Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Ja też zawsze tylko z ryżem robię taka jest dla mnie najlepsza. Kinky żaden problem zgadajmy się wszyscy na wielkie wspólne gotowanie edukacyjne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky Tobie foty nie poślę bo Ty z tych:D No to kochani zapraszam w poniedziałek do Krakowa na pomidorową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czynnik koci kinky Tobie foty nie poślę bo Ty z tych""" Z jakich ? Jezu, wszyscy piszą, z tych :O OCB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jadlam mięsko z kurczaka smażone, z papryką, cebulką, sosem pysznym mmmm mniam :P nie mialam zbytnio czasu na wielkie gotowania więc wyciągnęlam co bylo w lodówce i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK Ale, że co to będzie ten szpinak? Liście, siekanka czy papka? I do czego? Generalnie to zjem, bardzo lubię szpinak ale konsystencja papki mnie jakoś zniechęca ( np jak podany do ziemniaków :O ) Czyli mi fotełe wyślesz? Dżizassss już czekam z pocztą uruchomioną w okienku obok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia, mam sprzed 2 lat prawie, serio nie mam nowszego, teraz wygladam troszkę starzej :P Fak, Blondi, możesz wysłać moje foto Mysi >? Bo ja siedzie na innym kompie i nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o fotki to ja też jestem chętna zawsze i wszędzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky jacy inni piszą, żeś z tych... tylko ja mam do tego prawo:P Mała no własnie ja robie papke, do makaronu pene. pycha:p Daje do tego szpinaku duzo czosnku,maslo i kubek smietany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyslij mi też :P jeśli możesz, bo nie mam na tym kompie a z chęcią zobaczę się znowu :D Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky szczerze mówiąc nie pamietam juz o co biegało:P Na pewno mialo podtekst sexualny:D Wiec Ci wtedy napisalam,ze nie wiedzialam,ze Ty z tych...:P Mala no ja jem tylko szpinak z makaronem:) Mi tez dajta foty:D Moga byc nawet nie wasze:D matylda.tylda@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ck to gorąca sztuka :classic_cool: slij na kotrip@wp.pl sowje fotałeee, koniecznie :D Mysia, dosstałaś moje ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×