Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Gość IMO13844
Blondi - miałaś oko i połowę twarzy przerobioną w photoshopie. Ja mam dobrą pamięć co do fotek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13844
Blondi - ja tam na cycki liczyłem. :P Nadal nie dostałem maila, chyba internet Ci się wiesza. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13844
Tak sobie wczoraj myślałem...jakbym założył tutaj konto jako panienka, to Blondi dawno by mi fotkę dała, a tak to cnotkę zgrywa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO To smutne, ale niestety prawdziwe 😭 Chociaż w sumie do tej pory raczej takie bardziej znane persony mają moje foto, chyba CK była jedyna co po krótkiej znajomości mnie zobaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO kurde coś w tym jest. Kobiety chyba bardziej soie ufają niż facetom. Na szczęście ja nikomu nie poślę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13844
czynnik koci "Na szczęście ja nikomu nie poślę" Jak to kobiety błyskawicznie i bez żadnych wyrzutów sumienia, potrafią przykrość sprawić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no nie do końca to jest tak, że ufam tylko dziewczynom bo jest kilku panów z kafe co mnie widziało :classic_cool: Ale IMO jakoś nie potrafię zaufać ;) Jaki interes? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13844
MałaBlondynka "Ale IMO jakoś nie potrafię zaufać" STRZELAM OGROMNEGO FOCHA I IDĘ SPAĆ! Dobranoc. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MB napisałam bardziej, nie że w ogole:) IMO ale jak jestes bądź będziesz w Krakowie, to piwa się moge napić z Tobą:D MB bo ja chce do Wrocławia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała pewnie jesienią bo za tydzien zaczynam urlop i bede sie obijała po Słowacji, Czechach i Helu:p Ale na jakis weekend na jesien do Wrocka wpadne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak Czechosłowacja :classic_cool: Jesień dobra pora, moim skromnym zdaniem Wrocław właśnie jesienią wygląda najładniej... uwielbiam wtedy zdjęcia robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc[ sprostowanie: dopiero dziś zauważyłam,że tych lodów to zjadlam wczoraj pół litra a nie litr:D IMO zrehabilitowałam się?:P Mysia hej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zaraz usmażę frytki z rybką plus surówka chyba bo zgłodniałam co nie co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha Smacznego :) Ja pojadłam kanapek i się przekimałam godzinę :D Qrwa idę chyba czytać książkę.. pojechałam dzisiaj do sklepu takiego w galerii, miałam nigdzie nic nie zachodzić, a tu przy samym wejściu księgarnie otworzyli 😭 Pocieszam się tym, że była to wyprzedaż ok. 70% więc za 3 książki zapłaciłam jak za jedną normalnie... no ale qrwa tyle już na półce, że trzeba nadrobić, a ja ostatnio tylko kafe i kafe :O 😭 Jeszcze chyba po kilka innych zajadę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Przeczytałabym coś, ale aktualnie nic nie mam wszystkie książki na starym mieszkaniu w piwnicy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha Polecam Ci Elizabeth George, u nas w polsce jej nie tłumaczą jeszcze zbytnio, a słyszałam, że ma bardzo dobre książki. Ja czekam na właśnie taką dostępną u Ciebie tzn " Wo kein Zeuge ist" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×