Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość Princesitka
Poczytaj moje dzisiejsze posty, może zrozumiesz, co przez cały dzień chciałam Ci przekazać. Jak nie rozumiesz, to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Miałeś rację, że zazdrość nas zniszczy. Zje nas żywcem. To już się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Jeśli możesz, porzuć gniew i nie wściekaj się na mnie. Nawalasz mnie cały wieczór, owszem, za moją zazdrość, ale czy musisz mi robić tyle przykrości ? Czy musisz używać tylu złośliwych słów ? Ja Cię za te spacery przepraszam. Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Wczoraj denerwowałam się, że nie rozumiesz, że Cię bardzo kocham i że mój wakacyjny wyjazd nic nie zmieni. Uczepiłeś się jednego. Z góry założyłeś, że Ty to wszystko przetrwasz, a ja pewnie nie dam rady z powodu pięknego miejsca, pięknej pogody i wszelkich cudownych atrakcji. Nie czytasz moich postów, co Ci piszę, w jaki sposób Ci piszę i co chcę tym przekazać. Przez cały ten czas usiłowałam dać Ci do zrozumienia, że jestem, czekam, kocham, będę, będę kochać. Przepraszam Cię za moje słowa, ale te Twoje "trudno" też jest nie w porządku, nie ma pozytywnego wydźwięku. Powiedziałabym nawet, że mnie denerwuje. Ja Ci nie piszę "trudno", wczoraj wyjątkowo, ironicznie, celowo. Owszem, mogę porzucić gniew. Nie chcę się gniewać. Za 3 dni się zobaczymy. Jestem szczęśliwa z tego powodu. Nie mogę się doczekać. Nie chcę się kłócić, chcę, żebyś wierzył w moją miłość. Chcę, żebyś wierzył we mnie, w nas. Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Bardzo tęsknię. KOCHAM CIĘ. Najbardziej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nawet nie wiesz jak się cieszę, że już wracasz, że jesteś w drodze. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Nie mogę się doczekać. Wiem, że myślisz o mnie przez cały czas. Czuję to. Jeszcze tylko 2 dni, 2 krótkie dni. Jesteś dla mnie najważniejszy. Bardzo Cię kocham. Czuję się dużo lepiej kiedy pomyślę, że się spotkamy. Ty jesteś moim najlepszym lekarstwem. Kiedy jestem z Tobą czuję się świetnie. Nie mogę się doczekać kiedy mnie przytulisz i pocałujesz. Nie mogę się doczekać kiedy ja Cię przytulę i pocałuję. Nie mogę się doczekać kiedy Twój zapach wypełni każdy zakamarek mojego ciała. Jestem pewna, że wszystko przetrwamy, każdą rozłąkę. Wiem to. Bardzo tęsknię, ale jestem też bardzo szczęśliwa, że wracasz. Nawet sobie nie wyobrażasz jak. Bardzo Cię kocham E. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Bardzo tęsknię. Niech ten czas już minie. Zastanawiam się gdzie teraz jesteś, pewnie już niedaleko, a jutro będziesz bardzo blisko mnie. MISS YOU. Czym bliżej, tym bardziej nie mogę się doczekać. Kocham Cię E. Mój E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Kocham Twoją twarz. Kocham Twoje oczy. Kocham Twoje usta. Kocham Twój nos. Kocham Twoje włosy. Kocham Twoje ramiona. Kocham Twoje dłonie. Kocham Twoją szyję. Kocham Twoje nogi. Kocham Twój głos. Kocham Twój zapach. Kocham Twój dotyk. KOCHAM CIĘ E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Wszystko w Tobie kocham E., bo jesteś mój. Tylko mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Wróciłem Princesitko. Jestem dla Ciebie, a Ty dla mnie. Bardzo Cię kocham i wyśpiewam dla Ciebie wszystkie piosenki o miłości z tego wątku. Dziękuję, że czekałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Kocham TYLKO Ciebie. Moja miłość jest mocniejsza, niż kiedykolwiek. Nie mogę się doczekać spotkania. W moim sercu jesteś tylko Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CześćWamMiszcze
Polecam te stare. To znaczy się, nie stare - starsze. Jakoś tak lata 70', 80', 90'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jestem taka szczęśliwa, że jesteś ! Szczęśliwa przez duże S ! KOCHAM CIĘ ! TYLKO CIEBIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
zastanawiam się, czy możesz pogadać przez tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Niestety nie mogę :( Ale mogę pisać :) Nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo Cię kocham !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Szkoda, że nie możemy pogadać :( Spóźniłem się troszkę, szkoda. Łączy nas coś wyjątkowego. Jesteś tak blisko, 10 minut drogi i Cię widzę. To jak cierpienia takiego jednego gościa z mitologii, był strasznie głodny i spragniony, a kara dla niego polegała na tym, że miał owoce na wyciągnięcie ręki, a kiedy po nie sięgał, oddalały się. Tantal chyba. Ale może mi się uda Ciebie wziąć w ramiona soon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
:) Na pewno, ja tez nie mogę się tego doczekać, momentu kiedy wezmę Cię w ramiona, przytulę i pocałuję. Nie mogę się doczekać. Mogłabym pobiec teraz do Ciebie na skrzydłach, lecieć na skrzydłach miłości kilka centymetrów nad ziemią. Właśnie tak się teraz czuję. Tak był jakiś taki w mitologii, ale my zrobimy wszystko, żeby być razem. Wszystko. Jesteś dla mnie wyjątkowy. Bardzo Cię kocham. Niezmiennie. Zawsze. Mój E. Mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
mam nadzieję, że wszystko z Twoim zdrowiem w porządku, byłaś u lekarza......... Weźmiemy się za to systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Hey! Been trying to meet you Mmm... Hey! Must be a devil between us Or whores in my head Whores at the door Whore in my bed But hey! Where Have you Been? If you go, I will surely die. We're chained... We're chained... We're chained... 'UH!', Said the man to the lady Mmm... 'UH!', Said the lady to the man she adored And the whores like a choir, UH UH! All night And Mary, ain't you tired of this? 'UH!' Is The Sound That the mother makes when the baby breaks! http://www.youtube.com/watch?v=PIkWJZf33UY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Take me out tonight Where there's music and there's people And they're young and alive Driving in your car I never never want to go home Because I haven't got one Anymore Take me out tonight Because I want to see people and I Want to see life Driving in your car Oh, please don't drop me home Because it's not my home, it's their Home, and I'm welcome no more And if a double-decker bus Crashes into us To die by your side Is such a heavenly way to die And if a ten-ton truck Kills the both of us To die by your side Well, the pleasure - the privilege is mine Take me out tonight Take me anywhere, I don't care I don't care, I don't care And in the darkened underpass I thought: Oh God, my chance has come at last (But then a strange fear gripped me and I Just couldn't ask) Take me out tonight Oh, take me anywhere, I don't care I don't care, I don't care Driving in your car I never never want to go home Because I haven't got one, da ... Oh, I haven't got one And if a double-decker bus Crashes into us To die by your side Is such a heavenly way to die And if a ten-ton truck Kills the both of us To die by your side Well, the pleasure - the privilege is mine http://www.youtube.com/watch?v=INgXzChwipY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nawet nie wiesz jak mi się podoba tekst tej piosenki. Z chęcią zabrałabym Cię gdzieś, w jakieś fajne miejsce, tam gdzie bylibyśmy razem, szczęśliwi. Zabrałabym Cię gdzie byś tylko chciał. Bardzo Cię KOCHAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Martwię się o Twoje zdrowie. Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie jest tak źle Kochanie. Jeszcze nie umieram. Pewnie jeszcze pożyję. Jak się spotkamy, to wszystko Ci opowiem co i jak. :) Bardzo Cię kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Zapomniałem przez chwilę, że dzisiaj sobota. Przepraszam Cię, nie powinienem pisać. Kocham Cię. Może jutro w ciągu dnia podeślę Ci jakąś piosenkę... o miłości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×