Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka12121983

Szukam Fotografa na 2012

Polecane posty

Cześć Szukam Dobrego Fotografa. Możecie mi kogoś polecić? Nie interesują mnie zwykli pstrykacze za 1000zł. Chcę kogoś naprawdę dobrego.! Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henrykowy41
Ktoś dobry, to chyba tylko w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soft Light
Witam Zapraszam do mojego portfolio www.soft-light.pl Profesjonalna fotografia ślubna, za niewygórowaną cenę. Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Soft Light
Ty to co robisz profesjonalna fotografią ślubną? Ja bym to nazwał udziwnioną, wynaturzoną i oderwaną od rzeczywistości fotografią.... Co to za kolory tych zdjęć, czy tak wygląda rzeczywistość? Cena musi być naprawdę bardzo niska dla tych co chcą się pokazać że wynajęli fotografa. Smutne ale fotografia ślubna chyba spadła już poniżej dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Aneczka
Aneczka we wszystkim tak radzisz się obcych bardzo wiarygodnych ludzi.. Współczuje twojemu przyszłemu i dzieciom z takiego związku. Żal mi ciebie że nie masz znajomych, koleżanek i kolegów ani rodziny i przyjaciół. Ciekawe czemu tak masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale mam zapewne więcej znajomych niż Ty. Rozumiem, że Ty nie masz nikogo skoro potrafisz napisać coś na temat kogoś kogo nie znasz? To czy skorzystam z porady to już moja sprawa. Zapewne będzie to zależało od tego czy spodobają mi się zdjęcia poleconego fotografa, a nie to czy ktoś napisze, że jest najlepszy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt ach
pewnie sama podasz tego fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie bardzo podobaja wspolczesne zdjecia slubne. Sa nowoczesne i swieze a nei tak jak kiedys sie robilo sztywne zdjecia w studiu...masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie - co z WAMI ?
Aneczka, napisz z jakiego jesteś miasta, to powinno ułatwić sprawę. A do forumowych krzykaczy: może znajdźcie sobie jakieś inne hobby, np. liczenie popękanych płyt chodnikowych na osiedlu, albo przynajmniej wstańcie od komputera i umyjcie swoje przetłuszczone włosy, Dżizys !!! Co to za przestępstwo pytać na forum ? Przecież nikt za nią nie podejmie decyzji, chodzi chyba raczej o zbieranie informacji i badanie możliwości, co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo87
W dziale ślubnym gazety.pl dziewczyny polecały http://www.5czwartych.com/ Myślę że ga_lapagos która ostatnio korzystała z ich usług mogłaby Ci podesłać prywatnie zdjęcia do oceny czy Ci sie podobają. http://forum.gazeta.pl/forum/w,619,124908833,125945869,Polecam_.html Napisz na tamtym forum to może ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomslub
Nie jest to przestępstwo pisać na forum, ale człowieka szlak trafia, że paniusie zakładający rodzinę polegają na obcych ludziach. Przecież, jeśli ktoś potrafi tu pisać to chyba potrafi wpisać w google odpowiednia frazę lub oszukać portali ślubnych. W 99% takie pytania zadają tutaj sami fotografowie i inni usługodawcy, bo normalnie myśląca przyszła panna młoda by tego nie zrobiła. Fotografów jest na tysiące i każdy uważa się za najlepszego. Pokupowali aparaty na kredyty lub dostali kasę z UE a tu nie ma zleceń. Szukają zleceń min. podszywając się pod kobiety i sami sobie odpowiadają. Pokazują śliczne zrobione strony z powybieranymi najładniejszymi zdjęciami często kupionymi w internecie. Na wielu stronach fotografów są zamieszczone zdjęcia tych samych osób. Ceny poniżej 1000 zł świadczą o pracy bez podatków. Zdjęcia oferowane na płycie to totalny przekręt, na który sporo osób się łapie. Oszukana para młoda wstydzi się przyznać rodzinie i znajomym, że została wkręcona przez fotografa. Powstaje nowy portal dla nowożeńców, którzy nie są zadowoleni z usługodawców ślubnych. Myślę, że po ukazaniu się tego portalu będzie naprawdę wesoło i wielu ,,profesjonalistów dostanie po nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomslub
Obejrzałem zdjęcia na http://krzysztofwasiuk.pl/portfolio/index.htm l i mam jakiś niesmak. Młoda para wynajmując fotografa liczy, że zarejestruje prawie wiernie te pierwsze razem spędzone godziny. Panowie fotografowie stworzyli rożne mody, aby pokazać się, jacy to oni są profesjonalni i lepsi od innych robiąc w zasadzie karykatury z młodych par. Dziwne ujęcia, w których fotograf sili się na artyzm, kolory zdjęć całkowicie odbiegające od naturalnych to jest ten Polski profesjonalizm. A nie laska panowie fotografowie poczytać o tworzeniu kolorów i ich odwzorowaniu? Lepiej wciskać kit młodym i tworzyć nierealne oderwane od rzeczywistości zdjęcia? Jeszcze trochę i będziecie płakali, jeśli już nie płaczecie, że nie macie, z czego spłacać kredytów za kupione aparaty. Ceny jeszcze bardzie opuścicie, aby wam komornik nie wszedł do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
Polecam fotografa na ślub www.karinafalinska.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryja27
Panowie i panie fotografowie, ale was przycisnęło, że się tutaj reklamujecie. Zresztą nic dziwnego, gdy się robi takie gnioty jak pokazujecie na swoich stronach. Czy poza jednym czy góra trzy zdjęcia więcej fajnych i dobrych zdjęć ze ślubu wam nie wychodzi? Chyba się nie wstydzicie swoich prac? Jak ktoś napisał zdjęcia macie oderwane od rzeczywistości i trącą pseudo artyzmem robiącym z ludzi maszkaronki. Róbcie tak dalej a i w takich miejscach nie będziecie mogli się pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek_dobra_rada_
Fryja, zauważ, że na każdym forum ślubnym i w każdym miejscu w sieci znajdziesz reklamę fotografów. A skoro tu się tylko tacy ogłaszają to widocznie tacy mają tu wzięcie. Zresztą to po części jest wina samych forumek. Chcą mieć zdjęcia jak z journala, wyglądać jak modelki ale dla większości cena powyżej tysiąca jest nie do zaakceptowania. Bo przecież ile może kosztować kilka godzin pstrykania, przecież wujek Heniek przyjdzie i zrobi też ma lustrzankę. I większość fotografów to takie wujki Heńki, przyjdą pojedzą popiją i zdjęcia porobią, jeszcze parę stówek wpadnie do kieszeni. A jak na forum pojawi się ktoś lepszy to go zaraz "konkurencja" wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryja27
Wujku a co rozumiesz przez pojawienie się na forum lepszego? Czy lepszy to ten, co robi wynaturzone oderwane od rzeczywistości zdjęcia i jeszcze dodatkowo uważa się za artystę? Czy lepszy to ten, co zniekształca rzeczywistość, kolory dorabiając teorie o półprofesjonalności i istniejącej modzie? Właśnie tacy przerabiacze i dorabiacze teorii spowodowali, że rynek fotografii ślubnej coraz bardziej upada. Pary młode coraz trudniej, wkręcać w strony internetowe ze zdjęciami często nie swoimi lub mocno wybranymi i przerobionymi pod pokaz internetowy. To jest przyczyna, że pary młode nie widzą sensu wywalania kasy na takie wynaturzone zdjęcia gdzie przyjdzie wujek Heniek i jako amator zrobi zgodne z rzeczywistością niewynaturzone zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do FRYJA
człowieku, wypisujesz takie głupoty i dyrdymały że aż żal ! Żaden amator - tzw. wujek Heniek nie zrobi "naturalnych zdjęć", a najwyżej coś takiego jak tu: http://img1.classistatic.com/cps/kj/110525/413r7/0760kj0_20.jpeg - czyli wszystko na żółto, lampa po oczach, czarne tło i ziarno !!!!!!! Często moi klienci mówili mi że czekali na moje zdjęcia z dużą obawą, ponieważ wszystkie zdjęcia od gości (w tym robione lustrzankami) w ogóle do niczego się nie nadawały. Jak oglądali moje zdjęcia to nie mogli uwierzyć że były one robione w tych samych warunkach. Fryja - weź się za jakąś robotę bo widzę że się tobie nudzi i jesteś jakimś frustratem życiowym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek_dobra_rada_
Fryja27 ja się nawet zastanawiam nad sensem tej całej szopki, którą nazywa się ślubem. Ale widać ludzie są bardzo przywiązani do tradycji a raczej do niej zmuszani, przez okoliczności, rodzinę, "powinno się" itd. Pokaż proszę te wynaturzenia, i nie wrzucaj wszystkich do jednej szufladki. Wiesz ja tu nawet nie pisze tylko o jakości zdjęć, ale również o podejściu do tematu i profesjonalizmie wykonawcy. Zdjęcia to rzecz gustu ..., za to pewność ich wykonania, i to wykonania w określonym stylu to zupełnie inna bajka. - Odpowiedni sprzęt i backup, na wszelki wypadek, - Podpisana umowa, a co za tym idzie legalność działalności i możliwość dochodzenia swoich praw. Pewnie powiesz, że każdemu mogą zdjęcia nie wyjść, tylko wujkowi Heniowi nie wyjdzie 9/10 a "Fotografowi" 1/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaboga26
Fryja ma całkowitą rację. Kolorystyka zdjęć dzisiejszych fotografów jest do du** Pana młoda ma najczęściej podkrążone oczy, żółtą zamiast białej sukni a garnitur młodego zamiast czarny jest brązowy. Zdjęcia teraz są brzydkie i wole te pieniądze przeznaczyć na coś ładnego np. wycieczkę. Patrząc na strony fotografów widzę najczęściej ohydne zdjęcia, które przekłamują rzeczywistość. Mojej siostrze zdjęcia robił pan Sikorski i są to jedyne dobre zdjęcia, jakie widziałam. No może jeszcze z dwóch czy trzech podobnych fotografów widziałam a reszta to całkowita chała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_Olaboga26
to jeszcze czekamy na link do galerii tego pana S. no za 1000pln to tez są ładne wycieczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaboga26
Nie znam linku do tego fotografa choć robił już zdjęcia kilku osobom znajomym. Siostra miała umowę na 2000 zl ale dokupiła więcej zdjęć niż było to ustalone. Nie wiem czy on się reklamuje. Jest spod Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... jestescie beznadziejni.... fotografa trzeba szukac dobego tak jak sie szuka dobrego fryzjera. Ale po co ruszyc tylek lepiej ponarzekac na innych ze ten to zly a tamten do dup... Logiczne jest ze zanim sie znajdzie odpowiednia osobe to sie trzeba nalatac. Widzialam tez ze ludzie tutuaj wypisujecie o nierealnym siwecie jak itworzy fotogrf- przeciez to para mloda ma wymagania np co do miejsca gdzie by chcieli zdjecia sobei zrobic. wiec nei wina fotografa a pary mlodej. Fotograf ma za zadanei zrobienie ladnej dobrej jakosci zdjecia ewentualnie zasugeroac cos ale i tak o wszystkim decyduje para mloda. Wiec przestancie gadc ze teraz zdjecia robi sie jakies wynaturzone bo sa np robione w jakiejs kamienicy na pradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaboga26
Mika121, ale jeśli zdjęcia mają brzydkie nierealne kolory są połamane to chyba jest to wina fotografa a nie młodej pary? Jak widzę na zdjęciach trupie kolory twarzy lub kolor sierści świni to mam odruchy wymiotne. Stron z takimi zdjęciami u niby super hiper fotografów reklamujących swoje strony jest większość. Każdy fotograf, który robi ładne zdjęcia w naturalnych kolorach właśnie jest przez tych pseudo profesjonalistów niszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga- Oczywiscie masz racje ze fotograf moze byc zly. Ale wlasnei dlatego patrzy sie na rozne oferty i to duzo przed slubem. A tak naprawde najlepiej dziala poczta pantoflowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×