Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka12121983

Szukam Fotografa na 2012

Polecane posty

Gość DanaG27
Czy te zdjęcia na http://szreders.blogspot.com/ to zdjęcia robione przez profesjonalnego fotografa? Nie jestem złośliwa ale ktoś zamieszczając ten adres chyba sobie zażartował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki_misiu
ja natomiast polecam : www.fotorafik.pl -- ładne zdjęcia , niska cena,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska cena
brzydkie zdjęcia wysoka cena tak powinno być u pana fotografika, tylko zdjecia z wesela i przygotowan strona malo wiarygodna zwykłe pstryki, w którym miejscu zdjecia panie fotografiku sa profesjinalne proszę pokazac tylko jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już swojego fotografa mam, ale ten polecony fotografik.pl podobają mi się jego zdjęcia, cena to nie wiem, nigdzie nie jest podana ocenić się wiec nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ślubniczki
Ślubniczko Napisz co ci się tak najbardziej w tych zdjęciach podoba? Niech zgadnę pewnie podobają ci się te śliczne ,,naturalne kolory zdjęć? Czy nie dziwi ciebie że taki super profesjonalista pokazuje tylko zdjęcia z wesela i jakiś tam przygotowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotograf, to rodzaj podatku
Fotograf może być byle jaki, ale za to niech będzie drogi. Przynajmniej będzie na kogo narzekać, że tyle wziął, a taką kichę odstawił. Bo jeśli weźmiesz tańszego, to będziesz mieć WYRZUTY SUMIENIA, że gdybyś wzięła droższego, to zdjęcia byłyby lepsze. I tak będzie ci jeszcze gorzej, bo to siebie będziesz obwiniać, że przez swoją oszczędność masz spaprane zdjęcia. Nie przerobisz kundla na rasowego pinczera, a jeśli panna młoda jest miernej urody, to nawet najlepszy fotograf nie wydobędzie z niej piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klainer
"Nie przerobisz kundla na rasowego pinczera, a jeśli panna młoda jest miernej urody, to nawet najlepszy fotograf nie wydobędzie z niej piękna." Śmiem się nie zgodzić. Kiedyś przypadkowo trafiłam na stronę fotografa, gdzie była seria zdjęć pary, gdzie panna młoda nie zachwycała urodą. Powiedzmy sobie szczerze - była niefotogeniczna i po prostu brzydka. Ale fotograf jakimś cudem potrafił sprawić, że mimo wszystko zdjęcia były udane, bo były na nich szczere emocje, a panna młoda mimo swojej urody wydawała się urocza. Nie było żadnych "dziwnych" i wykrzywionych min, para młoda była naturalnie uśmiechnięta i bardzo wyraźnie widać było jaka miłość od nich bije. Byłam naprawdę pod wrażeniem. Niestety, nie pamiętam który to był fotograf, bo całkowicie przypadkiem znalazłam ten reportaż i nie sądziłam, że warto zapamiętać nazwisko lub stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem fotografem, i nigdy w życiu bym nie wzieła fotografa powyżej 1500zł, ja mam za 1300 i jestem zadowolona, nie dam tutaj jego namiarów bo nie chcę ani reklamować ani aby był krytykowany, ale on w portfolio ma zdjęcia kilku par z wesela, przygotowań, ślubu, po klka zdjęc tej samej pary, a ten polecony wyżej te zdjęcia są ładne, aby je głębiej ocenić musiała bym widzieć cały album, ja zazwyczaj nie patrzę na kolory, tylko na to co jest na zdjęciu, przesłanie tego zdjęcia, ponieważ nie wymagam od fotografa za prawie 1,5tys zł efektow jak bym płaciła 6-8tys zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej Ślubniczka 2012
Ślicznotko jaką ty szkolę kończyłaś bo piszesz jak potłuczona. Twoja wypowiedz jest na zasadzie blebleble. hihihihihi twój fotograf ma po kilka wybranych zdjęć MP i to jest tak dla ciebie wiarygodne ze jest SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo wkleję
a my wybraliśmy tego fotografa. co o nim myslicie? tzn o zdjęciach? http://www.mm-foto.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja do anonimowego
Czy jak idziesz kupić buty to kupujesz tylko pierwsze jakie zobaczysz czy chcesz zapoznać się z pełna ofertą? Jeśli kupujesz tylko te pierwsze buty to ta oferta fotografa ciebie tez zadowoli jeśli chcesz zapoznać się z pełną ofertą jaką proponuje sklep to uciekaj z tej strony. Strona w najmniejszym stopniu nie jest stroną wiarygodną. Każde zdjęcie to w zasadzie inna para czyli strona nastawiona jest na manipulowanie oglądającymi. Nawet zaczynający fotograf który się dopiero uczy znajdzie jedno czy dwa dobre zdjęcia. Fotograf który jest prawdziwym profesjonalistą nie boi się pokazać dużej ilości zdjęć tych samych ludzi co daje pierwsze jako takie pojecie o umiejętnościach fotografa. Zdjęcia czy to z głównej ceremonii ślubu czy pleneru są niesamowicie udziwnione a na wielu zdjęciach nie widać twarzy młodej pary. Takie zdjęcia trudno nazwać zdjęciami pamiątkowymi. Czy za 40 lat będzie takie ważne jak wyglądało się z tyłu?? Na większości zdjęć detale lub scenografia są o wiele ważniejsze niż młoda para a czy o to właśnie chodzi w tworzeniu pamiątki ze ślubu?? Kolorystyka i ogólnie jakość techniczna zdjęć mają wiele do życzenia ale można to ukryć zamieszczając zdjęcia wielkości znaczka pocztowego w fotoksiążce. Niektóre zdjęcia i tematy są powielane z innych stron fotografów i jest to niezbyt udolnie zrobione. Zdjęcie plenerowe młodej pary w wodzie mam wrażenie że już gdzieś było na jednej czy nawet kilku stronach. Kolory zdjęć mało realistyczne i wręcz są wynaturzone przez co mam wrażenie że fotograf się silił na artyzm który mu nie wyszedł. Szkoda że pary ze zdjęć plenerowych nie maja zamieszczonych zdjęć z kościoła ale tu mogę się mylić. Tak naprawdę po zobaczeniu portfolio fotografa nie można nic powiedzieć o jego stylu robienia zdjęć a jedynie ma się wrażenie że oglądający jest zmanipulowany zamieszczonymi na stronie zdjęciami. Trudno nazwać te zdjęcia profesjonalną pamiątką wykonaną z okazji ślubu pomimo że fotograf chwali się że jest uczestnikiem FFŚ. Ciekawostka jest tez to ze na Targach Ślubnych w Warszawie trudno było zobaczyć u fotografa port folio albumowe składające się ze zdjęć jednej pary. Albumy mające po 100 zdjęć składały się też ze zdjęć wielu młodych par co powinno oglądającym dać sporo do myślenia. Fotografia ślubna upada a że tak się dzieje jest winą samych fotografów. Na ślubach robie tylko zdjęcia znajomym ale znam wielu fotografów ślubnych dla których jest to główne źródło utrzymania. Pracuje z aparatem na planach filmowych i jest to moja pasja dzięki której mogę się realizować jako fotograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere fere....
możne najpierw zobacz jak powinno wyglądać profesjonalne zdjęcie świadomy klient wie czego chce Fotografia ślubna w praktyce http://selkar.pl/aff/centrumksiazki/fotografia_slubna_w_praktyce_bill_hurter_p_152959.html W książce znajdziesz wiele pomysłów, które pozwolą nadać twoim zdjęciom większą siłę wyrazu oraz sprawią, że będziesz fotografował sprawniej i miał więcej zleceń. Jeśli zależy ci na nawiązywaniu dobrych relacji z klientami, umiejętnym fotografowaniu ceremonii i przyjęcia weselnego, dostarczaniu doskonałej jakości zdjęć z tej lektury zaczerpniesz mnóstwo łatwych do przyswojenia, praktycznych wskazówek, które z pewnością będą mieć pozytywny wpływ na twój warsztat fotograficzny. Dodatkowo, inspirujące fotografie autorstwa blisko pięćdziesięciu czołowych fotografów z branży sprawią, że zyskasz świeże spojrzenie na swoją pracę. Oto niektóre z zagadnień poruszanych w książce: - planowanie obowiązkowych ujęć od przygotowań panny młodej w domu do wniesienia tortu i rzucania bukietem, - przygotowanie i pakowanie sprzętu niezbędnego podczas fotografowania ceremonii i wesela, - budowanie dobrych relacji z parą młodą, - wskazówki na temat póz, fotografowania przyjęć i robienia zdjęć grupowych, - porady dotyczące stosowania takich ustawień aparatu, które ograniczą do minimum czas konieczny do edycji plików w programie graficznym, - retusz obszarów prześwietlonych, zmarszczek i niedoskonałości skóry, - korekcja barwna, tonowanie, odręczne kolorowanie i inne metody komputerowego upiększania zdjęć, - informacje niezbędne dla osób wykonujących zlecenia na wyjazdach. Fotografia ślubna jest rozwiniętym przemysłem, w którym coraz trudniej o oryginalność. Powodzenie w tej dziedzinie zależy od odnalezienia własnego, rozpoznawalnego stylu. Sukces zaś odnoszą utalentowani i przedsiębiorczy fotografowie. Autor tłumaczy czytelnikom, że najważniejsze w tego typu fotografii jest twórcze podejście, dzięki któremu do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Na stronach tej publikacji radzi, w jaki sposób pracować, by osiągnąć zadowalające obie strony efekty. Marcin Grabowiecki, Fotopolis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj tere fere
tere fere....czytam tą twoją wypowiedź i nic kompletnie z tego co napisałeś nie jestem w stanie zrozumieć. Zdaje się że nie rozumiesz tego założonego tu na kafe tematu. Co do przytoczonej przez ciebie książki to jest tak samo jak ja próbowałam z pewnej książki kucharskiej przygotować mężowi cztery dania. Robiłam je po trzy razy i ani razu dania nie wyszły. W końcu zadzwoniłam do znajomego który jest kucharzem w jednym z najlepszych Gdańskich hoteli. Rozmawialiśmy zaledwie 10 minut i wszystkie potrawy super się udały. Książki czasami bardziej przeszkadzają niż pomagają bo SA pisane po to aby ktoś zarobił. Nic nie przebije doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj tere fere
Tere fere to jeszcze ja. Tak jeszcze do twojego wpisu chce dodać takie małe coć.. Znam fotografa który siedem lat temu robił mi zdjęcia na ślubie potem robił zdjęcia ślubne jednej i drugiej mojej siostrze. Trzy tygodnie temu robił zdjęcia na chrzcie mojego syna. Fotograf ten wiele razy był przez innych fotografów i różne osoby ich wspierające bardzo w internecie krytykowany i wręcz obrzucany błotem. Nigdy się tym nie przejmował bo uważał że mądry zrozumie a głupiemu i tak nic nie pomoże. Teraz jest zasypany zleceniami i trzeba się sporo ponad rok do niego zgłosić na spisanie umowy gdy tymczasem inni narzekają że ze zleceniami jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenka241
A ja mam fotografa z Gliwic. Negocjowałam cenę przez trzy miesiące, aż w końcu zgodził sie na 3200zł. Zdjęcia ma super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samluks
Zapraszam do siebie www.samluk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśko
Samluks Przepraszam że to napisze ale ty nie masz najmniejszego pojęcia o fotografii i posługiwaniu się aparatem fotograficznym. Przy takim poziomie twoich umiejętności prosta droga do sądu gdy jakaś para po zobaczeniu swoich zdjęć dostanie szału. Minęły już czasy gdy można było ludziom wszystko wcisnąć. Czy ty masz zarejestrowaną działalność gospodarczą i wystawiasz rachunki za wykonane zlecenie czy może działasz jak partyzant? Wiele widziałem tandety tworzonej przez niby ślubnych fotografów ale to co ty pokazujesz na stronie trudno nawet nazwać tandetą. Przepraszam że to napisałem ale może dzięki temu nie skrzywdzisz jakiejś młodej pary swoimi fotograficznymi wytworami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samluks
Jaśko, pokaż swoje zdjęcia, fotografie za dwa grosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drodzy Agresorzy
Czytam te wszystkie wypisywane przez Państwa pisząc kolokwialnie BZDURY i nie mogłam powstrzymać się od komentarza, może ktoś przemyśli swoją postawę. Forum oraz założony wątek w obrębie, którego toczą się te dyskusje został stworzony jak mniemam po to, by móc osobom poszukującym fotografa ślubnego kogoś polecić lub odradzić, ale tylko na podstawie złego doświadczenia z danym fotografem. Tutaj natomiast zrobiło się forum zlośliwości, cynizmu i dyskusji, która nic nie wnosi i tylko zaśmieca wątek. Żyjemy w kraju różnych klas społecznych i uważam, że to dobrze, że każda z tych klas może znaleźć usługe na miarę swoich potrzeb, gustów, a przede wszystkim kieszeni. Niektórzy lubią discopolo inni delektują się muzyką klasyczną, niektórzy są wykształceni inni mniej, niech każdy ma wybór, a żeby miał ten wybór należy umieszczać tu linki różnych fotorafów. Nikt nie nakazuje wybrać tego czy innego, a komentowanie czyiś prac, nie będąc jednocześnie zainteresowanym sprawą jest conajmniej niekulturalne. Skąd ta nienawiść? Łatwo jest bezpiecznie siedzieć w domu i anonimowo wyżywać się i wyrzucać z siebie swoją złość. Żegnam, bo ja na forum o takim poziomie dyskusji nie mam zamiaru uczestniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samluks
Bardzo dobrze napisane, dziękuję! Niestety jesteśmy narodem, który zawsze musi komuś dokopać. Bardzo niski poziom jest tego forum, o czym niestety przekonałem się parę minut po dodaniu mojego ogłoszenia. Swoją drogą nie polecę tego forum innym fotografom, bo też zostaną z błotem zmieszani. Życzę wszystkim fotografom by mieli jak najwięcej zleceń. Wam szukającym fotografa, życzę zdrowego rozsądku i trafnego wyboru na miarę zasobności swojego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majacy jakie takie pojecie
samluks już w innym wątku pisałem do ciebie abyś nie pisał w kilku osobach sam z sobą. Nie rób z innych idiotów bo naprawdę nie piszą tutaj dzieci. Jakie zdjęcia robisz to wszyscy widzą i nie ma co o tym tu się rozwodzić. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wielką zrobiłeś sobie krzywdę pojawiając się z ta swoją beznadziejnie głupią reklamą na kafe. Za jakiś czas ktoś w google wpisze nazwę twojej firmy i wtedy trafi na te wszystkie komentarze. Myśl człowieku przy robieniu zdjęć jak też przy promowaniu swoich umiejętności. Nie pros mnie o pokazywanie moich zdjęć bo z tej tematyki ich nie mam. Czytając twoje buńczuczne wypowiedzi mam wrażenie że uważasz się za najlepszego fotografa promującego się w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotoziutek ;P
Witam, jestem fotoziutkiem - bo przecież tutaj nie mogę nazwać się fotografem :D Jeśli ktoś ma ochotę przeglądnąć moje portfolio to zapraszam na: www.blog.lukaszlukawski.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik do fotoziutka
Fotoziutek Gratulacje że potrafiłeś się przyznać że jesteś fotoziutkiem czego inni nie potrafią zrobić. Parę jeszcze lat nauki i gdy zrozumiesz o co chodzi w fotografii ślubnej oraz przestaniesz się poddawać chorej modzie to przestaniesz być fotoziutkiem. Zobaczyłem prawie wszystkie twoje zdjęcia. Podziwiam to że ktoś zadał sobie tak dużo trudu aby specjalnie pod stronę internetowa obrobić zdjęcia. W przynajmniej 50% pokazanych twoich zdjęciach nie wiadomo o co chodzi z tymi zdjęciami. Młoda para niby jest a tak naprawdę jej nie ma. Nie rozumiem po co młodej parze potrzebne są zdjęcia robione od tyłu? Jeśli też para zajmuje 20% kadru to czy jest to zdjęcie pary młodej? Plany zdjęciowe gdzie elementy scenografii przyciągają większą uwagę niż młoda para to czy nie jest to pomyłka?? Albo to ma być fotografia ślubna która będzie pamiątką minionych godzin i dni dla młodej pary albo coś co tylko jest tego namiastką fotografii ślubnej a młoda para jest tylko w domyśle. Często totalny amator nie mający dobrego aparatu ani nawet nie wiedzący co to jest JPG a co RAW potrafi zrobić naprawdę zdjęcia pamiątkowe gdzie widać w fotkach głównie młodą parę. Fotografia ślubna kreowana przez domorosłych profesjonalistów przy użyciu takiego narzędzia jakim jest Internet została całkowicie wypaczona. Ci sami co wypaczyli fotografie ślubną płaczą teraz że nie maja zleceń i z czego teraz spłacać kredyty. Natomiast ci fotografowie z wieloletnim doświadczeniem pomimo że byli wszędzie w internecie ośmieszani przez tych super młodych fotografów będących w różnych grupach wzajemnej adoracji mają pełne ręce roboty i ani jeden nie płacze że brak mu zleceń. Jeśli chcesz wiedzieć jak robić zdjęcia ślubne to przypatrz się pracy fotografa na planie filmowym. Zrozumiesz wtedy o co w fotografii chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PhotoEmotions
Jeśli poszukujesz fotografa z nieprzeciętnymi pomysłami, a przy tym doskonałym zapleczem technicznym, który wykona zdjęcia Twoich marzeń zapraszamy Cię do współpracy z PhotoEmotions! Wyjątkowe wyczucie estetyki, dbałość o szczegóły, niecodzienne spojrzenie na miłość podczas sesji z PhotoEmotions gwarantują efekty zapewniające niesamowite wrażenia wizualne. Wykonujemy reportaże ślubne, sesje w plenerze lub studio. Na terenie Warszawy i okolic dojazd gratis. PhotoEmotions www.photoemotions.com.pl http://photoemotionpl.blogspot.com www.facebook.com/PhotoEmotions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elik32 wrzesniówka 2012
PhotoEmotions mam zasadę aby nikogo nie krytykować bo wiadomo o gustach się nie dyskutuje ale tu nie wytrzymałam. Przecież te pokazane zdjęcia to pod każdym względem koszmarki pokazujące w wynaturzony sposób fotografowanych ludzi. Jaki to musi być ten super profesjonalny sprzęt aby pokazać takie ohydne odpychające kolory? Fuu nawet strona jest ohydna a zawartość jeszcze gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PhotoEmotions
Cześć zdjęć ściągnięta z netu druga robiona Nikonem D700. Czy to ma być profesjonalny wasz warsztat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PhotoEmotions
O gustach faktycznie się nie dyskutuje więc ocenę zdjęć pozostawię bez komentarza, nie wszystkim musi się podobać. Nasza oferta skierowana jest do osób lubiących styl retro i vintage, nie wszyscy znajdują się w grupie docelowej. Jednakże wszystkie zdjęcia na stronie są wykonane przez Nas, a zarzut o ściągnięcie zdjęć z sieci jest już pomówieniem. Nie wiem też co masz do zarzucenia D700, jest to profesjonalny pełnoklatkowy aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PhotoEmotions
Jeśli chodzi o te zdjęcia z inernetu to racja może się pomyliłam w odczytaniu plików exif i tu PRZEPRASZAM!!!!!!!! Co do D700 to pełna klatka nie stanowi tego że jest to aparat profesjonalny. W takim rozumowaniu Canon 1DmkIII czy IV nie są profesjonalne bo nie maja klatki pełnowymiarowej. Nie robię zdjęć na ślubach ale robię sporo zdjęć z dzieciakami do reklamy. W zdjęciach reklamowych można jak najbardziej pokazywać rożne swoje wizje ale fotografia ślubna nie powinna być niczym skazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×