Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Mała jak tam wieczór mija? Procentowo czy nie bardzo? :D jak Twój motoryzacyjny skarb się miewa? :) wiesz już coś, poszło coś do przodu czy nadal nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hę no tak się składa, że całkiem przypadkiem dwa despersy leżą w mej lodówce :classic_cool: z resztą ostatnio jakoś tylko wino się piło :o a teraz chciałam oszczędzać energię bo lada dzień mi będą śpiewać ''hapi berzdej' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 sierpnia :) wiesz co, znowu mam dylemat i opcję w głowie żeby piątkę sprzedać. I tak sama już nie wiem co i jak. Pokręcona jestem w .... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha nooo wiesz ja Ci nie doradzę, przecie sama Ci mówiłam, że masz teraz auta na dzień parzysty i nieparzysty to ja bym została przy tej opcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to zbieram na coś nowszego, 2006 rok naprzykład. Może bym kupiła na wiosnę i tak zawsze będzie jakieś 4 tysiaki Ojro więcej do nowego bumera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo odkładaj więcej i będzie 3 auto na "niedziele i święta" :D Nie noo.. pewnie jak chcesz coś nowego to sprzedaj oba autka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spać... miało być wcześniej dzisiaj :O Noooo chociaż w sumie to trochę wcześniej jest :o DoooooooBraaaaaaaNoooooooc :0 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo jedno na razie zostawie bo czymś trzeba śmigać :D dzisiaj mi się babka chciała wpierdzielić z prawego szpan chciała zrobić a wiocha jej wyszła bo zredukowałam i nie wpuściłam pipy przed siebie :o prawie by we mnie ... no wiesz :classic_cool: chyba idę się kłaść już spać, śpiąca jestem. napisz mi tylko tak co u Ciebie ciekawego słychać, bo jakaś skromniutka jesteś dzisiaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez zmian w większości :O Mam lekko zyebanego lapka tzn zalał mi się i na sztukę teraz korzystam z niego :O A tak to nic.. młoda zaczęła bardzo ładnie mówić "Ko-Cham Mamusiuuu" i teraz skubana jak coś chce to robi maślane oczka i puszcza mi taką wiązankę właśnie :D Teraz powinnam być właśnie w połowie remontu, a doopa wielka :O Nawet nie wiem czy do niego dojdzie więc w sumie szykuje się do zakupu jakiegoś małego regału do młodej bo już ledwo się mieści z zabawkami i trzeba to ogarnąć jakoś... a już by miała piękny duży pokój :( Za dwa tygodnie wyprawiam jej urodziny i zaś pewnie jakieś zabawki wpadną, nie wiem już na prawdę gdzie to mieścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą Blondynkę trzymałaś dziś za rączkę :P Byłaś dziś koło 17 30 na spacerze koło wyspy ? Chyba Cie widziałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie Ona wpatrywała we mnie, myślałem że to Ty :P ale to dobrze bo pierwsze wrażenie miałbym niezbyt udane :D Na pewno nie nosisz wielkich lustrzanych okularów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 dla Was z Berlina jak już 😴 wiesz cooo inne ciotki, kuzynki, wujki, pradziady to Ty sobie myl kto gdzie zamieszkał ale MNIE???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×