy ulegle(w seksie) a do kobiet wolisz dominowac w lozku,czy sie poddawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Paseczek-bez niego czuje sie niekomfortowo;) Mialam dwoch partnerow ,ale jeszcze odrobina zycia przedemna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Rogaliki do kawy lubie;)skoczysz?;) Zalezy od nastroju i checi raz dominatorka raz ulegla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaXYZ
Rogalik do kakao:)w obydwoch tego zdania znaczeniach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×