Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkwkoo

Mam dosyć życia w Polsce. Pracuje i na nic mnie nie stac;(((

Polecane posty

Gość ale z ciebie dooooooooopa
acha dobrze ze wiem, ze Berlin-Spandau to turecka dzielnia. Dowiedzialam sie wreszcie czegos nowego :p Fuck przypuszczam ze ta idiotka wcale z de nie jest tylko jakas frustratka z pl co zwykle zadzrosci. bo taki debil w de. nie moze miec takich dochodow. nie moge sobie tego wyobrazic. no chyba ze doopa zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
nie ejstem Polka jestem Niemka. i ja uwazam ze mimo wszystko ze tez od zera stratowalam bo bylam zdana tylko na siebie od 18 roku zycia. tyle ze moi starzy postralai sie o to abym uczyla sie niemieckeigo w PL juz, rozumiesz? bo ja nie rozumiem jak mozna bez jezyka wyjezdzac za granice a potem plakac????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
FUCK-jak napisalas mieszkac w D dwa lata i miec wszystko i na pozyczkach leciec ,szkoda slow ---to sa ci najmadrzejsi niemco-polaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
Fuck jak masz gg to podaj numer. moze bede mogla ci w czyms pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
a ja nie jestem polka jestem niemka -durna szwabka szkoda ze w polsce na swiat przyszlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu lotka
z podstawami jezyka z kursu !!!! A nie chrzan jak przyjechalas tu jako dziecko to opanowanie jezyka to nie problem , moj syn prawie cale swoje zycie tu mieszka ( bez roku) i mowi dobrze po polsku , co to do czego ma ? , nie pierdziel , ja tu nie placze, ale takie durne twierdzenia , ze oplaca sie tu przyjechac i od nowa startowac w obecnych warunkach to durnota !!! Pzeciez Ty wypowiadasz sie w temacie o ktorym nie masz zielonego pojecia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
FUCK IDZ DO SZKOLY BO Z DZIECKIEM PISAC NIE BEDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was
kretyni, reprezentujecie posiom jakbyscie wsyzscy co najwyzej podstawowke konczyli, to i tak dla was pewnie rarytas, zachowujecie sie jak byscie z dzungli wyszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
DOPA -HA HA HA to mnie rozklada doszlam do wszystkiego sama ,do czego?????????????ty nic nie masz rudere 2-dwu pokojowa i chyba kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
fakt rzeczywiscie ze w PL na swiat przyszlam bo sie wszydzic musze prze takich lldzi jak wy. moja matka miala 40 lat a ojciec 47 jak wyjechalismy i oboje nauczyli sie niemieckiego okropnie szybko!!! bo tzrbea byc INTELIGENTNYM anie tepym i leniwym i zerowac na innych a potem plakac jak zle. to wypierdalajcie do Polski! Trzeba bylo sie nauczyc troche jezyka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu lotka
ale z was no , no posiom sie odezwal ,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
odlozona dobra kase mam i dlatego tanio mieszkam ;-) kapejszyn tlumoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
fuck jaka szkole?konserwator wnetrz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
TO ZNACZY WEGETUJESZ DOPA I Z CZYM DO LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszenssssssssss
JA TEZ MIESZKAM W NIEMCZECH OD 20 LAT I JAK JADE DO RODZINY DO POLSKI TO NORMANIE SZKODA MI ICH ZE TAK BIEDNI SA W ZYCIU BYM TAM NIE CHCIALA WRACAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
rzeczywiscie szkoda ze w PL na swiat przyszlam bo musze sie wstydzic przez was-tak mialo byc. "posiom"---no jak nawet poprawnie po polsku nie umisz to sie nie dziwie juz w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
wegetuje tak? bo mam oszczedona kase? bo umiem wyzc z 500 euro w miesiacu i 500 odlozyc hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zal doope sciska idiotko tepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
NATASZEN TO CZEMU IM NIE POMOZESZ-po dwudziestu latach w D powinnas miec szmalu jak gnoju,nie zal ci rodziny?przesli im 20 tys tak by wypadalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
Fuck jak masz gg albo maila to podaj, moze bede mogla w czyms pomoc wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu lotka
ale z Ciebie nauczyli sie wszystkiego w miesiac ??????? taz sie nauczylam , co ma piernik do wiatraka , musilam robic uznanie zawodu - normalna praca, tylko bez pensji, pracowac , by miec na bilet i opiekowac sie malenkim dzieckiem - praktyka tak czy owak -rok , rodzina na glowie , a wieczorami co myslisz , ze za te godziny kokosy zarabielam , zaden amt mnie tu nie widzial , dlugow nie mam - nie obrazaj ludzi , bo mieli wiele ciazej niz Ty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
dopa gratulacje ze ty umiesz konczac tu szkole,i tak zawzieta niemka na twoim miejscu pisalabym po niemiecku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszenssssssssss
A DLACZEGO MAM IM POMAGAC MOIM RODZICOM NIKT NIE POMOGL JAK WYJECHALI A RODZINA TEZ MIALA PROPOZYCJE WYJAZDU TO NIE CHCIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
Fuck ja nie wierze ze ona mieszka w de.Czlowiek w de. zarabiajacy 1350 euro jak niby ona to musi miec wyksztalcenie i to pozadne. To jakas frustratka z PL nienawidzaca ludzi w de. i tyle..bo wyjechac nie moze albo nie wiadomo co. Nienormalny czlowiek jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
tu lotka nikt ci nie kazal dzieci robic. i czy ja mialam ciezko czy nie to naprawde ocenic nie mozesz. Powiem tyle ze trzeba byc inteligentnym i ambitnym. Faktem jest tyle ze ja uczylam sie i charowalam od rana do wieczora. O i tyle. A ze masz dziecko to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
nikogo nie obrazilam oprocz "taka ona z daleka" tylko ze ona zaczela mnie pierwsza atakowac i wyzywac. Ludzie szczerze was nie rozumiem jak mozna wyjechac i tylko jeczec :-O to jedzcie do PL i git po sprawie.Po co tu siedzicie jak wam sie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
a ja jestem zdania, ze jak ktos ma glowe na karku, umie i CHCE pracowac, plus oczywiscie odpowiednio w siebie inwestowal, to znajdzie wszedzie dobra prace - a na pewno w kraju tak wysoko rozwinietym (sic!) jakim jestem Polska. mieszkamy teraz w UK, zarabiamy bardzo dobrze, stac nas na wszystko w sumie, kupilismy niedawno piekne mieszkanie w Polsce... ale i w Polsce zle nie bylo, maz pracowal zawsze powyzej sredniej krajowej, ja na studiach sobie dorabialam korepetycjami, roznymi dodatkowymi zajeciami, stazami itd. za max 2 lata planujemy powrot na stale - jak wykonczymy mieszkanie- i mysle, ze nie bedzie wiekszego problemu z praca, bo juz teraz nagminnie dostaje oferty z roznych miejsc, nawet o to nie zabiegajac! jest tylko jeden wymog: trzeba cos soba reprezentowac, miec wiedze, wyksztalcenie, doswiadczenie i umiec sie sprzedac pracodawcy. oczywiscie, szczescie tez potrzebne... ale ciezka praca da sie wiele, wiele osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
ACHA DOPA pomalu wchodzimy na temat,tak zarabiam 1350 bez premi,ale fucka zona zarabia na st-kl 5 1200e to chyba dyrektorem banku jest.ech polaczki gubicie sie w waszych wypowiedziach. jedno wiem jeszcze 5 lat i wracam do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
tak tylko ze ja tez latwo nie mialam na poczatku tez. Najpierw musialam uczyc sie tez niemieckiego bo mialam tylko podstawy, doszedl angielski a ze nie dostawalam zadnej pomocy od rodzicow kiedy sie wynioslam z domu to musialam i uczyc sie i zarabiac wieczorami t.z kelnerowac itp A wiec nie bylo to tak ze przyjechalam i mialam wszytko na talerzu.Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
fuck- niemcy czekali na ciebie!!!!!!!!!!!:) po gownianych studiach ,bez jezyka kurwa komu ty ciemnote wstawiasz,maja swoich wyksztalconych ludzi nie po takich studiach.po drugie ty chyba lopatologie skonczylas;bo takich paranoi jeszcze nie slyszalam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
no to wracaj taka ona z daleka, wracaj Vaya con Dios. moja matka zarabia 1200 w fabryce to gdzie problem? a ja zarabiam miedzy 1400-1500 PO STUDIACH! wiec nie wiem skad ty masz takie dochody prawie jak ja bez wyksztalcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×