Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka12121983

Szukam Fotografa na 2012

Polecane posty

Gość PhotoEmotions
Nie zamierzam dyskutować na temat profesjonalności sprzętu, od tego są specjaliści i producent. Na drugi raz może się zastanowisz zanim kogoś fałszywie oskarżysz narażając osobę/firmę na zniesławienie oraz utratę zaufania. Takie pomówienia są karalne. Post został zgłoszony do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka PhotoEmotions
faktycznie wasze zdjęcia wcale nie odbiegają od tonu waszych wypowiedzi. Aby tak dalej a ludziska będą do was walili drzwiami i oknami. Możecie o tym tylko marzyć. Gość was przeprosił co jest dzisiaj rzadkością a wy po nim jak po łysej kobyle. ZDJĘCIA DNO!!!! Ale filozofie zawsze można do tych fotek dorobić. PEWNIE TERAZ I MNIE POZWIECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera.. do DanaG27
tak sobie myślę, że łatwo jest Ci kogoś obrażać, mi osobiście te zdjęcia się podobają. Sama rozważam zatrudnienie tego fotografa na mój slub, już wstępnie z nim rozmawiałam, jest to bardzo fachowy człowiek z bardzo profesjonalnym sprzętem fot. i bogatym portfolio, którego nie zamieścił jeszcze na stronie. Wydaje mi się, że takie fora są chore, ponieważ jeden fotograf obraża drugiego po to tylko by pokazać jakim on jest PROFESJONALISTĄ - ludzie trochę luzu przydałoby się wam. Każdy człowiek ma inny gust i dlatego jest tak fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Aneczka12121983 a skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałM
Witam Zapraszam na swoja stronę internetową. Profesjonalne zdjęcia, uchwycenie momentu to moje atuty. http://www.rafalmizerny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harych
Zapraszam www.harych.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martanowak
Witam, Zapraszam do obejrzenia strony internetowej: martanowak.eu Moje studio jest w Krakowie, ale pracuję na terenie całego kraju. Cena za zdjęcia ślubne: pokrycie kosztów dojazdu na ślub z Krakowa plus 7 zł za zdjęcie. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, proszę o kontakt: tel: 698 292 358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martanowak
Szukasz fotografa, chcąc utrwalić ważne chwile w życiu, lub po prostu pragniesz mieć bardzo dobre zdjęcia siebie i swojej rodziny? A może najważniejsze jest dla ciebie indywidualne i niekonwencjonalne podejście do modela? Zapraszam do obejrzenia galerii z przykładowymi zdjęciami - być może znalazłeś właściwego fotografa. Z przyjemnością poświęcę mój czas, energię i talent, aby w przyjaznej i nieformalnej atmosferze utrwalić to, co dla ciebie najważniejsze. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych zdjęć na stronie internetowej: martanowak.eu (zakładka "razem") Oferujemy ślubne sesje zdjęciowe: wynajęcie fotografa nie kosztuje nic, 8 zł za zdjęcie, plus pokrycie kosztów dojazdu jeśli ślub jest poza Krakowem. Tel: 698 292 358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesniowa 2012 panienka
Qzqzqz pokazane zdjęcia na LM foto blog ani trochę nie powalają na kolana. Połowa zdjęć wygląda jak robiona aparatem kompaktowym przez niedzielnego pstrykacza. Kolory zdjęć to jakąś chyba pomyłka. Jeśli tak wygląda rzeczywistość to ja piórkuje. Na połowie zdjęć nie widać młodej pary lub gdzieś ona tam jest. Zawsze myślałam że zdjęcia ślubne mają być pamiątką dla młodej pary a nie mają być mydłem i powidłem. W tych zdjęciach nastąpił przerost treści nad formą. Ale to jest moje zdanie i wcale nie trzeba się z nim zgadzać. Fajnie że fotograf pokazuje sporą ilość zdjętych samych nowożeńców. To daje pojecie o stylu fotografa i jego wiarygodnej propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki_misiu
a co tam napiszę co o tym myślę ... tak czytam sobie wszystkie te posty od początku i włos na głowie się jeży ...ile w niektórych frustracji, niesmaku ... dobrzy są tylko w komentowaniu innych, natomiast sami - nie mają czym się chwalić... Gdy weszłam po raz pierwszy na ten dział i przeczytałam pytanie jednej z forumowiczek o fotografa, postanowiłam zaprezentować swojego - www.fotorafik.pl . Dlaczego jego? Bo to mój szwagier, który do branży weselnej dopiero wchodzi. pod nim pojawiły sie już niemiłe komentarze, pytanie tylko po co? Czy to grzech, aby przyszłą panna młoda , pan młody, para młoda wybrała sobie fotografa na jakiego ich stać i jakie zdjęcia im sie podobają? czy aby dokonac takiego wyboru, nie powinni pooglądać wiele stron, poszukać, poszperać i dopiero dokonac wyboru? Przeciez po to są fora - by się reklamować, by reklamowac znajomych, polecać itd ... jeśli się komuś coś nie podoba - nie bierze, jednak jednym się nie spodoba, innym - spodoba i to bardzo. Wspomniany przeze mnie fotograf , jak powiedziałam - dopiero zaczyna. Mimo to zdjęcia wydaja mi się ciekawe , robione najwyższą klasą sprzętem , pewnie za rok będą jeszcze lepsze. Czy od razu nalezy komentować i równać go z błotem? Ja w branży weselnej pracuję z mężem od 5 lat, mąż jest dj. początki były - wiadomo - raz lepsze , raz gorsze. pierwsze imprezy były darmowe, potem półdarmo, z czasem przyszło doświadczenie, lepszy sprzęt. Dziś mąż jest jednym z lepszych dj na śląsku, uświetnia ok. 60 parom rocznie ich najpiękniejszy dzien w życiu. Gdyby kilka lat temu posłuchał jakiegos cwaniaka, że to co robi jest kiepskie - dziś nie robiłby tego co kocha i nie byłby w tym tak dobry. Podobnie jest z fotografami. Są lepsi, sa gorsi. Jedni robią to z pasją, dla innych jest to tylko dobry zarobek. Ale jesli ktoś na rynku jest znaczy to, że ma swoich klientów. Kiedyś jednemu znajomemu fotografowi - jeden zespół ( tragedia - zero śpiewu i w dodatku udają, że grają na - laptopie!!) powiedział - "wiemy, ze jesteśmy beznadziejni, ale sa tacy co to kupują , my jestesmy zadowoleni". Dlatego - dam każdemu dobra radę - szukajcie, porównujcie, ale nie komentujcie!. Bo jak powiedziałam - jednym się coś podoba , innym nie. Jedni wolą kobiety w rozmiarze S, innych zadowala jedynie XXL. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki_misiu
a co tam napiszę co o tym myślę ... tak czytam sobie wszystkie te posty od początku i włos na głowie się jeży ...ile w niektórych frustracji, niesmaku ... dobrzy są tylko w komentowaniu innych, natomiast sami - nie mają czym się chwalić... Gdy weszłam po raz pierwszy na ten dział i przeczytałam pytanie jednej z forumowiczek o fotografa, postanowiłam zaprezentować swojego - www.fotorafik.pl . Dlaczego jego? Bo to mój szwagier, który do branży weselnej dopiero wchodzi. pod nim pojawiły sie już niemiłe komentarze, pytanie tylko po co? Czy to grzech, aby przyszłą panna młoda , pan młody, para młoda wybrała sobie fotografa na jakiego ich stać i jakie zdjęcia im sie podobają? czy aby dokonac takiego wyboru, nie powinni pooglądać wiele stron, poszukać, poszperać i dopiero dokonac wyboru? Przeciez po to są fora - by się reklamować, by reklamowac znajomych, polecać itd ... jeśli się komuś coś nie podoba - nie bierze, jednak jednym się nie spodoba, innym - spodoba i to bardzo. Wspomniany przeze mnie fotograf , jak powiedziałam - dopiero zaczyna. Mimo to zdjęcia wydaja mi się ciekawe , robione najwyższą klasą sprzętem , pewnie za rok będą jeszcze lepsze. Czy od razu nalezy komentować i równać go z błotem? Ja w branży weselnej pracuję z mężem od 5 lat, mąż jest dj. początki były - wiadomo - raz lepsze , raz gorsze. pierwsze imprezy były darmowe, potem półdarmo, z czasem przyszło doświadczenie, lepszy sprzęt. Dziś mąż jest jednym z lepszych dj na śląsku, uświetnia ok. 60 parom rocznie ich najpiękniejszy dzien w życiu. Gdyby kilka lat temu posłuchał jakiegos cwaniaka, że to co robi jest kiepskie - dziś nie robiłby tego co kocha i nie byłby w tym tak dobry. Podobnie jest z fotografami. Są lepsi, sa gorsi. Jedni robią to z pasją, dla innych jest to tylko dobry zarobek. Ale jesli ktoś na rynku jest znaczy to, że ma swoich klientów. Kiedyś jednemu znajomemu fotografowi - jeden zespół ( tragedia - zero śpiewu i w dodatku udają, że grają na - laptopie!!) powiedział - "wiemy, ze jesteśmy beznadziejni, ale sa tacy co to kupują , my jestesmy zadowoleni". Dlatego - dam każdemu dobra radę - szukajcie, porównujcie, ale nie komentujcie!. Bo jak powiedziałam - jednym się coś podoba , innym nie. Jedni wolą kobiety w rozmiarze S, innych zadowala jedynie XXL. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samluks
W pełni popieram wypowiedź "malutki_misiu", tu jest miejsce by zareklamować swoje usługi a nie oceniać krytykować kogoś za zdjęcia. Tu nikt nie wstawia zdjęcia na konkurs, bo nie jest to teamtem forum. Ktoś pyta o fotografa, wiec się reklamujemy i tyle. Kazdy ma oczy i podoba mu sie coś innego, dlatego pozwólmy innym decydować co kupuje. Kazdy był na poczatku amatorem i też stawiał pierwsze kroki i wie, że łatwo nie jest ale każdy chce sięrozwijac. Jednych stać wydać 800 zł na fotografa innego stać na 4000 zł. Na tym forum każdy ma prawo do swojej reklamy, a klient ma prawo do własnej decyzji. Profesjonalista nie krytykuje działa i robi swoje. Uszanujmy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesniowa 2012 panienka
Tak na poczatek to malutki_misiu i sam luks to jedna i ta sama osoba. No cóż jakoś trzeba się przecież bronić jeśli pokazuje się kicz i mało wiarygodne foty. Co do reklamy to każde forum jest najgorszym miejscem do reklamy. Czemu tak jest ? Odpowiedź jest prosta bo forum to najmniej wiarygodne miejsce jakie jest w internecie. Najczęściej na forach polecenia piszą sami fotografowie lub podstawione osoby. Nick czarny z setkami wypowiedzi też nie jest wiarygodny bo specjalnie tworzy się ilość wejść aby się uwiarygodnić. Misiu czy jak tam ci jest jeszcze inaczej po co szukać poleceń po forach jak wystarczy przejrzeć kilka portali ślubnych lub posłużyć się googlami? Naprawdę większość kobiet umie się posługiwać wyszukiwarkami. Do tego jeszcze dochodzi poczta pantoflowa i ostatnio polecenia z kościoła. Księża najczęściej też wiedzą którzy fotografowie są godni zaufania i mogą ich polecić. Ja właśnie tak znalazłam swojego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki_misiu
po pierwsze wrześniowa panienko - na jakiej podstawie twierdzisz, ze piszę za dwóch? zarzucasz mi niewiarygodność? po drugie - jeśli nie potrzebne są fora - to po co siedzisz na jednym z nich ? rozumiem, ze nie powinno cię tu być, nie mówiąc o udzielaniu się. w końcu Twój fotograf został polecony przez księdza - dlatego zapraszamy do diecezji. po trzecie - nikogo swoim postem nie uraziłam. Każdy reklamuje się tak jak może, i to w każdej branży. Wybacz w dobie internetu to normalne. A i gdyby większość par młodych myślała tak jak Ty - to te fora by nie powstawały - a jednak. Widocznie Twój sposób myślenia jest błędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO malutki_misiu
malutki_misiu czemu robisz z kobiet idiotki?? Wiadomo ze tutaj uczciwego polecenia nie uświadczysz i jak napisała poprzedniczka są portale internetowe, google i nasz nie głupie głowy. Tylko totalna kretynka skorzysta z poleceń zamieszczonych na forach internetowych. Dobry fotograf nie musi reklamować siebie za darmo na forum bo stać go na opłacenie swojej reklamy. Ale jeśli ktoś pokazuje tu link do swoich zdjęć musi się liczyć z rożnymi opiniami na temat pokazanych zdjęć. O dziwo zazwyczaj te opinie sa bardzo trafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hayahyahay
a co sadzicie o flexifilm.pl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki_misiu
Jakże miałabym oczerniać kobiety, skoro sama jestem kobieta?:) z Waszych wypowiedzi widać, że totalnie nie przeczytałyście mojego posta:) , twierdzicie, że kogoś obraziłam ... tylko w którym momencie?:) ... myślę, że nie mam tu już po co zaglądać :) pozdrawiam i życzę udanych komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki_misiu
Jakże miałabym oczerniać kobiety, skoro sama jestem kobieta?:) z Waszych wypowiedzi widać, że totalnie nie przeczytałyście mojego posta:) , twierdzicie, że kogoś obraziłam ... tylko w którym momencie?:) ... myślę, że nie mam tu już po co zaglądać :) pozdrawiam i życzę udanych komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotografia Bluegothick
Polecam bardzo fajną fotografkę z pomysłem.Ma galerię na facebook :Fotografia Bluegothick.Niedroga a napradę zdjęcia ze smakiem ,klasą i gustem.Poza tym świetna choreografka plenerów.Mieliśmy plener w stadninie i w kilku miejscach w okolicach Warszawy.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Dostalismy dużo zdjęc, nie bylismy ograniczeni czasowo.Naprawdę pełne poświęcenie za niewygórowane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotografia Bluegothick
Polecam Fotografia Bluegothick na Facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojtam ojtam
Znowu reklama firmy robiącej fotograficzne hororki. Plener rozbawił mnie do łez. Znowu fotografia plenerowa gdzie młoda para jest w zdjęciach tylko na doczepkę. Brak gustu, smaku wiedzy i znowu jedno lub dwa zdjęcia jednej pary. Czy tak wygląda wiarygodność firmy jak pokazane ,,najładniejsze najciekawsze zdjęcia na stronie?? Zdjęcia z kościoła to MASAKRA. Jak można takie zdjęcia pokazywać? Zero samokrytycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oj tam
przesadzasz ich zdjęcia wcale nie są takie złe ;p chociaż zależy ile sobie za taką usługę życzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkum polejkum
Nawet gdyby ich zdjęcia kosztowały 500 zł to jest to totalne przepłacenie. Chyba że chce się rodzinie i gościom pokazać że stać młodych na wynajęcie firmy to wtedy co innego. Wtedy najważniejsze aby błyskali lampą błyskową i robili sporo przysiadów podczas robienia zdjęć. Nie rozumiem że stać ludzi wywalić w wystrój kościoła 1500 zł a szkoda wynająć dobrego sprawdzonego fotografa za niewiele większe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oj tam
akurat myślę że baaardzo duża grupa osób zapłaciłaby im te 500 zł za takie zdjęcia, mało kto widzi różnice między fotografem za 2000 a takim za 500, zdjęcia to zdjęcia i na takich ludziach zarabiają właśnie foto- hobbyści. Ale na rynku znajdzie się miejsce dla wszystkich :) i dla hobbystów i dla profesjonalistów, bo profesjonaliście hobbysta z pewnością nie zagrozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prwdopodobnie czerwiec 2013
Jeśli chodzi o http://szubaartfoto.pl/ to było o tej firmie sporo negatywnych wypowiedzi ale jeśli ktoś chce płacić krocie za parę podobających się fotek to czemu nie. Ja jeśli płace za foty 2000 zł lub większą kasę to chce aby przynajmniej 80% zdjęć mi się podobało. Na tych zdjęciach to ja mam królować a nie jakieś wiatraki, mosty, budynki i inne udziwnienia. Widziałam zdjęcia młodej pary robione przez Warszawskiego fotografa wyłącznie na tle nieba, wody piachu. To był majstersztyk. Nic nie odwracało uwagi od młodej pary. Takie zdjęcia może zrobić tylko prawdziwy fotograf a nie cudak który wypromował się dzięki internetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, że za bardzo nie jestem w temacie. Ale tak jak pisałam wcześniej, podobały mi się zdjęcia, bo był u siostry, a potem u koleżanki na ślubie. Tylko ceny za jego usługi są porażające... Siostra zapłaciła 4500... Co prawda piękny album z ręcznie domalowywanymi elementami zdjęcia 150sztuk i ok 2000 zdjęć na płytce A możesz polecić jakiegoś dobrego, ale TAŃSZEGO? Bo jego ceny są troszkę za wysokie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×