Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

MB..> ja nadal "dziewica"odzyskana".:( ale jeszcze 24 dni ,i bedzie w domu i nie pojedzie.(nie wiem jak ja sie znowu przyzwyczaje do chłopa w domu) :( :P :D(pot,i łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądźcie bezczelne moje drogie Panie, jestem wyposzczona w tym temacie a co za tym idzie wyczulona na tego typu historie 😴 Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! O, już lepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN Wyobraź sobie, że prosisz partnerkę żeby dziś w nocy była bardzo niegrzeczna i zrobiła z Tobą co zechce :classic_cool: Dodam, że wykorzystałam lateksowy strój i bawiłam się tak długo, że pomimo wstania dzisiaj po 11 byłam kaput :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa O to już na stałe wraca? U nas póki co takie życie jeszcze potrwa - może wyposzczona jestem, ale jak czysto w mieszkaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy nominacje na najbardziej niegrzeczna i .................:p :D :p :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę mieć męża . i rodzine . wspólna decyzja. za ciezkie rozmowy , czas na powrót. nie kontynuujmy tematu . ZDROWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa no i mamy nominacje na najbardziej niegrzeczna i ................. Ja opisałam zaledwie 1 wieczór z 4 ;) Zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dobra, już starczy tego opowiadania o mizianiu :D bądźcie wszyscy wyrozumiali :P porozmawiajmy o czymś innym noo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee, nie myśle tak ale szczerze Ci napiszę, że nikomu nie życzę samotności. Szkoda, że dom pusty i nie ma do kogo gęby otworzyć i z kim pogadać o tym jak minął kolejny dzień, przytulić się itd no ale cóż, przecież nie będę się brać za pierwszego lepszego, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje . nie ma nic gorszego ,niz nie miec do kogo gęby otworzyc . ja przez dwa tygodnie nie miałam dzieci ,i teściowej. i dom pusty ,. wychodze , wracam , .Nikogo . za długo. juz mam ,i dzisiaj muzyka gra na słuchawkach . "Myszy śpia":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dnia to deszcz padał, ale tak na wieczór sie rozpogodziło, az miło było pochodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prałam ,dwa razy . bo niestety ,ale pogoda do duszy. jutro pranie od rana ,bo ma być cieplej i bez opadów. ZDROWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ładnie było w miarę :) odwiedziłam lekarza, parę sklepów zahaczyłam do tego :P ogólnie dzień zaliczam do udanych, bez narzekania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzień lenia ;) Obudził mnie kurier, co nieco ogarnęłam i ogólnie hmm siedziałam w domu i włóczyłam się po mieście/sklepach z siostrami, szwagrem, dzieciakami ;) Widzę dno kieliszka- Zdrówko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×