Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Znam sympatyczne piosenki, bardziej rockowe niz reggae, o paleniu. No właśnie mówiąc reggae myslisz zieleń :P http://www.youtube.com/watch?v=AsjlFWEdxt0 to to sympatyczne brzmienie :) Na stare Pl ciągle sie zbieram, Niemena musze przerobić w końcu.I Waglewskiego reggae to muzyka miłości i pokoju, na tym sie głównie skupia, ale zieleń to nieodłączna cześć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja tych o paleniu nie słucham zbytnio, muzyka mi się podoba ale teksty są często gęsto nudne.. ale jak pozytywnie nakręcają to lubię ;) "budzisz się rano, słońce wstaje kolejny dzień się zaczyna otwierasz oczy, widzisz, twoje piękna dziewczyna przynosi ci śniadanie, ściąga ubranie i mówi słodkim głosem: może zjadłbyś coś kochanie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No działa na szczęście, nie wycięłam tej obudowy tylko wsadzam baterie tak żeby się te te "styki" stykały, reszta wystaje ale minimalnie się łączy to ładuje ;) Zaciskam gumką do włosów i jakoś się na sztukę trzyma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RM Kurde kochana jak cały dzień miałam włączone gg tak dosłownie pół godziny temu mi padło i nie reaguje na włączanie :( Ale i tak uciekam zaraz moją moruse kąpać to będę później, jakby co to reset zrobię jak nie zadziała i będę na 100% :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky No pierw młodą musiałam ogarnąć itp :P A pytałeś mnie o morze wcześniej... chyba w środę w nocy jadę.. chciałam wcześniej ale auta brak :O Wkurwia mnie już to, od tygodnia koleś mówi, że JUŻ TYLKO POMALOWAĆ ZOSTAŁO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje auto to passat b2 :P Ale stoi nie na chodzie, teraz załatwiłam garaż to się go tam postawi i będzie się pomału robić... Mam już nowy silniczek kupiony i nawet klimatyzacje :) Felgi oryginalne ładne :) Jeszcze fotele muszę poszukać, zdecydować się na kolor... a kiedyś kiedyś jakieś fajne car audio bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasssyk widzę, mam do czynienia z koneserką :P Mi sie podoba 125p, dowalić mu gośniki z kompa 5.1 i hejaaaa przez miasto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja fiata nie mogłabym... jak byłam mała rodzice mieli, a ja miałam chorobę lokomocyjną... na samą myśl o tym aucie bierze mnie na wymioty :O A mój jest boski... chociaż każdy mówi, że to złom i w główkę mnie puka ;) A marzy mi się jakiś fajny amerykaniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi starczy barak, kontener :) No tak juz jest że z wiekeim piorytety sie zmieniają :) Domek z kominkiem ? romanticooo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amnezje mam :O Wysyłam wiadomość i po chwili przypominam sobie, że coś jeszcze miałam pisać ;) A domek hmm.. no fajnie byłoby z kominkiem ;) W jego zasięgu na podłodze gruby dywan do leżenia.. i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognisko na łonie natury to prawie to samo co kominek :P a dywan można zastąpić kocykiem :classic_cool: Fajtazja dalej trwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×