Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Aj Blondyneczko, widziałaś ten budynek ? Miałem zrobić zdjęcie i Ci wysłać....yyyyyy. aleeeee....yyyyy.....aaaa deszcz padał w sobotę...iiiiii.... No dobra nie zrobiłem :O Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie rozrywka... to sama przyjemność :classic_cool: Sis moja przyjechała z Niemiec, z mężem, z dzieckiem... opierdalam się więc stylowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lubię oczywiście i to zaraz po pomidorówie zawsze robie ze smażona cebulką, Ales mi ochoty narobiła, a do piątku nie mam czasu gortowac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czynnik koci A ja będę jutro robić :classic_cool: Ja lubię z różnymi mięskami tzn koniecznie biała kiełbasa - część gotowana część podsmażam na patelce, troszkę boczku i ostatnio odkryłam kulinarną rewelację tzn "szynka w ziołach tarczyńskiego" Idealnie pasuje do zup, nigdy nawet plastra nie udaje mi się zjeść na chlebie :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przepadam za biała kiełabasa, ale podsmazam na patelni pokrojona w platserki np. wiejską i potem wrzucam do żurku. Moj nablizszy obiad to makaron ze szpinakiem ( w piatek):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czynnik koci No to dietka :D Ej, ale ja widzę, że niezorientowana jesteś :classic_cool: Mam taki zwyczaj, że z nieznajomymi nie rozmawiam, jak chcesz być moją psiapsiółą :classic_cool: :D to ślij fotełe swoją na mojego mejla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaBlondynka czynnik koci No to dietka Ej, ale ja widzę, że niezorientowana jesteś Mam taki zwyczaj, że z nieznajomymi nie rozmawiam, jak chcesz być moją psiapsiółą to ślij fotełe swoją na mojego mejla """ Czesc Czynnik Koci :P na mój mail tez ślij sowja fotełe :P kotrip@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK Nie ok ;> Kinky Hahahaha :D Ja byłam pierwsza, ale jakby co to weź mi podeślij :classic_cool: Nie wiem o co chodzi, ale skubana opiera się mojemu urokowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho, Hej Ho !! 🖐️ ja jutro również się zabieram za zupę pomidorową, chyba jakoś telepatycznie to się zaplanowalo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia 🖐️ ty też ślij fotałe Kinkiemu na kotrip@wp.pl :P Ja jutro zrobie kanapki jakieś, jeśli juz rozmawiamy o kulinariach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky kanapki? 😭 POMIDORÓWE, no weź nam nie psuj tradycji :classic_cool: zaraz coś tam wygrzebię co się da pokazać :P Ty też coś podeślij do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiem ugotować makaron :P i ryż, kaszę :D Umiem tez samodzielnie zrobić pizze :classic_cool: tu ujawnia sie mój talent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam pomidorówę więc jestem za :classic_cool: Kinky rosól i pomidorówka to chyba najprostsze co można przyrządzić na obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×