Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka12121983

Szukam Fotografa na 2012

Polecane posty

Gość Martyna.a
Co do fotografa to ja znalazłam swojego przez zupełny przypadek. Znajoma poleciła mi firmę zajmującą się kręceniem filmów w HD, która z reszta przypadła mi do gustu. Podczas rozmów o tym jak my jako para młoda widzimy prace tych panstwa, wyszło na jaw że nie mamy fotografa. Okazało się że i jego maja na "stanie". Zupełnie nie żaluje tej decyzji. Mamy na prawdę świetne pamiątki ślubne:). http://www.camvi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Szukamy właśnie dobrego fotografa ślubnego i trafiliśmy na stronę www.proaction.pl Zdjęcia mnie oczarowały. Pamiątki ze ślubu to rzecz na której nie chcemy oszczędzać ale chcemy mieć pewność, że dokonaliśmy najlepszego wyboru. Proszę o opinie na temat tego fotografa, czy ktoś miał go na swoim weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Natka_natka
Natka_natka po co logowałaś się na czarno aby dodać swój wpis. Ten twój czarny nick jest tak samo wiarygodny jak cala ta firma i pokazane w portfolio zdjęcia. Od miesiąca mamy na kafe wysyp byle jakich firm które pozostały bez zleceń. Co do zdjęć na portfolio to nie maja one nic wspólnego ze ślubem. Nadają się do reklamy ciuchów, bielizny czy prezerwatyw ale nie na pamiątkę ślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf...
Reklama, nie reklama, ale bądźmy szczerzy - te zdjęcia są dobre. Znam się trochę na fotografii i wiem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsofofwijanejgvoae
nienawidzę tych nowoczesnych stylizowanych na jakiś artyzm zdjęć ślubnych. Dla mnie są beznadziejne, jakaś pseudosztuka robiona ze ślubu i wesela. Zdjęcia są odrealnione, kształty nienaturalne, rozmazane tło, nieproporcjonalne i zniekształcone twarze i sylwetki. Beznadzieja... Nie mówię, że ma być staroświecko, ustawione sztuczne tło, ale można zrobić dobre profesjonalne zdjęcia na przyjęciu i w plenerze nie siląc się na jakieś udziwnienia i udawaną sztukę która wygląda potem groteskowo i karykaturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsofofwijanejgvoae
zdjęcia polecających się fotografów z pierwszej strony tematu beznadziejne. Naprawdę dobre i bez chorych udziwnień są wg mnie zdjęcia z linku podanego wyżęj przez Natka_natka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
"Emocje łapie się najlepiej z ukrycia więc jeśli jesteś jedynym fotografem w kościele czy w domu ciężko jest być nie zauważalnym co innego jeśli jest na weselu dwóch fotografów rozkładacie dodatkowe lampy jeden skupia się na poprawnym reportażu a drugi z dobrym zoomem się czai i krąży jak duch wówczas masz największe szanse na uchwycenie emocji" Nie do końca się z tym zgodzę. U nas był jeden fotograf i według mnie świetnie uchwycił jak najbardziej naturalne emocje i spontaniczne reakcje (z tego powodu właśnie go wybrałam). Gdy dostaliśmy naszą galerię ze zdjęciami to byłam w szoku jak wiele jest zdjęć z momentów gdzie go w ogóle nie widziałam, jak wiele wyłapał i "złapał" na zdjęciu. Ale to wszystko zależy od fotografa, a nie od ich ilości. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nawidze anonimów
Panowie miejcie jaja !!! jeśli już kogoś chcecie skrytykować to przynajmniej podpiszcie się żeby było jasne że największą krytykę wystawia jakiś ziutek który ledwo co dorwał aparat i już się ma za zawodowca i wszystkich krytykuje podając się za ... czy jakaś małgosia która myśli że pozjadała wszystkie rozumy i wydaje jej się że krytykując czyjeś prace ktoś inny ją poprze i w ten sposób się dowartościowuje i nie wyssałem tego z palca bo sam jestem fotografem i jakiś czas temu również moje prace zostały tu obrzucane błotem choć nigdzie nie powiedziałem że jestem najlepszy bo znam osobiście lepszych fotografów i mógłbym się od nich wiele nauczyć ale jestem typem samouka i do wszystkiego chcę dojść sam . Również znajdą się tacy którzy twierdzą że podpisując się robimy sobie reklamę ale ja uważam że każdy kto się chce wypowiedzieć na czyjś temat powinien się przedstawić wówczas nawet krytyka jest budująca a tu na forum jakiś ziutek 14 letni krytykuje fotografów którzy są naprawdę dobrzy nie mając pojęcia ile pracy fotograf włożył żeby osiągnąć to co osiągną . Z poważaniem dla odważnych BOCIAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
w tym wątku nie znajdziesz fotografa ,ten wątek dotyczył 2012 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika722
Ja mogę polecić http://fotografiaslubna.retrofokus.pl/. Działają na terenie Poznania, ale także w całej Polsce. Zdjęcia są przepiękne, oryginalne, idealnie dopasowane, uchwycono na nich wszystkie emocje, piękno i wyjątkowość chwili. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie, doskonały kontakt z fotografem. Zdjęciami zachwycają się również najbliżsi. Warto, bo to wspaniała pamiątka do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radecki
Dobre zdjęcia. Sam jestem fotografem, ale doceniam innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wDniuSlubu.pl
W tym roku planujemy plener w Rzymie. Fotografowaliśmy ślub piłkarza Kamila Glika. www.wDniuSlubu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
A Kamil Glik jest z tych zdjęć zadowolony? Ja bym nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wDniuSlubu.pl
W zakł Opinie jest jego opinia. Więc był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmoczonnnny
Przestań już pierdolić z tym Glikiem prosty chłopak to i proste ma zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienny 1313
zdupcaj z tym chujowym portalem, natworzylo się was jak gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gówniany
A ty dasz na chleb ludziom czy pozwolisz prowadzic portale na ktorych zarabiają? A może sam czekasz aż mama zawoła na obiad na 14stą. Internet będzie się rozrastał w każdej branży, nawet ty jak oglądasz cycki to masz wybór miliona stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwniany
Słuchaj noto zamknijmy internet i nie będzię się już tworzył żaden nowy portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienny 1313
Obiad ma być o 13. Dobra zamknijmy internet, ale wczesniej te wszawe weselne portale, pobrali co niektorzy milionowe dotacje na to gówno i teraz zasypuja spamem gnojki, mnie osobiście również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwniany
Każdy chce żyć i kombinuje, a na co mają liczyć na prace z UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienny 1313
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwniany
Hahahaha. Pracujesz gdzieś, dostałeś super oferte z urzędu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienny 1313
Nie, sam sobie ja zorganizowałem. Ale nie wciskam swojego produktu na prawo i lewo aż do wyrzygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwniany
Każdy ma swój marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienny 1313
gówniany a co, to twój portal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwniany
Heh, nie, po prostu jestem obiektywny, i znam realia prowadzenia firmy w tym chorym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienny 1313
No to wiesz jak jest. Był czas że kilka maili mialem w tygodniu żeby zareklamowac swoje video usługi na ich świetnym powstałym z dodacji portalu i od razu zapłacić albo po 2 miesiacach - promocja, a na portalu nikogo nie ma i nic się nie dzieje, za to pieniądze juz by brali. Większośc z tego na szczęscie padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwniany
Czyli jednak bezskutecznie się reklamują. No a rece po kase to teraz kazdy pierwszy wyciąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×