Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość janek niezbedny
Żyjemy w świecie kłamstwa i obłudy. Ten świat stworzyliśmy wspólnie. Pielęgnujemy kłamstwa, jesteśmy w tym okrutni, zasługujemy na wszelkie piekielne nagrody. Jesteśmy diabłami 21 wieku. A w tym świecie próbujemy być aniołami. Chcemy być wobec siebie uczciwi. Uczciwość na 1000 % to nasza dewiza. Trochę śmiesznie to brzmi, ale tak jest. Jesteśmy anielskimi diabłami, nauczmy siebie co jest dobre, a co złe. I robimy dokładnie odwrotnie wobec innych. Wobec siebie jesteśmy bez skazy. Ustalenia, nasz kodeks, przykazania, to odwrócony krzyż. Ale chcemy w tym trwać. Ty jesteś dla mnie najważniejsza, ja dla Ciebie. Wszystko inne jest bez znaczenia. Jeszcze jedno kłamstwo dodane do naszej winy. Nie dbamy o to. Bo jest miłość. Bo kąpiemy się w niej. Sprzedałem duszę za Twoją miłość. Ta karczma Rzym się nazywa. Jesteś moja, a potem niech mnie wezmą diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Trochę przerażająca ta piosenka..Czuję niepokój jak ją czytam. Ale jest prawdziwa. Anielskie diabły 21 wieku, dobre określenie. Odwrócony krzyż, kłamstwa i obłuda, oto nasz świat. A wszystko to z miłości. Najwyżej spłonę w piekle. Ale nie wyrzeknę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Chyba nie zasnę dziś ze strachu. Ale może jeszcze nie przyjdą mnie ukarać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Mnie wezmą pierwszego.............. Ostrzegę Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Masz rację, potrafimy tylko krzywdzić innych i kłamać w żywe oczy. To nam wychodzi najlepiej.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam niezle
Super piosenki o ilosci ma Adele, np. Set fire to the rain lub Someone like you. Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Najlepiej to umiemy kochać, to nam wychodzi. I uśmiechnij się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Kochać i wbijać innym nóż w plecy. I możemy kiedyś kogoś zabić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Wolisz tak ? :( :( :( : Ja do niczego Cię nie namawiam. Wolna wola. Co chcesz to zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Co wolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Ja - nie równa się spokój Ja - nie równa się correct Ja - nie równa się niebo Ja - nie równa się ich dobro Ja - nie równa się moralność Ja - nie równa się dobre samopoczucie Ja - równa się miłość Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Ja - nie równa się spokój Ja - nie równa się correct Ja - nie równa się niebo Ja - nie równa się ich dobro Ja - nie równa się moralność Ja - nie równa się dobre samopoczucie Ja - równa się miłość (mam nadzieję) Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Już dawno wybrałam, nie muszę się nad tym zastanawiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Trudno :( Zastanawiaj się zatem. Myślałem, że ostatnio jesteśmy pewni......... Zastanawiaj się, byleby coś z tego myślenia wyszło konkretnego. Tego od Ciebie oczekuję. Tak, tego oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Miałam na myśli, że chcę być z Tobą, nawet jeśli jutro miałby być koniec świata. I dobrze Ci się wydawało, jesteśmy siebie pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Przepraszam, przeczytałem, że musisz się nad tym zastanowić. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie, nie muszę się zastanawiać. Wiem, jestem pewna i czuję w każdym kawałku swojego ciała, że chcę z Tobą być. Chcę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
And I want you to run away with me and experience something new Anything you've already done just won't do I want you And I want you to genuinely and sincerely want me too You can believe in my baby Don't be cruel 'Cause I want you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
I want You too.. I want You so much.. And I'll run away with You..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Dwie perełki o trudnej miłości od chropowatego Everlasta Too much time thinking about all of my mistakes My heart, my mind, my soul, my body aches A hunger for, the loving arms of your embrace I walk along the lonely road http://www.youtube.com/watch?v=YGgiJgZ0ztg oraz http://www.youtube.com/watch?v=QMxYr7SMaK4 Dla Princesitki, o której myślę na mojej lonely road

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Diabollico ! Ja jestem najlepszym dowodem na to, aby nie rezygnować. Nawet się nie spodziewasz gdzie znajdziesz tę miłość. Chcesz coś zmienić, zmień swoje przyzwyczajenia. Złam schemat. Np. zawsze idziesz do autobusu w prawo, bo bliżej, pójdź w lewo. Albo idź nauczyć się czegoś na kurs, na studia takie lub inne. Spotkasz, zakochasz się i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Diabollico. Ja nie szukałem, wydawało mi się, że ją mam. Myliłem się. Teraz ją mam. I znalazłem ją zmieniając coś w życiu. Inny wektor. Tam Ona była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Cóż za piękne słowa tu widzę. "Myliłem się. Teraz ją mam".. :) Ja też mam, mam kogoś, kogo prawdziwie, żarliwie, poważnie kocham. Bardzo kocham i jestem bardzo kochana. Mój skarb pojawił się nieoczekiwanie. I już go nie oddam, jest mój. My precious.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
A teraz na przykład mój skarb spaceruje sobie w pięknych miejscach, i tak już od 9 dni. Spaceruje sobie, idzie wolno, rozmawia o różnych sprawach, ważnych i mniej ważnych, uśmiecha się i śmieje, żartuje, jego oczy błyszczą, skóra pachnie letnim powietrzem, jest miły, romantyczny wieczór, gwiazdy na niebie, szum morza, po prostu raj. Codzienne spacery.... Nie daje z tym rady. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Nie spaceruje, dzisiaj ma nogi w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
i czeka na sygnał od Ciebie, bo sam nie może pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jest mi teraz źle, jest mi ciężko, jest mi beznadziejnie. Wyobrażam sobie to wszystko, każdy szczegół, katuję się tym, torturuję. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, ale co będzie lepiej. I tak nic się nie zmieni, Ty tam a ja tu. Chyba ta tęsknota zaczyna mi już odwalać. Idę zaraz spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
jesteś tylko TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×