Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość Princesitka
Nie wiem, co zamierzasz, ale jesteśmy już związani na zawsze. Na zawsze Eduardo. I nie da się tak tego uciąć, bo tak chcesz. Nie możesz mnie nagle udusić, bo tak chcesz. Jestem człowiekiem, mam uczucia i potrzebuję Cię. Teraz bardziej niż kiedykolwiek. Muszę wiedzieć, że mogę na Ciebie liczyć. Jestem świadoma, że tak musi być jak jest, że inaczej się nie da. Ale chcę z Tobą być. Tak jak się da. W takich warunkach. Z powodów szlachetnych. Z powodów ważniejszych niż wszystko inne. Z powodów, które przedkładam nad wszystko. Chcę Cię wspierać. Chcę Cię kochać. Potrzebuję Cię. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Odpisz proszę, nie zostawiaj mnie tak. Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Potrzebuję Cię, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie zabijaj mnie E. Proszę Cię tylko o to. Proszę Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jeśli mnie kochasz, to nie zabijaj mnie. Proszę. Błagam. BŁAGAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Nie chcę, byś cierpiała. Nie chcę Cię krzywdzić. Sam nie umiem sobie poradzić. Szukam odpowiedzi na Twoje pytania. Staram się jakoś to wszystko zrozumieć. Także Cię kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
I we wszystkim, co mówisz masz rację. We wszystkim. Nie mam żadnych argumentów. Wszystko, co mówię brzmi fałszywie w zderzeniu z Twoim rozumowaniem. Nie tylko brzmi, to jest jak zło w starciu z dobrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nieprawda, nie brzmi fałszywie. Znam Cię i wiem, że nie brzmi. Wiem, że mnie kochasz. Wiem dlaczego nie możemy być razem tak normalnie. Rozumiem to. Doskonale. Chcę być z Tobą tak jak się da. Bardzo Cię kocham. Umrę jeśli mnie zostawisz. Umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę miłości ciepłej
i szczerej dzień, noc , budzić się przy tobie radości i smutki razem przytul i pocałuj młe słowo, czuły gest spojrzenie pełne światła uśmiech ciepły jak bułki na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie pozwól, żebyśmy się od siebie odcięli. Nie pozwól, by ta więź się przerwała. Nie pozwól, byśmy się od siebie oddalili. Nie pozwól na to. Proszę Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Darzę mojego Eduardo miłością ciepłą i szczerą, Zasypiam i budzę się z nim w myślach, Kiedy jest mi źle mówię mu o tym, Kiedy jest mi wesoło śmiejemy się razem, Zawsze go przytulam i bez przerwy całuję, Mówię mu często miłe słowa i darzę czułością, Moje oczy są tylko w niego wpatrzone, Uśmiech przeznaczony tylko dla niego. Taka właśnie jest moja miłość. On też mnie bardzo kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
W taki dzień jak dziś, trzeba wszystko ułożyć na nowo. Zebrać do kupy raz jeszcze. Zastanowić się nad tym, co widać. Zrozumieć to. Rozpoznać, co się zmieniło i w jaki sposób. Co się stało i dlaczego. Co zostało takie samo. Co jest, a czego nie ma. Porównać to, czego się chce z tym, co się może. Nazwać to, czego się nie chce. Przeprowadzić ten proces raz jeszcze. I to właśnie chcę zrobić. Nie, muszę to zrobić. I ty to zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
To układaj sobie jeszcze raz na nowo. Zbierz wszystko do kupy. Zastanów się nad tym, co widać. Przeprowadź te niezbędne procesy. Tylko proszę Cię o jedno. Weź pod uwagę moje uczucia. Nie uduś mnie z dnia na dzień. Nie chcę cierpieć, nie chcę jeszcze umrzeć. Chcę Cię kochać. Chcę Ci to okazywać codziennie. Chcę na Ciebie czekać. Chcę Cię widzieć, słyszeć i czuć. Takie mam oczekiwania. Potrzebuję Cię. Jak tlenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Będę czekać na Twoją odpowiedź. KOCHAM CIĘ NAD WSZYSTKO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Bardzo mi na Tobie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Tak myślałam, że to moje ciągłe "kocham Cię" w końcu się znudzi, spowszednieje, wyblaknie, bo ile można, nie robi już najmniejszego wrażenia. Okazało się, że "kocham Cię" nie ma teraz najmniejszego znaczenia, że to jest najmniej ważne, że to drobnostka. A taka drobnostka potrafi rozsadzić serce. Jeszcze przedwczoraj ta drobnostka była kwintesencją istnienia, była podstawą czegokolwiek. Nie rezygnuj jeśli bardzo Ci zależy. Nie rezygnuj. Ja nie zrezygnuję. "No Princesita - no future" No Eduardo - no future.. KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
I want to sing L.I.F.E.G.O.E.S.O.N. with You, And see Your precious smile, See the letters coming out of Your mouth, Happy letters, one by one, I want to look into your brown eyes, And see them shining bright, Because You and me, It's one heart, one mind, one soul, If You want to divide them into two parts, All of them will die. I LOVE YOU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Kocham Cię. To wszystko, co dziś mogę powiedzieć. To wszystko, co dziś wiem. Reset mózgu. Reset ustaleń. Reset postanowień, zobowiązań. Reset planów, przewidywań. Wyzerowanie wszystkich liczników. Możesz robić, co chcesz. Nie ma tłumaczeń. Nie ma zazdrości. Jesteś wolna. I tylko kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jesteś pewien, że chcesz mnie rzucić? Jesteś tego pewien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Czy to koniec E.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Czy to koniec Eduardo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Muszę mieć czas do namysłu. Dużo czasu. Bo i problem jest najpoważniejszy z poważnych. Nic dzisiaj nie wiem i nic Ci nie powiem, poza kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Napisałem Ci, że kasujemy wszelkie ustalenia. Robisz co chcesz. ja muszę mieć czas na ułożenie nas w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Wiem, że to koniec. Wiem to. Czuję to. Widzę, co mi piszesz. Czytam. Każde słowo. Bardzo Cię kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Muszę mieć czas do przemyśleń. Czas bez pisania, rozmawiania, widzenia Cię. Daj mi ten czas. I sama go wykorzystaj. Tydzień. Tak tydzień powinno dać odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×