Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość Princesitka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Czasami w prostych książkach na wakacje znajdujesz słowa, które trafiają w 10, trafiają w to co teraz myślisz. "Szansę dostaje się tylko w określonym czasie. Skrzyżowanie dróg i tak dalej. Podejmujesz decyzję i skręcasz w lewo. Podejmujesz Inną, skręcasz w prawo i trafiasz zupełnie gdzie indziej. Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy gdybyś podjął inną." Ja także podjąłem decyzję dwa lata temu (dwa lata ! dajesz wiarę ?). Mogłem skręcić w prawo, mogłem trafić do innej instytucji, a trafiłem tam gdzie Ty. I to na zawsze zmieniło moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Pozostaje tylko pytanie: na lepsze czy na gorsze.... To prawda, czasami w książkach, piosenkach czy filmach, padają słowa, które idealnie odzwierciedlają nasze myśli, odczucia. Czasami jakieś zdanie, proste zdanie, w książce, piosence czy filmie, daje nam do myślenia. Jest takim food for thought. Myślisz sobie wtedy, że idealnie pasuje do twojej sytuacji, do twojego życia. Czasami żyjesz sobie swoim życiem, w twoim odczuciu idealnym życiem, i jesteś nieświadomy tego, że kilka kilometrów od ciebie żyje sobie osoba, bez której w przyszłości nie będziesz mógł żyć. Aż pewnego dnia wasze drogi się krzyżują i twoje życie zmienia się na zawsze. I to, co kiedyś wydawało się idealne, już nie jest idealne, a przynajmniej nie dla ciebie. Ciekawe Janku jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś wybrał inną drogę, podjął inną decyzję, wybrał inną instytucję, nie spotkał tej osoby. Na pewno wyglądałoby inaczej. Może lepiej. Może nie. Nie mam pojęcia. Ciekawe kto steruje tymi skrzyżowaniami dróg, przekłada w ręku sznureczki, eksperymentuje, obserwuje, a potem śmieje się albo płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Moje życie wyglądałoby gorzej, dużo gorzej ! Byłoby łatwiejsze, ale dużo gorsze. Myślałem, że to jasne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Rozmawiałam dzisiaj z moim ukochanym. Był zrozpaczony. Myśli, że już go nie kocham, że mi na nim nie zależy, że nie zależy mi na naszym związku, że chcę się rozstać, że mam wątpliwości. Mój ukochany, jedyny, najdroższy, wiedz, że......... Jesteś dla mnie wszystkim najdroższym, Moim powietrzem kiedy oddycham, Moim pokarmem kiedy jestem głodna, Moim kocem kiedy jest mi zimno, Moim wschodem i zachodem słońca, Moim światłem kiedy nic nie widzę, Moją muzyką kiedy wokół jest cicho, Moim zapachem w nozdrzach, Moją poduszką kiedy chce mi się spać Moją plażą i łańcuchem górskim, Moim schronieniem kiedy się boję. Kiedy jesteś obok wiem, że jestem w domu, Wiem wtedy, że mam naprawdę wszystko, I nie potrzebuję, nie chcę niczego więcej, Chcę Twojego ciepła, miłości i dotyku, Chcę być z Tobą każdego dnia, zawsze, Chcę, żebyś był pewien, że mi na Tobie zależy, Że nie chcę z nas zrezygnować, uwierz w to, Chcę patrzeć w Twoje oczy i całować Cię, Chcę pozostać z Tobą w objęciach miłości, Kiedy krąży od mojego ciała do Twojego, Tworząc nierozerwalną wieź między nami. Chcę być przy Tobie kiedy jest Ci smutno, Chcę zcałowywać łzy smutku z Twojej twarzy, Chcę Cię przytulać bardzo, bardzo mocno, Tak, byś był spokojny, że nic nas nie rozdzieli, Chcę śmiać się z Tobą kiedy jest nam wesoło, Chcę codziennie śpiewać nasze piosenki, Chcę jeść obok Ciebie z ręką pod stołem, Chcę codziennie słyszeć Twój głos w telefonie, Chcę codziennie rozmawiać z Tobą o wszystkim, Chcę Cię uspokajać kiedy jesteś wściekły, Chcę, żebyś wiedział, że jesteś tylko TY. Kiedy wrócisz wszystko rozkwitnie na nowo, Będziemy cieszyć się naszą piękną miłością, Będziemy patrzeć sobie w oczy każdego dnia, Będziemy trzymać się za ręce, Będziemy delikatnie muskać się wargami, Będziemy czuć ciepło swoich ciał, Będziemy rozmawiać o wszystkim, Będziemy się mocno przytulać, Będziemy mieć swoje tajemnice, Będziemy leżeć obok siebie w ciszy, Bo Ty i ja to już jedność. KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardo Lavendes
Hmmm, to było dość jednoznaczne :) Jestem po ciężkim nokaucie. Minie trochę zanim pozbieram myśli i spróbuję coś odpisać. Jestem szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka miau
To bardzo piękne co napisałaś Princesitkjavascript:void(0)o. Wyznanie miłości ubrane w piękne słowa, takie bardzo Twoje, nie skopiowane w postaci piosenki. To ma największą wartość, adresat tych zdań musi być przeszczęśliwy. Taka miłość i poświęcenie z Twojej strony, wyczytane w zwrotkach, faktycznie rzadko się zdarzają. Wokół mnie jest dużo ludzi, którzy są ze sobą, ale czy aż tak się kochają ? Chyba nie, nie zauważam takiego ładunku romantyzmu, namiętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Kopiuj, wklej - kiedyś jeszcze tak. Teraz już nie. Teraz wolę napisać coś od siebie. Mam nadzieję, że mój ukochany wszystko wyczytał z tych 4 zwrotek, wszystko czego nie wiedział lub może nie był pewien. I wiesz koteczka jeśli się kogoś bardzo kocha, to słowa same płyną, a ręce natychmiast zapisują. Nie trzeba się jakoś specjalnie długo zastanawiać. Nigdy wcześniej nie eksperymentowałam ze słowem, z językiem, z rymem, a już na pewno nie przyszłoby mi do głowy, żeby napisać 44 wersy, tak o. Czasy się zmieniły, mam dla kogo pisać, chcę pisać, lubię pisać. Kopiuj-wklej już mnie nie kręci, wklejać czyjeś teksty. Wolę, żeby to było coś mojego, oryginalnego, specjalnie dla mojego ukochanego. Coś z serca, coś przemyślanego, coś czytelnego i przede wszystkim jednoznacznego. Mogłabym pisać dla mojego ukochanego całe poematy, wierszem czy prozą, żeby tylko był szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Dziękuję Ci, bardzo, bardzo dziękuję. To mi zdecydowanie poprawiło nastrój, łatwiej mi przetrwać czas, w którym Cię nie spotykam. Ciągle o Tobie myślę, tak cieplutko. Nie mam już zagadek, wątpliwości dot. Twoich uczuć. \ Myślę, że jak się spotkamy to..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
:) Tak, jak się spotkamy to...........na pewno tak. Nie mogę się doczekać naszego spotkania. Na szczęście jakoś szybko mija ten czas. Na szczęście, bo oczy mam już jak u shrekowego kotka, jak na Ciebie spojrzę, to się rozpłaczę ze szczęścia :). Takie stęsknione oczy. Cała jestem stęskniona. Czekam wytrwale. To już niedługo. Jak się spotkamy to............już się nie rozstaniemy. I razem L.I.F.E.G.O.E.S.O.N, już zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Ciekawe czy mój ukochany świetnie się teraz bawi. Pewnie tak. W końcu jest w doborowym towarzystwie. A doborowe towarzystwo zawsze robi swoje. Niestety. Trochę zaczyna mi się robić źle, a shrekowe oczy zaczynają się zasmucać. Tak trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Doborowe towarzystwo zostało w domu: gdzieś między kraviedo, Oviedo, jeziorem i redlinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka miau
Ja także, Princesitko, jakiś czas temu musiałam wyjechać na 2 tygodnie, zostawiając mojego miłego. Wyjechałam, w piękne miejsca, choć wcale się z tego nie cieszyłam. Piękne miejsca nie robiły na mnie większego wrażenia, lazurowe morze, plaże i wszystko to, na co się czeka przez cały rok, nie miało oczekiwanego smaku. Tuż przed wyjazdem i kilka pierwszych dni przeżywałam głęboki kryzys. Zostawiłam go samego, nie wiedziałam co on robi, byłam przerażająco zazdrosna. On mnie uspokajał, mówiąc piękne słowa, zapewniając o swojej miłości. Bardzo mi to pomogło, choć nadal nie mogłam się w pełni odprężyć, zrelaksować, odpocząć, a to mi zalecał. Pomyślałam, że to tylko czas, który i tak płynie, niezależnie od tego co robimy, jak to przeżywamy. Czas minie i znów się obaczymy. Odliczałam dni i godziny i w końcu się z nim ponownie spotkałam, wygłodniała jego obecności, czułości, dotyków, pocałunków. I wtedy miałam wrażenie, że czas się zatrzymał. Tka będzie i z Tobą Princesitko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezb edny
25 jest większe niż 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
O, to było dokładnie w ten dzień kiedy napisałam Ci 44 wersy o tym, co do Ciebie czuję. Fajnie. Ciekawe czy to było w tym czasie kiedy to pisałam. Dzięki, że pomogłeś mi sprecyzować datę, choć wcale nie zamierzałam tak dokładnie wyliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nawet zdanie "Jestem po ciężkim nokaucie" pasuje idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Czyli to było albo rano jak dzień wcześniej napisałam Ci poemat, albo wieczorem jak napisałam Ci drugi poemat, albo kiedy pisałam ten poemat. 29.06.2011, godz. 23.21 "Jestem szczęśliwy". Nie wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie, nie będę złośliwa, choć to tak bardzo boli kiedy wie się dokładnie kiedy. Wyobraźnia pracuje wtedy na pełnych obrotach. Ale nie będę dla Ciebie złośliwa, będę lepsza. Bardzo Cię kocham. Najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Dziś do 14:30 można posłuchać fajnych piosenek na Viva Polska. Puszczają wtedy mój ulubiony program. Zawsze oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×