Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka12121983

Szukam Fotografa na 2012

Polecane posty

Olaboga- Oczywiscie masz racje ze fotograf moze byc zly. Ale wlasnei dlatego patrzy sie na rozne oferty i to duzo przed slubem. A tak naprawde najlepiej dziala poczta pantoflowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliafoto
Zapraszam do naszej galerii www.magnoliafoto.iportfolio.pl Dane kontaktowe na stronie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek_dobra_rada_
niektórzy nadal ni potrafią czytać ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik komp.
www.magnoliafoto.iportfolio.pl to chyba jakiś żart....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wdniuslubu.pl
Zapraszam na www.wdniuslubu.pl do zaglądnięcia na bloga i zapoznania się z cennikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Entuzjastka słoni
Panowie i panie fotografowie oraz ci, co za profesjonalnych fotografów się uważają nie płaczcie, że macie coraz mniej zleceń, jeśli tworzycie taki kicz nazywany zdjęciami profesjonalnymi. Wielu amatorów robi lepsze, ciekawsze i bardziej poprawne technicznie zdjęcia niż wy pokazujecie na swoich stronach. Zastanawiam się, jakie naprawdę robicie zdjęcia, jeśli te umieszczone na stronach są najładniejszymi wybranymi z waszej,,artystycznej twórczości. Ostatnie podane tu podane strony mnie rozbawiły. Więcej takich artystów i nikt już nie zamówi na swój ślub fotografa. A co na to inni fotografowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek
Myślę sobie, że entuzjasta słoni powinien posprzątać po swoich pupilach, a nie pisać bzdury na forum. Jednemu się zdjęcia podobają, drugiemu nie. My zamówiliśmy sesję u wyżej wymienionej osoby i nie uważam, że jestem bezguściem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bark
najlepszych fotografów znajdziesz na www.ofachowcach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto.adriankraska.pl
polecamy swoje usługi www.foto.adriankraska.pl 799 zl zdjecia do oczepin!! z plenerem. Niskie ceny rabaty na rok 2011!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GawRaw
foto.adriankraska.pl i oczywiście wystawiacie z tą usługę rachunek? Szkoda że nie czytacie na bieżąco newsów to podejrzewam że byście się tu z taką ofertą nie pojawili. Teraz czekajcie na oferty od skarbówki. Ja już to sam przerobiłem na własnej skórze z tym że place podatki ale nic to nie zmienia że miałem zimny pot na plecach. Cena sama mówi za siebie ze działacie w szarej strefie chyba że to reklama i dokładacie teraz do interesu ale i tu musicie być zarejestrowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kogo to obchodzi?
Jeśli twierdzisz, że gościu jest niezarejestrowany, to naślij na niego skarbówkę. Bo wypisując takie teksty narażasz się na oskarżenie o pomówienie. A że łatwo w tej chwili namierzyć, z jakiego IP był wpis, to ja bym się na twoim miejscu bał. A nóż nie masz racji i ktoś podesłał ci podpuchę, żeby cię o zniesławienie oskarżyć? Nie boisz się? Ten nie płaci podatków, tamten bawi się w policję skarbową, do licha, powiedzcie, kto w takim razie robi zdjęcia. W tym wszystkim naprawdę można się pogubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addis
GawRaw - nie każdy jest vatowcem, nie każdy żyje wyłącznie z fotografii, a nie będąc vatowcem i mając zatrudnienie w dodatkowej pracy koszty utrzymania działalności bardzo maleją bo nie muszę ceny usługi podnosić o prawie 1/4 dokładając VAT, nie muszę bulić miesięcznie 850zł zusowi bo mój pracodawca zapłaci większość. Jeśli płacisz podatki to takie rzeczy powinieneś wiedzieć. Swoją drogą, piszesz że kiedyś miałeś zimny pot na plecach więc pewnie robiłeś na czarno, także moim skromnym zdaniem jesteś ostatnią osobą która tu powinna na kogokolwiek palcami pokazywać. Swoją drogą widzę że co tu ktoś nie napisze że ma dla koleżanki jakąkolwiek ofertę to zaraz ludzie po nim jadą. Skąd taka zawiść w Was co? Myślicie że fotografia to łatwa praca? Heh, spróbujcie się tym zająć to skończycie szybciej niż zaczniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GawRaw
addis to nie jest zawiść tylko to że nikt nie lubi jak wciska się mu kit i manipulacje. Paniusie zachwalający fotografów najczęściej są samymi fotografami. Cenie tych fotografów którzy się tu osobiście pojawiają ze swoją propozycją kora jednym się spodoba a innym nie. Jeśli fotograf podszywa się pod innych to jak można mieć do niego zaufanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addis
no to ja już nic na to nie poradze kto tu się pojawia i pod kogo podszywa.. ja nie praktykuję takich sposobów reklamy żeby się podszywać, było napisane wyraźnie że polecamy "swoje" usługi więc nie podałem się za paniusię która skorzystała niby z moich usług. A co robią inni - ich sprawa, mnie obchodzi moja działalność i to żeby klienci byli zadowoleni, a konkurencja niech robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania swidniczka
Ja moge ci podac mojego fotografa, ale ona chyba bierze ok.2000 albo ponad i nie wiem czy ma wogole wolne terminy...jak chcesz to daj znac, pozdrawiam i powodzenia a tymi wszystkimi zrzedzacymi marudami sie nawet nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotobinek
Witam, zapraszam do mnie:) www.fotobinek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotobinek
Zapraszam do mnie na stronkę www.fotobinek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senja
Witam. Zapraszam na : senjaphoto.com oraz fotografiaslubna.4ormat.com W razie zainteresowania proszę o kontakt: ssenjaa@gmail.com Pozdrawiam, MJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoklaser.pl
Witam, Zapraszam do odwiedzenia mojej storny www.fotoklaser.pl oraz bloga www.fotoklaser.pl/blog Jeśli będą Państwo zainteresowani wspołpracą, zapraszam do kontaktu Mieszkam w Piekarach Śląskich - lecz pracuję na terenia całego kraju. Pozdrawiam Agniesza Noga Fotoklaser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jedz zbyt duzo miesa
dobry fotograf nie ma wolnego terminu na najbliszzy rok a jesli ktos musi sie reklamowac na forum znaczy ze jest kiepskim fotografem bo nie stac go nawet na płatna reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczek Foto
Witam Jezeli nadal Pani szuka prosze o kontakt. Na codzień fotografuje Polskie gwiazdy. Pracowałem przez 10 lat w USA dla wytwórni filmowej. www.tomekfoto.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubuję za 9 miesięcy
Ludzie to jest szok, co się dzieje z fotografami ślubnymi i jest to bardzo naprawdę żenujące. Panie Raczek Prędzej uwierzę, że pracował pan w Stanach w wytwórni filmowej w bufecie na zmywaku niż robił pan tam zdjęcia. Gwiazdom też chyba robi pan zdjęcia jak widzi je pan w telewizorze. Napisanie, że zdjęcia na pana stronie są kiepskie to jest zbyt delikatne. Te zdjęcia są wręcz ohydne i nie dają się oglądać. Do tego nie wszystkie zdjęcia są pana autorstwa. Albo je pan kupił albo ukradł. Oglądając zdjęcia z chrztu miałem total ubaw, bo ja siostrze kompaktem zrobiłam o wiele ładniejsze. Te pana kolory, kadry ostrość zdjęć to masakra. Nie wiem, czym pan robi zdjęcia, ale na 100% nie jest to profesjonalny sprzęt. Ogólnie nie ma pan chyba pojęcia o fotografii i brak panu pomysłu na zdjęcia. Liczy pan na ogłupienie ludzi i wyrwanie zlecenia. Przeglądam aktualnie wiele stron fotografów i jest to pierwsza strona gdzie zdjęcia są tak złe technicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Tolkena
Nie znasz się babo i powinnaś siedzieć w kuchni a nie internecie. Raczka zdjęcia są cudowne. Szkoda że jestem już po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan ale Tolkiena
Słuchaj Raczek twoje zdjęcia to dno, strona dno dna, a tych aktorów, celebrytów to łapałeś na jakichś masowych spędach więc się nie ośmieszaj chłopie, wracaj na zmywak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha2012
Raczek zaszalał z tymi przechwałkami. Najśmieszniejsze że ten nawet nie amator będzie miał zlecenia gdy prawdziwi profesjonaliści będą siedzieli w domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia Ułanowicz
Zapraszam na moją stronę: www.emiliaulanowicz.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×