Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkwkoo

Mam dosyć życia w Polsce. Pracuje i na nic mnie nie stac;(((

Polecane posty

Gość mi mala z pracy
czytam Was i ten topik i tylko jedno mi sie nasuwa: co za prymitywy i chamy. nic dziwnego, ze malo zarabiacie i nie radzicie sobie w normalnym, kulturalnym swiecie gdzie zyje sie na poziomie. najpierw samemu trzeba jakis poziom miec... widac dobrzy pracodawcy wiedza, co robia, i zatrudniaja ludzi z glowa - i chwala im za to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepodamczarnegonikabonie
NIEMCY przepraszam, ale gdzie i jako kto Ty pracujesz, ze zarabiasz 900 EUR ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszenssssssssss
JA TEZ TAK UWAZAM NIKT WAM TU SIEDZIEC NIE KAZE WRACAJCIE DO POLSKI JAK TU WAM TAK ZLE JA TEZ NIE MIALAM WYJSCIA PRZYJECHALAM TU Z RODZICAMI KTORZY CHCIELI MIEC LEPSZE ZYCIE INNI MOI WUJKOWIE I CIOTKI NIE CHCIELI TU PRZYJECHAC I CIEZKO PRACOWAC SAMI TAK MOWILI A TERAZ TYLKO MARUDZA JAK TO IM ZLE W POLSCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
900 euro to chyba nawet minimalna nie jest?? chyba ze pracujesz na pol etatu? no, ale jak komus to odpowiada... pewnie, po co starac sie zmienic swoj byt na lepsze i w to wkladac energie - lepiej narzekac i wyzywac sie na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepodamczarnegonikabonie
gdybym miala zarabiac 900 w de to wolalabym juz zyc w pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No moim zd
Mój ojciec powtarza że polacy specjalnie tak piszą żeby inni nie chcieli tu przyjezdzac i zabierac im prace To taka polska mentalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepodamczarnegonikabonie
1300 jak sprzataczka pewnie i zarabia jezeli zyje i pracuje na czarno, w wiecznym strachu, bez ubezpieczenia zdrowotnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMCY
Pracuje przy pakowaniu miesa to jest praca na akort,jeden miesiac zarobie 900e drugi 1000 z tym ze jestem tu legalnie za zadne ubezpieczenia itp .nie place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMCY
wracajac do tematu ja nie nazekam,to moje zycie ... Chodzilo mi o autorke probowalam jej udowodnic ze nie tylko w pl jest ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepodamczarnegonikabonie
Niemcy jak jestes legalnie i nie placisz za zadne ubezpieczenia ?? no nic, moim zdaniem za 900 bym w de nie pracowala, ale to Twoja sprawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
a no faktycznie na czarno to pewnie tyle kasy zarobisz na kiblach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMCY
dooopa pilnuj swojej i jak nie masz nic ciekawszego do dodania to won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszenssssssssss
TO PISALA TA CO MIESZKA DALEKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepodamczarnegonikabonie
Kobiety, czy Wy jestescie normalne jedna z druga ??? Czy tylko na kafe sie wyzywacie i zachowujecie jak z rynsztoku ??? Nic dziwnego ze jest o Polakach taka a nie inna opinia poza granicami kraju :-O ZENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilen
Ludzie, opanujcie sie! Po co sie tak wyzywac? Zaden narod tak sie nie wyzywa jak Polacy. Caly swiat sie z nas smieje, a my swoje. Prostytucja, zlodziejstwo, pijanstwo i klotnie, z tego nas znaja, niestety. Dlugo musialam walczyc zeby zmyc z siebie to pietno.Dzisiaj jestem szczesliwa osoba, mieszkam w Mediolanie, dobrze mi tu, zarabiam bardzo dobrze, ( i nie jakies tam 1400 euro netto) ,mam dobra prace we wloskich liniach lotniczych, w pracy i zyciu prywatnym jestem doceniana i bardzo mnie tu wszyscy szanuja. Nie mam dobrych wspomnien z Polski, urodzilam sie w biednej rodzinie i przez to sie ze mniekoledzy wysmiewali. Czesto mialam przez to depresje, bo nie dosc ze wszystkiego brakowalo, to jeszcze to upokarzanie. Ale los mi oddal wszystko w nadmiarze, jestem za to wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przerażona rozmowa jaka się tu tocz... masakra, jak można się tak jechać? zawiść wychodzi z każdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG OMG OMG
OMG OMG OMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka z koszyka
marilen wreszcie jakis madry post na poziomie! czasami sie zastanawiam jaki kaliber ludzi tutaj siedzi? przerazajace jest to, ze co drugie slowo to k..ch..pier.... jak typowe obszczykioski z rynsztoka a chyba takowe tutaj nie siedza... marilen gratuluje, ze udalo ci sie osiagnac tyle w zyciu mimo ciezkiego startu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzuiop
HIIIIIIIIIIIII to klientela po studiach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie przysłowie? " Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma' Coś w tym jest, bo bez względu na to czy wyjedziecie za granice czy zostaniecie to i tak narzekacie i tak całe życie.Potem przekazujecie to chore myślenie z pokolenia na pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
do tej doooooooooopy-ty asocjalu wypowiedz o 14:30 jest twoja ,podszylas sie pod moj nik,jebij sie w ten pusty sagan prostaczko z tureckiej dzielnicy,brudasie fuuuuuuuuujjjjj:D:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja też mam dość tego kraju ale nie marudzę tylko planuję wyjazd. Jadę sam, na własną rękę i sam mam zamiar sobie tam radzić. Szukam kobiety, która chciałaby ze mną pojechać bo chcę zacząć WSZYSTKO od nowa, od zera. Jeżeli są tu takie kobiety to proszę o kontakt na elvis_89@gazeta.pl Acha... jeszcze jedno... liczba z adresu maila nie jest przypadkowa, mam 22 lata. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystans ludzie dystans
Mieszkam w UK, od razu zaznaczam, ze nie wyjechalam tu za kasa. Teksty typu "po co tu siedzisz, wracaj do Polski" sa bez sensu. Ja nie zarabiam wiele, zeby zaoszczedzic na czarna godzine, musze liczyc sie z wydatkami, ale mam dosc wygodne zycie. Nie oplywam w kasie w UK i nie oplywalam w PL. Zycie! Mimo tego nie wroce do Polski (z roznych powodow, na pewno nie dlatego ze tam jest taaak baaardzo zle - co za komentarze) bo ukladam sobie zycie w UK, akurat tak sie zlozylo :) Zawsze sa plusy i minusy. Chcialabym zarabiac wiecej, ale coz... Moze to tez troche moje lenistwo... Kto to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sethu
Zycie w tym kraju niema żadnych perspektyw, rzad nigdy nie jest dobry tylko sami złodzieje i kłamcy ludzie nigdy nie dochodzą do porozumienia jeśli mam być szczery to wolał bym ten kraj sprzedać niż żyć w takim jaki jest bo nigdy nie będę tutaj żył godnie by zapewnić życie na poziomie dla mej rodziny wszystko z roku na rok idzie w gorsza stronę brak mi slow i życia na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sg
i ten zasrany mobbing w pracach,a jak sie nie podoba to nara i szukaj wiatru w polu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzacy klocek
Ja mieszkam w londynie, pracuje duzo, i zarabiam duzo, i stac mnie na wszystko :classic_cool: Rozkrecam tez swoj wlasny biznesik, i czekam na duze dochody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w Polsce jest kolorowo?
A myślicie,że w Polsce jest kolorowo? Spróbujcie tutaj wynająć mieszkanie!. Owszem można wynająć klitkę za 900 zł,ale pod Warszawą,a weź dojedź do Centrum po nowych podwyższkach biletów. Marudzicie że w UK to nie tak samo jak kiedyś,ale jednak nadal tam jest lepiej. Wystarczy spojrzeć ile ludzi wyjeżdża i nawet o powrocie nie myśli. Nie wspominając o wakacjach na które ciężko pojechać gdzie kol wiek! O szkole,książkach,które co roku drożeją. Lekarstwa też drogie,antykoncepcja też droga,żywność też droga. Tutaj spodnie jak chcesz kupić nowe(nie z używanych) to musisz liczyć 50-80 zł,owszem masz czasem promocje ale nie zawsze, ubiór dziecka masakra. Zarobki 1200zł na umowę zlecenie nie UMOWA O PRACĘ, tak już takie śmieciowe umowy dają. Dodajmy że i tak nie zawsze wypłacą. A za 1200 zł wymagają doświadczenia jeszcze, i owszem oczekują cudów od pracownika. Marudzicie że tak źle w UK to chodźcie do Polski,tutaj pomieszkajcie to zobaczycie jak tutaj jest. W UK powinni się trzymać tam co już są, bo tu nie ma sensu wracać. Ty autorko wyjeźdźaj jak masz szanse. Tu nawet mieszkania człowiek się nie dorobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowy
Jak ty nie potrafisz napisac podwyzka poprawnie to sie nie dziw ze zarabiasz 1200 to nie jest wina polski tylko twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×