Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Jankesa 🖐️ lece po despersa zaraz się stukniem choć Mała po dwóch batach to jej jeszcze mało cwanej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie.... to co tu się dziwić tym dwóm batom... w końcu to nasza BLOND DZIUNIA :classic_cool: no nic, zdrówko !!! Wypijmy za naszą patologiczną, alkofanowską brygadę! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabaczki w sezonie :P D ale tylko młode ,bez pestek ,po co zasiew:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN ...> żadnej z nas nie zaspokoi . pominąłeś pare niezaspokojonych-ja tylko "prostuje "wypowiedż.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam :classic_cool: hahahahahah nie ale pochwalę się, że nie ma co narzekać, w życiu prywatnym się robi ciekawie :P więc piesek zostanie pieskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no- ja nie chcę. ale sie z lekka duszno w momencie zrobiło .to sie grzecznie spytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na razie nie obnoszę z moją patologicznością bo jeszcze wystraszę chłopaka i co będzie? PARÓÓÓÓÓWAAA 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MB...> ty niegrzeczna ty. jak mogłas , znowu bawiłaś sie na tyle ,żeby byc zadowolona ? , jak mogłaś ? . no chyba ,że za mnie :)to cie rozgrzeszam , . ale bez trójkątów.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nikogo ni mooo 😭 na razie... :classic_cool: ..wiesz wszystko jest w ehemmmm... budowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, u mnie działa to inaczej, jak malo wiem, ciekawosc mnie zżera i spac nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa Aj tam znowu... tylko 4dni miałam po długiej przerwie to trzeba to było wykorzystać, teraz zaś słomiana wdowa jestem i mogę dotrzymywać Ci towarzystwa ( chyba, że o czymś nie wiem i tu już w komplecie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×