Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Trzeba się było przygotować na wieczór z blondyneczką :classic_cool: Qrwa, ale jestem podniecona bo mój chłop właśnie z delegacji wraca... pół polski przejechał i już jest niedaleko :D Co prawda dzisiaj nici z seksu bo padnięty prosto po pracy, ale i tak się podrajcowałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała pokłóciłam sie z nim wczoraj a dzis kłótnie dokonczylam:O Wkurza mnie jak cholera, i nie wiem czy chce go jeszcze widziec. Pewnie jutro bede tesknic,ale dzis go juz nie chce,o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky fakt, z tym, że jedni mniej a drudzy to aż.... :classic_cool: To ja powinnam napisać Mała - Co tu się działo beze mnie. Kurrfa no nie ale stęskniłam się za Wami :classic_cool: i aż musiałam z wakacji wrócić :classic_cool: a tak serio to pogoda się pogorszyła, i w pracy nie szło więc musiałam wrócić, ale jak ureguluję sprawy to się znowu wybiorę powylegiwać na plaży trochę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci się posypało? 😭 a wiecie co Wam napiszę? Niedługo wsiadam do beemecki i będzie znowu zapierrdalanko przez Berlińskie ulice i autostrady :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie wszystko 😭 Aż mi się gadać nie chce bo łzy w oczach :O 😭 Generalnie jedna wielka chooynia się zrobiła w jeden dzień 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, nie masz nic słodkiego w domu, tak? :( ej ale przecież co by nie było to i tak za chwilę będzie dobrze, takie życie jest już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×