Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkwkoo

Mam dosyć życia w Polsce. Pracuje i na nic mnie nie stac;(((

Polecane posty

Gość gość
Pisowskie trolle opanowaly kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trole matole tylko nieudaczniki co w pl im nie wyszło opanowały kafe i płacza jak im to zle jest lub było w pl:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie można żyć, tylko czy wszędzie ktoś weźmie i tak po prostu porysuje Ci kluczem lakier na całej długości samochodu albo zasmaruje Ci drzwi jakąś pianą? I czy wszędzie policja Ci powie, że nic nie może zrobić i zamknie sprawę. Albo czy wszędzie ktoś Ci wjedzie i zgniecie zderzak a potem tak sobie odjedzie jak gdyby nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie płacze ani nie narzekam że mi się w Polsce nie udało... Wyjechalam bo chciałam ;) niestety mój wspaniały kraj nic mi nie zaoferował po skończeniu szkoły więc co miałam robić... A Teraz mi się całkiem dobrze żyje. Mieszkam sama,może nie zarabiam kokosow ale na wszystko mi starcza i zawsze troche dołożę. Nie mam zamiaru wracać bo po co? Miałabym wykonywać ta sama pracę co tutaj ale za dwa-trzy razy mniej? Gdybym mogła dostać lepsza pracę to i owszem ale na to nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz zamiaru wracac bo nie zatrudniamy juz takich jęczków i miernot jak ty w naszej pieknej Polsce. Polska ci dała darmowa edukacje od podstawówki do studiów ( w UE za studia sie płaci ha ha) wykarmiła cie a ty nie potrafilas sie nawet na rozmowie kwalifikacyjnej w PL zaprezentowac i sprzedac atuty (bo ich pewnie nie masz i robisz za granica jako biały murzyn ha ha ha:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@up pieprzysz, w polsce zatrudnia się durniów, którzy sami dają się tak robić na kasę. Sam jestem z nich. Podobno "sam się godzić na to za jakie pieniądze pracujesz", ale rządzą od lat tym krajem sami idioci i to tylko pogłębia problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy dobrze wie że w PL godnie żyć nie będziesz. Tylko wyjazd za granicę da ci szansę żeby szybko stanąć na nogi. Rok pracy na zachodzie to conajmniej trzy, cztery lata pracy w pl i to się jeszcze długo nie zmieni. Pracę łatwiej znajdziesz np w Szwecji i będziesz sobie mogła przyjeżdżać do PL na wakacje żeby z bliska popatrzeć jak się twój rówieśnicy męczą za bezdurno. Możesz też szukać pracy w PL i cieszyć się jeżeli zarobisz 3.000 zł, ale z tego nic nie odłożysz. To wegetacja. Jak ci to odpowiada to zostań w PL i nigdzie nie jedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to Zambezi a ludzie mają mentalność ludożerców. Lepiej żeby nigdzie nie wyjeżdżali, bo my polscy kapo-pracodawcy potrzebujemy wołów roboczych, ktore ryją na nas za bezdurno. Marzę o tym żeby wróciły stare, dobre czasy i żeby odebrali wam paszporty. Macie siedzieć na doopie a nie podróżować nie wiadomo gdzie i po co! Przecież po to jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam nędzne angole zawsze wiatr w oczy. Jak nie wojna, to zmiana ustroju albo przynajmniej klęski żywiołowe. I zawsze was okradają i cały świat was krzywdzi. A wy jak te barany za/pier/da/lacie w montowniach bez końca i zawsze za bezdurno. Co za naród nieudaczników i przegrańców. Nie macie nic swojego i zawsze robicie na kogoś. Białe murzyny z dorzecza Tamizy pokrzywdzone przez historię. Kiedy wreszcie zaczniecie myśleć? Mordy w kubeł i do roboty! Ale to już w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego wieśnioka powyżej co produkuje posty co to znaczy "bezdurno" wsioku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego jest słownik języka polskiego, żeby matoły które nie rozumieją języka mogły czegoś się nauczyć. Dla niekumatych wsioków: https://sjp.pl/za+bezdurno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama ejstes wsiokiem. Do nauki sie weź a nie płaczesz ze zarabiasz mało w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryj dalej za bezdurno. Na nic lepszego nie zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryj za bezdurno w uk wsród muzułmanów. Gnij tam swinio wsrod obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jełopy, to nie problem kraju, tylko SYSTEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w Polsce jest ciężko. Na tym forum wyraźnie to widać. dział rodzinny, macierzyństwo jest pełny tematów z pytaniami o przepisy na tanie obiady, albo "ile zarabiacie, bo my mamy 3 tysiące na 3 osobową rodzinę", albo tipy jak zaoszczędzić dodztkowy grosz, tamto forum pęka w szwach od takich pytań. A jak ktoś tam napisze, że zarabia np 3 tysiące złotych netto, jedna osoba, to mu zwykle nie wierzą. jakby to były jakieś super zarobki. te 3 tysiące zlotych na rękę to będzie coś jak 1500 funtów czy 1500 euto na rekę - uogólniając - czyli d**y nie urywa, ale nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:46 bo malo ludzi piszacych na tym forum zarabia te 3 tysiace. Tu pisza bezrobotni glownie albo osoby zarabiajace minimalna, moze ciut wiecej. Wiec te 3000 netto to jawi sie im jako kokosy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz bingola, bo on zarabia 1000.miljonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum wyraźnie to widać. dział rodzinny, macierzyństwo jest pełny tematów z pytaniami o przepisy na tanie obiady, albo "ile zarabiacie, bo my mamy 3 tysiące na 3 osobową rodzinę", albo tipy jak zaoszczędzić dodztkowy grosz, tamto forum pęka w szwach od takich pytań. x Kłamiesz, nie znam nikogo kto zarabia mniej niz 4tys zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz, nie znam nikogo kto zarabia mniej niz 4tys zł smiech.gif ---------- nawet jeśli nie znasz (wątpię bardzo), to codziennie widujesz mnóstwo takich ludzi. są dokoła Ciebie. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem akurat na urlopie w Polsce. Ceny z kosmosu, np w kinie soczek kosztuje 7 zl. Przeciez to duzo. Genralnie bardzo wiele cen europejskich a przeciez wiado;o, ze wiekszosc ludzi zarabia malo. Obserwuje ludzi i widze, ze chca byc bardzo trendy. Laski wymalowane jak na pokaz mody od samego rana, kolesie w jakichs wymuskanych brodach. Nie jest to Zachod niestety. Najgorsze dla mnie jest to , ze po 6 latach mieszkania za granica, nie czuje sie tu dobrze. Ludzie sa dziwni. Jak to bingol pisal- nie czuje sie u siebie, ale nie za granica, tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja Ciebie rozumiem. ja po 11 latach za granicá méczé sie jak jestem w Polsce duzej, niz 5 dni. Dlatego latam do rodzicow 2 razy w roku na 5 dni. oni sa u nas zwykle raz na poltora roku, nie lubia latac, alep rzylatuja bo tesknia tez za wnuczka wiadomo; I jak juz sa to na 7-10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny z kosmosu, np w kinie soczek kosztuje 7 zl. Przeciez to duzo. x Duzo? :D Dla mnie mało,15 minut pracy. Do roboty sie wez jęczko. x Genralnie bardzo wiele cen europejskich a przeciez wiado;o, ze wiekszosc ludzi zarabia malo. x Wiekszosc ludzi zarabia dobrze. Srednie zarobki w Polsce to prawie 5tys zł. A ceny s bardzo czesto nizsze. x Obserwuje ludzi i widze, ze chca byc bardzo trendy. Laski wymalowane jak na pokaz mody od samego rana, kolesie w jakichs wymuskanych brodach. Nie jest to Zachod niestety. x Po to wynalezli mode zeby jej uzywac. Zazdroscisz bo cie nie stac?:D u was na zachodzie nie ma kultury ani klasy. x Najgorsze dla mnie jest to , ze po 6 latach mieszkania za granica, nie czuje sie tu dobrze. Ludzie sa dziwni. x Gnij tam wsrod beżowych. Nigdy nie bedziesz u siebie przegrywie, ucieklas bo nic nie umiałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednie zarobki w Polsce to prawie 5tys zł. --- tak, ale wielu ludzi zarabia poowé tego,. :P nie zaczarujesz rzeczywistosci, Polska jest biendym krajem na tle Zachodniej Europy. chocbys sie pos/ral, tak jest. I dugo bedzie. gdyby nie Unia Europejska, Polska by nie miala autostrad ani korporacji. byloby duuuzo gorzej niz jest. A I tak rozrabiacie I sie stawiacie, barany jedne :P nie rozumiecie (wielu w Polsce nie rozumie, troche tak) ze UE to jedna z najlepszych rzeczy jakei sie powojennej Polsce przytrafily. zrozumiecie, jak Polske z Unii wywala I to penie stanie sie w ciagu 2 lat max. UK da sobie jakos rade bez UE, nie bedzie latwo na poczaktu, ale da. Polska? nie da. Po prostu jest na to za biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednie zarobki w Polsce to prawie 5tys zł. --- a wielu ludzi zarabia powyzej tego, :) nie zaczarujesz rzeczywistosci, Polska jest niezaleznym krajem na tle Zachodniej Islamskiej Europy. chocbys sie pos/ral, tak jest. I dugo bedzie. gdyby nie Unia Europejska, Polska bylaby duzo bogatsza dzis bo zachodnie firmy wyprowadzaj mnostwo pieniedzy z Polski. byloby duuuzo lepiej niz jest. A I tak rozrabiacie I sie stawiacie w brexicie,angielskie barany jedne :) nie rozumiecie (wielu w angliinie rozumie, troche tak) ze UE to jedna z najgorszych rzeczy jakei sie powojennej Polsce przytrafily. zrozumiecie, jak Polske z Unii wywala I to unia upadnie bo nie bedzie miała kogo okradać. PL da sobie jakos rade bez UE, nie bedzie latwo na poczaktu, ale da. Anglia? nie da. Po prostu jest na to za głupia, bez Dywizjonu 303 sobie by nie dała rady haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:11 idiota tlyko przekopiowac cos umie I to na dodatek z bledami ktorych nie wychwycil I nie poprawil :p tylko pozmienia tu I owdzie I tyle, co za kretyn ale jaja :D ty bingol to na pewno zarabiasz 5000 - ale groszy na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o to to! pieknie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Srednie zarobki " w PL.. Nie nauczycie sie nigdy..A mi sie nie chce znów tłumaczyc.. W temacie zrozumieja, a inni.. na bingola nie licze :D Dominanta , a nie srednia realistycznie pokazuje poziom zarobków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×