Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedwojenna85

Ślub kwiecień 2012 - ktoś też wybrał ten miesiąc?

Polecane posty

Dziki-dziki, ja też mam apetyt wielki, byłam już 3 razy na basenie:) wczoraj nawet byłam 1,5 godz. zrobiłam 30 długości basenu, potem poszłam na masaże wodne i na saunę suchą i parową, czuje się świetnie dziś też idę:) w końcu się zmotywowałam:) Ja mam chyba opóźnienia przedwojenna85 ja nawet nie myślałam jeszcze nad moim własnym ślubem, jeszcze papierów wszystkich nie mamy, została nam poradnia rodzinna oraz moje świadectwo chrztu oraz USC, nawet protokołu nie mam w swojej parafii spisanego....ojoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwojenna85 - co do paznokci to ja swojemu narzeczonemu zawsze obcinam ;) Kiedyś robiłam kurs stylizacji paznokci na co dzień tym się nie zajmuję bo nie lubię, ale najbliższym robię podstawy manicure jak ktoś chce, mój narzeczony wykorzystuje to na maxa ;) Pracuje z klientami a wizytówką każdego z nas są dłonie, on lubi mieć równo opiłowane, wypolerowane paznokcie ;) może to i dobrze, zresztą, teraz coraz więcej panów korzysta z usług - pielęgnacji dłoni. Facet też przecież musi być zadbany, kosmetyki i usługi są przecież ogólnie dostępne dla każdego z nas :) Jeżeli ktoś mieszka w takiej miejscowości gdzie są sklepy Douglas, to teraz tam wykonują bezpłatny makijaż. Ja wczoraj byłam, ponieważ sama mam kilka lepszych kosmetyków t.j bourojois, loreal, maxfaktor czy inglot..., poszłam do pani o radę, czy moje kosmetyki zdadzą "egzamin" na ślubie i czy np; różowa szminka na pewno będzie pasować.... Pani wykonała mi makijaż kosmetykami Dior które chyba były możliwe najdroższe, bardzo dobra firma lecz nie na moją kieszeń ;) i zrobiła powieki moimi cieniami. Wyszło super, ale wydaje mi się że ten bezpłatny makijaż ma na celu sprzedaż Diora i Dior sponsoruje te bezpłatne makijaże, to moja opinia, ale jak dała mi kartkę czym mnie malowała to wszystko było Dior, co najciekawsze, te parę kosmetyków do makijażu by mnie kosztowało około 1000 zł, masakrycznie wiele, ale rady które otrzymałam od Pani bardzo mi się przydały, maluję się podobną techniką, jestem po szkole charakteryzacji i miałam parę godzin wizażu, lecz nie uważam się za wizażystkę, ale malowałam kilka osób i zadowolone były pozytywnie, dlatego ja sama będę się malować na ślubie, ale pomimo to że mam małe pojęcie o malowaniu się to i tak rady dla mnie były cenne, teraz nie będę się bać sama malować na swój ślub bo zrobię to tak samo jak wizażystka za którą bym miała zapłacić (i musiałam w tym fakcie się upewnić ;) ). Ja zawsze się rozpiszę, ale dzielę się wydarzeniami, bo może któraś z was wykorzysta to i pójdzie na taki bezpłatny makijaż. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kwietniowki. Ja juz w sobote lece do polski ,znowu. Odbiore suknie od krawcowej i zrobie ostatnie zakupy. Dzisiaj sobie dietkuje i jutro tez bede :) Fifi- ja tez lubie sie roznymi duperelkami cieszyc ,wiec milo mi ze nie tylko ja tak mam. Co do makijazu to wiadomo ze maja prowizje od sprzedazy Dior i z 1000 zl to niezly zarobek. Te dziewczyny genaralnie sa na tzw prowicji wiec od razu widac jak sie wchodzi do sklepu ze maja ekstra kase za dobra sprzedaz a to dziala czasem na nasza korzysc a czasem nie jako klijentow. Dobrze ze masz taka pewnosc siebie i sama sobie zrobisz makijaz. Ja sie kompletnie nie nadaje na takie zabiegi w tak waznych dla mnie dniach. A po za tym ta odrobina luksusu ze ktos mi zrobi makijaz jest taka przyjemna. Aha no i nie wiem czy pisalam ,ale zrobilam sobie ten makijaz w INGLOT i powiem wam ze bylam pod wrazeniem. dziewczyna byla mila i naprawde suchala co do niej mowie,koniec z koncem kupilam te same kolory cieni bo moje oczy wygladaly przy nich jak oczka kotka ,poprostu kompletnie zielone a mam niebieskie. generanie mam lekko ukosne oczy wiec mojemu facetowi bardzo sie podobalo ze kobieta umiala podkreslic naturalna urode. W lipcu ide na wesele i napewno tam sie pomaluje :) Co do fryzjera to zrobila kolor w Polsce i juz mam odrosty,niby nie widac,ale sama nie wiem co teraz zrobic bo wlosy zostaly ufarbowane farba bez amoniaku wiec nie byla trwala i teraz widac te same odroty co wczesniej,ale nie chce juz farbowac. Sama nie wiem co zrobic? Rozpisalam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaPM
Kto jeszcze ma ślubw terminie 21.04.2012r? ja juz sprawdzam podgody długoterminowe ale narazie na każdej co innego piszą więc lepiej żadnej nie ufać, byleby pioruny z nieba nie leciały bo strasznie boję się burzy:/ pozdrawiam wszytskie panny młode, nasz wielki dzień coraz bliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj piekna pogoda wiec po pracy zmykam na male zakupy. Jeszcze tylko rowniutki miesiac do mojego wyjazdu ... i do slubu.. odliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi równo 5 tygodni zostało :) jutro zamawianie obrączek, przymiarka sukienki i kupno marynarki :) wreszcie znalazłam taką, jakiej szukałam, mam nadzieję, że będzie pasować do sukienki :) no i buty na zmianę. z tymi będzie już łatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
AniaPM- ja mam ślub 21 :) pogody narazie nie sprawdzam bo do mnie nie dociera że to już za 4 tygodnie ;) Zrobiłam narzeczonemu pazurki, jak umiałam :) był troche przerażony ale z drugiej strony jarał się jak dziecko hehe W piątek dotarła przesyłka z moją biżuterią, dzisiaj zobacze bo była wysłana na adres M. Ciekawe... :) Jutro jadę odebrać suknię, wygląda troche inaczej niż widziałyście ją dawno dawno temu na zdjęciu, które tutaj wrzucałam. Mam nadzieje że już żadne poprawki nie będą konieczne. W sobotę mam panieński, a mój M. kawalerski, z tej okazji idę sobie na próbny makijaż :) Madzia, jak zajrzysz to proszę daj znać jakie macie przewidziane pieśni w czasie ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Panny!! jak samopoczucie? czujecie, że ten ważny dzień zbliża się wielkimi krokami? jeszcze nie dawno był grudzień i człowiek zupełnie się nie spodziewał, ze czas do ślubu zleci tak szybko... ja wreszcie zaczynam czuć, że się zbliża... w weekend byliśmy u spowiedzi, kupiłam marynarko-bolerko-coś do ślubu, kolejne zaproszenia (już końcówka :))) poszły no i jakoś tak się robi dziwnie... czuję już lekkie napięcie i oczekiwanie... ale jest duuuuża radość :) wydaje mi się, że wiosna to idealny moment na ślub... ten zapach powietrza i przyrody budzącej się po zimie, robi się coraz cieplej, wszystko rozkwita... :))))) miłego dnia życzę wszystkim Pannom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! :) dziki dziku, ale powiało natchnieniem :) przedwojenna, jeszcze nie myślałam nad piosenkami... jakoś nie mam natchnienia aby się nad tym skupić... wiem wiem, czasu coraz mniej... ale teraz cieszę się naszym gniazdkiem... wczoraj przywieźli nam wypoczynkowy... cudnie tam to wszystko pasuje... dziś będę malować garderobę.. może w weekend z moim kochaniem skupimy się nad wyborem czytań, psalmu, piosenek... obiecuję, że jak tylko coś ustalimy to napiszę :) :) :) miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beGata
cześć dziewczyny,mój ślub juz za 4tygodnie a jeszcze nie wybrałam piosenki na pierwszy taniev:(doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutaślubna
Ale Wam fajnie ... już nie długo ;) Trzymajcie się i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie kobitki... ja juz wrocilam,suknia odebrana,dokumenty tez, obraczki przepiekne :)tesciom bardzo sie podobaly... suknie po przerobce jeszcze nie merzylam,ale dzisiaj przymierze. Z polski przywiozlam 2kg wiecej wiec powrot do diety i cwiczen ,te dwa kg to zawsze woda,ale kto wie? mam jeszcze miesiac wiec zaczynam od jutra bo dzisiaj nie mialam w domu niec do jedzenia :) po pracy wyrusze na zakupy. A co u was moje drogie? Wiem ze przedwojenna panienski, madziama zakupy do mieszkania :) amoj remont nie skonczony. Panele niepolozeobne bo moj kochany chory...No to do maja,w maju lecimy wiec moze skonczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines23
hej hej ;] mój ślub 21 kwietnia ;] złapał mnie pierwszy raz stresik dlatego postanowiłam do was napisać. jakie kobietki macie piosenki na pierwszy taniec, i czy chciałyście mieć konkursy na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja ostatnio mało czasu mam chyba tak ja wy, bo mało co rusza się na forum ;) Mi na nowym własnym mieszkanku jest cudnie, właśnie mam robioną łazienkę, sama zaprojektowałam ;D Pan który kładzie płytki powiedział mi kilka krotonie że zadziwiam go, że mogłabym być projektantem dobrze idzie mi wyliczenia płytek, i dobrze je rozplanowuje, ... ach dumna jestem... ciekawi mnie już efekt końcowy... łazienka będzie czerwieni - ecru , ale czerwień nie taka ognista, może trochę wpadająca w odcień czerwieni szkarłatnej... Każdemu komu mówię o czerwonej łazience to dziwi się a jak pokazuje te płytki na necie, to mówią aaa taka czerwień to b. ładna, będzie ładnie do tego brązowe mebelki będą, moje miejsce relaksu wanna , płatki róż, świeczki, lampka wina, niczym domowe spa ;D;D;D Jeszcze kilku osobą wysłałam zaproszenie, na razie na 115 potwierdziło nie całe 50, kiepsko! Jakoś trzeba powoli to wszystko ogarniać... co do pierwszego tańca nie wiem, nie jestem pewna, ja chciałam wesołą skoczną piosenkę taką szarpaną ;) Żeby gości od razu podgrzać do zabawy, ale nie wiedziałam jaką wybrać ;/ i pomyślałam żeby pójść w spokojne tony zatańczyć pięknie walca przy piosence Leonard Cohen - Dance Me To The End Of Love.... zobaczymy co z tego będzie na you tube jest taka wersja pierwsza pozycja z serji powyższej piosenki wpisana do you tube, tak się na niej spłakałam, że stwierdziłam że też tak chcę, tańczyć do końca życia, ale to głębsze zagłębienie w moje odczucie nie jest do opisania ;) Rowerkiem już śmigam na basen chodzę i saunę, czasu mi brakuje jednak człowiek nie jest podzielny na dłuższą metę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Sephora teraz można kupić kosmetyki ich firmy 50 % taniej, wymieniając stare opakowania po kosmetykach na nowe.... bardzo opłacalna promocja tylko do 1 kwietnia, ponieważ że ja siebie sama maluję to sobie kupiłam, błyszczyk, pomadę, puder, bazę... Już wiem jaki chcę sobie zrobić makijaż, i tu mam wszystko uplanowane, nawet jeżeli na ślub malować was będzie wizażystka, to pomyślcie jeszcze o makijażu na poprawiny, na pewno dobra pomadka się przyda ;) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
Zakochana, daj znac jak suknia. Z biżuterii jestem bardzo zadowolona, Madzia dzięki za namiary :) Ines23- my jeszcze nie zdecydowaliśmy w kwestii pierwszego tańca, a konkursów będzie kilka bo nasza rodzina to lubi, ale nie będzie żadnych rozbieranek :) Fifi, podrzuć linka i pochwal sie kolorem płytek, ja niebawem będę robiła remont w naszym gniazdku i moim celem jest własnie taka łazienka-świątynia kobiety hehe. W sobote mam panieński, najpierw kolacyjka a później wychodzimy do klubu. A panowie....cieszą się jak dzieci, bo mój M. wypożycza paintball :D Mam tylko nadzieje, że nie będzie im padało bo wybierają sie do lasu. Naprawde mają frajde jak dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem chora, poprostu grypa i juz. ledwo zyje ,a musze byc w pracy :( . Wlasnie planuje kupno aparatu fotograficznego i nadal waham sie miedzy dwoma modelami :( ale dzisiaj musze podjac decyzje ,bo jest promocja i moge sporo zaoszczedzic. Ah teraz sobie zdalam sprawe ile zakupow mnie jeszcze czeka... jakos ostatnio zakupy wcale mnie nie ciesza. Wlasnie przyszly moje bilety i vouchery do hotelu. wszystko wlozone w taki ladny skorzany terminarz,wraz z dlugopisem i kieszonkami n paszporty i walute. Super sprawa. Bedzie ladna pamiatka :) Dukan rozpoczety 01/03/2012 74 kg Faza naprzemienna od 05/03/2012 72.5kg 15/03/2012 71.5kg Powoli ale do celu :) Slub 25/04/2012 Dbaj o mnie,mysl o mnie Mauritius :) Dukan rozpoczety 01/03/2012 74 kg Faza naprzemienna od 05/03/2012 72.5kg 15/03/2012 71.5kg Powoli ale do celu :) Slub 25/04/2012 Dbaj o mnie,mysl o mnie Mauritius :) Dukan rozpoczety 01/03/2012 74 kg Faza naprzemienna od 05/03/2012 72.5kg 15/03/2012 71.5kg Powoli ale do celu :) Slub 25/04/2012 Dbaj o mnie,mysl o mnie Mauritius :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwojenna85 link http://www.leroymerlin.pl/szukaj.html?category=products&rodzina=1103882911_glazura&sortuj=-score%2Cprice_big&szukaj=dragon&mm=norm płytki na ścianę wybrałam dragon czerwone i ecru, do tego są dekory ale ja ze względu na ograniczone finanse ich nie wziełam, jeżeli chodzi o płytki na podłogę to są tej samej serii na podłogę tylko ecru. Ładny efekt, na żywo, już mam połowę łazienki wyłożonej i jestem zadowolona:) . do tego będą te mebelki http://www.skapiec.pl/img/3067312-2818-1-cersanit-szafka-mocca-pod-umywalke-roma-80-s544_011_dsm.html oczywiście nie cała seria tyle mi się nie zmieści,będę kupować słupek szafka pod umywalkę i lustro:) za płytki zapłaciłam taniej w tym Liroy Merlin w którym byłam, a najtaniej wszelkie rzeczy do łazienki na stronie wodtech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
Zakochana-zdrowia! ja też jeszcze kaszlę... Pamiętam,że jak ja wybierałam swój aparat to korzystałam m.in z takiej strony http://www.recenzje.net.pl/ Masz tam opinie użytkowników o danym modelu. Moze sie przyda:) Fifi- już widzę, że będzie z tego bardzo przytulna i ciepła łazienka :) Ja jeszcze nie wiem jak będzie wyglądała moja ale na pewno też będzie jakiś beż/ecru, wannę bardzo chcę oddzielić niską (ok.70-100 cm.) ścianką z luksferów od reszty łazienki (może M.mi to jakos fajnie podświetli-zobaczymy), tzn ta ścianka tylko na długość wanny, no odrobinę dłuższa :) żeby stworzyć taką właśnie strefę spa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwojenna i FIFI- moja lazienka jest skonczona i musze sie pochwalic ze jest przesliczna. Tz plytki imitacja TRVERTYNU czyli piaskowaca czy cos takiego,wanna wymurowana z plytek,nie jest dluka ale za to szeroka i dwie osoby spokojnie sie mieszcza :) tyle ze woda szybko stygnie,a od strony mieszkania jest wlasnie scianka z luksfer takze jak naleje sie wody to widac poziom wody od przedpokoju...rewelka... no ale reszta mieskznai to siasc i plakac bo nieskonczona. Koniec chwalenia sie. Przedwojenna - dzieki za stronke skorzystam :) milego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja łazienka ma nie całe 5 m2 więc nie mam aż takiego pola popisu ;) Dlatego to co mogę zrobić to żeby była przytulna poprzez kolor płytek :) Remonty część dalsza trwa, łazienka robi sie, wanna już kupiona duża na 170 cm, w domu ogólnie zamieszanie, bałagan, kurz, mam dość, przerasta to mnie ;/ Zakochana -ja kupowałam w ubiegłym roku aparat sony DSC - HX1 jestem zadowolona, aparat ma dobre opinie, poleca, ale to też zależy co szukasz.... Ciągle pada, jest beznadziejnie, ogólnie zły dzień, i chcę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIFI- moja lazienka tez jest mala moze w sumie ze 6m2 i nie mielismy jak zmiescic wanny wiec zdecydowlaismy sie na wymurowanie jej i przez to zaoszczedzilismy pare cm. Nwet nie mam miejsca w lazience na duze lutro,ale to nic. Co do aparatu to ide dzisiaj kupic Nikon l120. Tez ma dobre opinie i zoom a to mi w sumie chodzilo. na poczatku chcelismy lustrzanke,ale stwierdzilismy ze szkoada kasy an aparat uzywany glownie w podrozy :) ale dzieki dziewczyny za rady. fajnie ze mozna na was liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 kwiecień 2012
sprawdzałam pogodę długoterminową dla mojego regionu i na 15 kwietnia wychodzi małe zachmurzenie i 20 stopni, oby nic gorszego nie było :(:(:( bo dzisiaj porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIMONKA83
CZEŚĆ WSZYSTKIM ! DZIEWCZYNY JA PIERWSZY RAZ NA FORUM :) WCZORAJ BYŁAM ZAREZERWOWAĆ TERMIN ŚLUBU NA 17 SIERPNIA 2013R PROBOSZCZ NA DZIEŃ DOBRY KAZAŁ MI WPŁACIĆ 100ZŁ NA OFIARĘ,PRÓCZ TEGO TRZEBA BĘDZIE NALEŻYCIE WYNAGRODZIĆ ORGANISTĘ I DAĆ W KOPERTĘ.POWIEDZCIE CZY U WAS W KOŚCIELE TEŻ TAK KROJĄ??? CZY JEST KTOŚ NA FORUM Z PRAWOBRZEŻA??? POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam wam powiedzieć ze moi kochani teście wymyślili ze po naszym poworocie po ślubie jak będziemy w maju to chcą zorganizować uroczysty obiad gdzieś w restauracji która my wybierzemy a oni zapłacą. I tu już jest problem, my bardziej myśleliśmy o grillu w ogrodzie , ale teście powiedzieli ze nie bardzo I'm się ten pomysł podoba bo chcą żeby było uroczyście. Policzylam i naj najbliżej rodziny będzie w sumie 16 osób. Czy mam zapraszać na ten obiad słownie czy lepiej wysłać zaproszenia żeby ludzie poczuli się zobowiązani przybyć ? Sama nie wiem teraz.Bo my tego nie chcemy, ale teść prosił ze na ślubie ich nie będzie, ale chociaż tak chcą poczuć ze syn się żeni. Co o tym myślicie? Bo już na sama myśl szlag mnie trafia, ale nie potrfie Im odmówić :( Z drugiej strony mój narzeczony jest zadowolony ze jego rodzice mnie akceptują po wszytkich przejściach... Hmm sama nie wiem...Jak widzę ze jemu się to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×