Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konglomerka

Dobry salon kosmetyczny w Warszawie

Polecane posty

Gość montrwar
A jak z tym w Denique? BYłam ostatnio w Arkadii i zauwazyłam ze jest,,,nigdy tam nie byłam wiec pytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdkdfsdasdasdasd
No to idz i sama sprawdz. denique w warsawie masz full do wyboru do koloru nikt ci nie broni isc i skorzystac./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HonkaS
Ja polecam Elite, osobiście chodzę na Wąwozową, ale jest też na Pereza czy jakoś tak , oni są fajni zarówno jeśli chodzi o klasyczne zabiegi kosmetyczne jak i poważniejsze zabiegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawianka
Chciałam się podzielić z Wami moim doświadczeniem. Skorzystałam ostatnio z Salonu Finesse na mokotowie (koło Galerii Mokotów) i muszę powiedzieć że jestem mega pozytywnie zaskoczona :) Przez długi czas nie mogłam się przekonać do kosmetyczek w Warszawie bo kilka razy zostałam skrzywdzona :/ W Finesse trafiłam na Panią Ewelinę i jestem bardzo zadowolona - pełen profesjonalizm, bez ściemniania i wciskania na siłę produktów. Byłam też tam na strzyżeniu i też polecam. Nie korzystałam jeszcze z farbowania bo wciąż się boję ale jak się przekonam na pewno dam znać :) Salon jest nowy i ciężko go odszukać więc na wszelki wypadek to jest adres www.salonfinesse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawianka
A jeszcze jeśli chodzi o Denique to byłam w Arkadii i na prawdę nie polecam. Nie wiem jak Wy ale ja odczułam że to totalna fabryka. Przyjmuje się klientów bezimienie i oby szybciej bo następny czeka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desekip
Ale o czym mówisz w tym Denique o obłudze czy fryzjerach/kosmetyczkach? Ja sie czeszę i nie odczułam takich rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecę malutki
a ja polecę malutki salonik kosmetyczny "Urszula" na Woli przy Syreny :) tak jak powiedziałam nie jest to żadna fabryka, to jedna pani, ale muszę przyznać, że nie idzie na ilość, a idzie na jakość tzn. odradza jeśli zabiegi są niepotrzebne nawet jesli są droższe, a patrzy na skórę, ocenia, doradza, nawet poleca miejsca, w których mają odpowiedni sprzęt (np. do zamykania naczynek itd.). A jeśli już za coś się bierze to konkretnie i na całego. Kiedyś np. robiłam u niej rzęsy, z racji tego, że coś (wg niej, ja tego przecież nie wiedziałam) coś dziwnego stało się z klejem, a ona tym samym nie mogła dać mi gwarancji na to ile rzęsy wytrzymają nie wzięła ode mnie ani grosza, chociaż poświęciła sporo czasu. Serdeczna i ciepła osoba. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawianka
Desekip ja akurat korzystałam z manicure i pedicure i pani wyprosila mnie z gabinetu zeby bo niby szykowala sie na nastepna klientke, po czym z inna zamknely sie w gabinecie i z 20 min plotkowaly. Pomijam fakt ze ja w tym czasie w jednorazowych klapeczkach czekalam na tych ich korytarzu. Ok moze nie mam fobi stop ale nie jest to konfortowa sytuacja:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desekip
Hmm no nie jest nie jest. Trudno mi sie do tego odnieść a nie mam zamiaru nikogo bronić bo różni ludzie sie zdarzają;/. Ja w ich tym salonie w Arkadii nigdy takich akcji nie miałam ( na szczęście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaJ
Elite na Wąwozowej jest godny polecenia. Robię tam regularnie mikrodermabrazję, robiłam też depilację laserową kiedyś. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Mają gdzieś jeszcze jedną placówkę gdzieś, ale nie pamiętam gdzie, bo ja mieszkam na Kabatach, więc tylko z tego adresu korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martah88
No cóż, dzisiaj znaleźć dobry gabinet kosmetyczny to wcale nie takie proste. Szczególnie w Warszawie;) Jest ich tyle, a prawie każdy nastawiony na zarabianie kasy i oszczędności na materiałach, na personelu. Ja byłam ostatnio w małym gabinecie w Wilanowie. Gabinet nazywa się Lico - http://www.li-co.pl W sumie jestem zadowolona, bo spokój, miła atmosfera i zabiegi wykonane jak trzeba. Tego mi brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martah1988
Ciężko jest teraz znaleźć dobry gabinet kosmetyczny. W szczególności w Warszawie;) Każdy myśli tylko o kasie i oszczędzają na materiałach, na personelu. Eh. Ostatnio byłam w małym gabinecie w Wilanowie. Nazywa się Lico. http://www.li-co.pl. W sumie jestem zadowolona, bo spokój, miła atmosfera i zabiegi wykonane jak należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martah1988
Przepraszam, powtórzyłam się bo nie dodało mojego wpisu wcześniej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randalus
Beauty Center w Józefowie - lokale w Warszawie nie były ani wartościowe pod względem jakości, a tym bardziej pod względem ceny. Manicure ślubny w Józefowie dziewczyny zrobiły mi za bagatelka, 40 złotych. W Warszawie za to samo powiedziano mi dwa razy więcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitawaw
Jesli chodzi o dobry salon kosmetyczny w wawie to polecam Boston Clinic (wilanow) . Chodze do nich od okolo 1,5 roku- wykonuję depilację laserową a ostatnio tez i zabiegi na twarz. Moja mama zas korzysta u nich z "powazniejszych" zabiegow - wypelnia sobie zmarszczki u lekarza. Obie jestesmy bardzo zadowolone - miejsce czyste , fajny wystroj- takiegoo centrum estetyki ( zreszta zgodnie z nazwa :P ) fajne kosmetyczki , mila obsługa i CO NAJWAZNIEJSZE FACHOWA ! czego niestety brak wielu warszawskim "salonom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berba
A ja mogę polecić salon Beauty Center w Józefowie przy ul. Sikorskiego 135, mają zabiegi oparte na ziołowych, naturalnych składnikach. Przemiły personel, profesjonale podejście, salon nowoczesny, zadbany. Byłam i gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Gabinet Muffinka. Miła atmosfera, profesjonalizm i bardzo konkurencyjne ceny. Jestem klientką już od kilku lat. Niedawno gabinet otwarty po przebudowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda.mama
Ja byłam ostatnio (całkiem przypadkiem) w Cisiu ,niedaleko Warszawy, w salonie Asajo-med. Byłam u znajomej na działce na majówce. Potrzebowałam szybko i w rozsądnej cenie depilacji nóg i pach. To Ona poleciła mi ten salon. Muszę przyznać,że fajne miejsce,pełen profesjonalizm, czułam się komfortowo. Już kombinujemy z dziewczynami zrobić sobie tam kiedyś babski wieczór piękności :))) Mają tam kosmetykę, fryzjerstwo ,masaże i dietetykę, więc każdy znajdzie coś dla siebie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerta88
Ja lubię salon Lico z Wilanowa. Mają jak na ten region przystępne ceny, a zabiegi wykonywane są naprawdę na poziomie. No i podoba mi się taka bardziej kameralna atmosfera - nie lubię zatłoczonych, dużych gabinetów:) Jakby ktoś był zainteresowany to mają stronę http://www.li-co.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Studio Urody Rossa na ul. Targowej, rzut beretem od dw. wileńskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda.mama ja od kwietnia zaczełam korzystać z usług w asajo med. Pani Aneta robi świetną koloryzację, a Ewelina rewelacyjnie masuje twarz i dłonie. Przyjeżdzam do nich z warszawy też z polecenia i nie żałuję.Na masażystkę nie udało mi się trafić bo przyjmuje w jakieś konkretne dni, ale podobno jest równie dobra.U mnie salon zyskal właśnie dzięki nim, dziewczyny są szczere,nie naciągaja jak w poniektórych salonach,jeśli czegoś nie wiedzą to mówią a nie udają głupio mądre. Pełen profesjonalizm mimo ich młodego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_kaa
ja chodzę do salonu kosmetyczno fryzjerskiego http://www.studiogd.pl/kosmetyka.html - jestem bardzo zadowolona zarówno z usług fryzjerskich jak i zabiegów kosmetyczny, pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Gabinet ma klimat, duszę i pozytywne wibracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala567
Ja chodzę do Salonu N25,trafiłam tam z polecenia i teraz jestem stałą klientką.Blisko pracuje to jeden plus,mają jak dla mnie niskie ceny -kolejny plus :) i zawsze wychodzę z N25 zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Beauty Center Józefów. Piękny salon, bardzo czysty! Profesjonalna obsługa i ceny dużo niższe niż w Wawie.. www.beautycenters.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Salonów kosmetycznych w Warszawie jest bardzo dużo, ale jak dla mnie ważna jest życzliwość- miły personel. To czasami może zdziałać cuda podczas relaksu. Co powiecie o salonie www.kosmetyka-warszawa.pl ?? Był ktoś, korzystał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiapysia11
hej, ja sama szukalam jakiegos fajnego salonu w warszawie. od jakiegos czasu chodzę do Perfect line face and body czy jakos tak... ;) w kazdym razie to jest przy metro natolin. robilam tam zabiegi na usuniecie cellulitu - taka smieszna metoda masazu prozniowego. powiem wam cena calkiem przystepna ale co najwazniejsze... mam efekty. bez kitu nie mam callulitu :) a no i fajna obsluga, pani ktora wykonywala mi zabiegi pracuje ponad 20 lat w zawodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic medicor na sokolowskiej http://www.medicor.warszawa.pl/ maja duzo fajnych promocji:) poza tym maja naprawde szeroki zakres uslug i kazdy znajdzie tam cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaga33
A ja chodzę do New Look na Śródmieściu. Już ponad pół roku jestem ich klientką i jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×