Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka12121983

Szukam Fotografa na 2012

Polecane posty

Gość slubnyfotograf
Szukasz kreatywnego fotografa, który w niebanalny sposób uwieczni Wasz ślub? Chcesz szalonej sesji plenerowej którą będą zazdrościć Ci znajomi? A może wolisz romantyczne fotografie ślubne? Idealnie trafiłaś. Chcesz obejrzeć moje portfolio zapraszam : www.michalbedner.eu lub wbijaj na fejsa ;) https://www.facebook.com/dobryfotograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubnyfotograf
Szukasz kreatywnego fotografa, który w niebanalny sposób uwieczni Wasz ślub? Chcesz szalonej sesji plenerowej którą będą zazdrościć Ci znajomi? A może wolisz romantyczne fotografie ślubne? Idealnie trafiłaś. Chcesz obejrzeć moje portfolio zapraszam : www.michalbedner.eu lub wbijaj na fejsa ;) https://www.facebook.com/dobryfotograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotowizerunek
Moje zdjęcia są najlepszą wizytówką, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania ;), zapewniam wspaniałą atmosferę za rozsądne pieniądze i wysokiej jakości zdjęcia. Agnieszka http://utopia27wawa.blogspot.com/ http://fotowizerunek.pl/ http://4.bp.blogspot.com/-s8KtjJCdHGQ/TsBAw1DCoHI/AAAAAAAAaS0/2oNb8c5Oodw/s700/Agnieszka%2Bi%2BPiotr%2B047.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubnyfotograf kreatywny
slubnyfotograf-fie Twoja kreatywność mnie powaliła, Twoje zdjęcia to zwykłe pstryki, bez pomyslunku i kraatywności nazywać siebie slubnym fotografem to WIELKA POMYŁKA nie krzywdź Par Młodych swoimi zdjęciami PROSZĘ CIĘ O TO BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Warszawa
Nie wiem co jest przyczyną ale coraz bardziej jestem negatywnie nastawiona w stosunku do fotografów ślubnych. Co wejdę na stronę fotografa to widzę takie same lub bardzo podobne zdjęcia. W większości fotografowie z Warszawy mają też te same miejsca na zdjęcia plenerowe. Wykonywane niby profesjonalne zdjęcia mają brzydkie kolory a często wręcz brak kolorów. Najgorsze jest chyba jednak to że w zdjęciach pary młode są marginalizowane i stanowią jedynie dodatek do zdjęć. Mam odczucie że jesteśmy na każdym kroku manipulowani przez fotografów. Fora internetowe, kłamliwe strony i portfolio stały się narzędziem w oszukiwaniu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola.andrut
może tu znajdziesz kogoś ciekawego http://www.favore.pl/cat131114_fotografowanie-imprez.html Dobry fotograf to połowa sukcesu. Najlepiej z polecenia. A jeśli z ogłoszenia, to koniecznie trzeba przejrzeć portfolio i sesje, które robił wcześniej, aby się na nim nie przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Piotra
Panie Piotrze. Dla mnie te zdjęcia są wręcz ohydne i pokazują zaprzeczenie istoty fotografii ślubnej. W moim pojęciu fotografia ślubna to fotografia pamiątkowa a nie fotografia reklamowa. Po co mi zdjęcia bez twarzy pokazujące zaistniałą sytuację. Jak na podstawie zaprezentowanych zdjęć za 30 lat będę mogła przypomnieć sobie jak wyglądałam w dniu ślubu. Myślę że w takim wypadku bardziej pasuje zapis w postaci filmu. Wiadomo że poprzez internet manipuluje się ludźmi ale to od nas zależy aby przesiewać prawdę od fałszu. Kupienie miejsca na sponsorowany artykuł mający za cel mieszanie w głowach i wypaczający istotę fotografii ślubnej raczej negatywnie świadczy o autorach wpisu. To nie artykuły i różnego rodzaju wpisy w internecie mają zachęcać do zwrócenia uwagi na twórców ale ich pokazane w sposób wiarygodny prace. Panowie fotografowie kreujący się na modnych i kształtujących modę w fotografii ślubnej zapomnieli że moda stosunkowo szybko mija. My kobiety wiemy to najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka_12
Ja polecam hektorwerios.com tudiopara.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mireczka_12
mireczka_12 A kim ty jesteś że polecasz? Jaka jest twoja wiarygodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mireczka_12
Zdjęcia na tych stronach to jakiś chyba dowcip??? To nie są zdjęcia a grafiki. Wiele zdjęć kupionych z portali aukcyjnych. Wiarygodność tych ohydnych zdjęć poniżej zera. Najśmieszniejsze są zdjęcia robione z ekranu telewizora. Brakuje mi jeszcze wiele miejsc na Świecie gdzie można pokazać tak ,,piękne" zdjęcia ślubne. Nie wiem czy czasami czegoś nie przegapiłam ale nie widziałem zdjęć ze ślubu ani wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreśniowa2012 PM
Są i zdjęcia ze ślubów ale trzeba je poszukać. Inna sprawa że są makabrycznej jakości telefonu komórkowego, mało ostre, żółte, bez pstrości. Cała ta strona to jakaś makabryczna ściema. Nawiązując do poprzednich tematów na kafe o oszukujących fotografach mamy idealny przykład jak się to robi. Zawsze jakaś naiwna da się na to nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość respberry
niektore zdjecia bardzo komercyjne, przemyslane gratuacje:) p.s nie ma co czytac komentarze tych zazdrosnych ludzi, oni tu wszystkich krytykuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do respberry
respberry tak naprawdę są na tych stronach jakieś zdjęcia przemyślane????? A czy możesz pokazać które to są zdjęcia?? Chodzi mi o zdjęcia a nie grafiki komputerowe. Czy nie zauważyłeś że z tzw. plenerów jest po dwa trzy zdjęcia choć trudno nazwać to zdjęciami. Czemu zdjęcia ze ślubów i wesela tak strasznie negatywnie odbiegają jakościowo od tych niby zagranicznych plenerów??? CZEMU ROBI SIĘ W TAK BEZCZELNY SPOSÓB Z LUDZI IDIOTÓW?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka Rudo
Przecież te zdjęcia to hororki. Zdjęcia z kościoła trudno nazwać profesjonalnymi. Wszystko połamane, pokrzywione w ohydnych kolorach. Plener to kicz nad kicze z torami, walizkami, peronami i bez żadnych swoich pomysłów. Wszystkie pomysły kradzione ze stron internetowych. Zdjęcia czarno białe to ucieczka od pokazania złych kolorystycznie zdjęć. Wstyd pokazywać takie zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do admina
Prosba o zamkniecie tego watku, bo do niczego nie prowadzi a jedynie poniza czyjas prace. Kazdy robi zdjecia na swoja miare i mozliwosci. A jak mu to wychodzi jego sprawa, jesli ludzie go biora to znaczy ze zdjecia sie im podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka_12
Osobiście korzystałam z usług tego fotografa i jest dobry w tym co robi. Również zdjęcia Rudo23 też są niezłe, więc niech ci rzekomi ekspercie pokażą swoje prace to chętnie je ocenimy. Wszystkie te złe opinie pisze tylko konkurencja aby zniechęć potencjalnego klienta. Dlatego jak ktoś szuka fotograf niech polega na własnej intuicji. PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga30 do Administratora NIE!!
Jestem przeciwna zamykania tego tematu. To jest otwarte forum na którym każdy może się wypowiadać, pomagać i oceniać reklamujące się firmy. Owszem zdaje sobie sprawę że Internet i fora internetowe mogą być narzędziem do pozyskiwania klienta jak też mogą szkodzić usługodawcom. Osoba logicznie myśląca sama bez problemu stwierdzi czy wypowiedzi na forum są manipulowane czy nie. Przyglądając strony fotografów zauważyłam w nich niesamowite manipulowanie oglądającymi strony. Rzadko która strona jest teraz stroną wiarygodną. Każdy fotograf ślubny uważa się za najlepszego i każdy ma 100% pokrycie roku zleceniami. Wielu reklamuje się na forach i podszywa się pod wypowiedzi niby innych uczestników. Często tak jak tutaj firma przykładowo fotograficzna zamieszcza swoja reklamę i bije tzw. piane aby się pokazać ewentualnie zdobyć zlecenie. Tragedia się zaczyna gdy oglądający strony wytykają że zamieszczone zdjęcia są kiepskiej jakości i trącają o amatorszczyznę. Wiele osób wręcz wyśmiewa pokazany profesjonalizm którego nie widać. Wina jest firma czy fotograf zamieszczający tutaj swoja reklamę gdzie zdjęcia niby profesjonalne nawet trudno nazwać przyzwoitymi zdjęciami amatorskimi. Pokazując tutaj swoją reklamę osoba która to robi powinna wcześniej przemyśleć wszystko na tak i na nie zanim się tu napisze i umieści link do swojej strony. W tym temacie jak najbardziej widać manipulacje ze strony fotografa a jak nie wszystko idzie po jego myśli to chce usunąć temat. Jeszcze jedno. Jestem przed ślubem i czasami tu zaglądam. Po ślubie to forum już mnie nie będzie interesowało. Wpisy od niby byłych panien młodych to też manipulacja bo po ślubie nikt tu nie zagląda. Mireczko jeśli fotograf robi naprawdę dobre profesjonalne zdjęcia to nie musi się w takim miejscu reklamować. Mam sprawdzonego fotografa który jest wręcz super. Ma piękne zdjęcia na stronie i zamieszczone pełne cykle fotograficzne. Sprzedaje zdjęcia na sztuki i wierz mi tylko od młodej pary zależy ile zdjęć zostanie kupionych. Wiem że tak jak koleżanki nie zapłacę mniej niż 3 tys. zł pomimo że to tylko od kupujących zależy ile wybiorą zdjęć. Gdyby fotograf robił słabe zdjęcia to by nigdy sobie nie pozwolił na taki sposób sprzedawania swojej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordbar
zastanow sie 2 razy zanim wybierzesz kogos polecanego bo dopuki nie usatlisz z nim szczegolow to tak naprawde n ie bedziesz wiedziec ja mialam artyste zdjecia bardzo ladne no ale jednak czasami troche marudzil ja nie przepadam za pozowaniem bardziej mnie interesuje uwiecznienie imprezy niz jakies zdjecia pozowane. Wiec 2 razy sie zastanow zanim wybierzesz. Pozdrwiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordbar
Aga 30 mylisz sie mi to forum pomoglo i raczej zagladam sporadycznie ale zagladam bo czasem warto powielic sie spostrzezeniami. Tak jak np fotograf ja uwazam ze mi zrobil fajne zdjecia album i wogole, ale nie bylam na 100% zadowolona wiec nie polecam a mowie na co warto zwrocic uwage. To raczej nie jest manipulacj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej MDDstudio
MDDstudio gdzie w tych waszych zdjęciach jest profesjonalizm??? Z młodych zrobione maszkarki aż dziwne ze zgodzili się na publikację swoich fotek. Pęknie w zdjęciach pokazane schody. No cóż schody przynajmniej nie robią głupich min i szkoda że gdzie tam są dodani ludzie czy też jakaś młoda para. Jeśli to mają być zdjęcia pamiątkowe to jest to żenujące. TOTAL KICZ brakuje jeszcze ozdóbek i kolorowanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDDstudio
W powyższej wypowiedzi nie ma żadnej konstruktywnej, profesjonalnej krytyki, kadry są poprawne zdjęcia nie przepalone (mamy skalibrowany monitor) to czy komuś one się podobają czy nie to już kwestia gustu ale braku profesjonalizmu zarzucić nam niemożna. Jesteśmy wykształconymi fotografami, dysponujemy profesjonalnym sprzetem z wyższej półki, bez wbudowanych lamp, trybów auto itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dlaczego
odniosłam wrażenie, że zdjęcia są kiepskiej jakości i ostrość też jest jakaś dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też do MDDstudio
Nie rozumiem waszego ostatniego wpisu. Czy wypowiadając się o waszych zdjęciach trzeba być profesjonalistą? Ja nie jestem profesjonalistką i zdjęcia rozpatruje na zasadzie czy się mi podobają czy nie. Możecie się obrazić ale wasze zdjęcia są bez owijania w bawełnę brzydkie. Żaden profesjonalista robiący zdjęcia ślubne pamiątkowe nie pokaże młodej parze studium fotograficznego schodów, klatek czy wnętrza kościołów. Takie zdjęcia to ewidentny brak pomysłów. To co pokazujecie to zresztą nie są wasze pomysły a innych fotografów. Zdjęcia mają ohydne kolory i są bez ostrości. Co mnie obchodzi skalibrowanie waszych monitorów. Czy kupując wasze zdjęcia mam wynająć też człowieka do skalibrowania swojego monitora? Czemu oglądając inne strony fotografów widzę zdjęcia w ładnych kolorach i są one ostre? Każdy co ma aparat i ogłasza się że robi zdjęcia na ślubach uważa się za profesjonalistę tylko że jego zdjęcia tego nie potwierdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDDstudio
Tak jak pisaliśmy to czy się one podobają czy nie to kwestia gustu... Nikt Pani nas nie narzuca, nie reklamuje w sposób nachalny... Są osoby, którym nasze sesje się podobają i to do nich skierowana jest oferta, forum jest otwarte, wiec się zgłosiliśmy, gdyby któraś z par nas tu poleciła zapewne takiego ataku na nas by nie było. Tak czy inaczej szkoda czasu i miejsca na tym forum na takie dyskusje, gdybyśmy to Pani robili zdjęcia i wedlug Pani nei wykonali ich dobrze to ma Pani prawo do wyrazanie się w taki sposób w innej sytuacji nie widzę sensu zaśmiecania wątku, nie wie Pani jak się z nami pracuje, jakie oczekiwania miała para itp... Żegnam Panią życzę więcej radości z życia, a tym którym zdjęcia się spodobają zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×