Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

piwożłopy i nieroby zazwyczaj wychodzą już po... Wcześniej to "gentelmeny" na białych rumakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
myslisz, że można się aż tak zakamuflować i diametralnie zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już piszę Szanowny Panie Dziedzicu, Wychowujemy się w pewnych domach, gdzie mamy być miłe, chwytać w lot nastroje rodziców, być grzeczne (jak nie to nikt nas nie będzie lubił) , bo nasz rola to trochę "być gejszą". I idziemy w Świat. Nikt nam nie powiedział, że mamy prawo WYBRAĆ. Że to nam też ma być dobrze, czasem nie zdążymy się nauczyć jak to jest kiedy nam jest dobrze. Mamy wykonać rolę, a nie znać siebie. To oczywiście jeden z wariantów. Ale brak poczucia własnej wartości to ważny jest, by znaleźć kogoś odpowiedniego. Ale MIAŁO BYĆ O PANACH I O TYM JAK TWORZYĆ DOBRY ZWIĄZEK, a nie o smutkach. Mamy zbudować coś nowego i fajnego PRAWDA :) ? Drodzy interlokutorzy podsumujmy co mamy w koszyczku : :) - szacunek - wspólne pasje - szczerość - kobieca dyplomacja - męska dyplomacja (petycja osobista ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver kobietko? informuję Cię , ze jeżeli chcesz być złośliwa , to nazywając mnie babą akurat nie uderzasz silnie....mniejsza o to... czy dożyjemy, ze system padnie? Komuny dożyłam każdy system upada -przeważnie kończy się wojną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
ja bym jeszcze dorzucił do kobiałki: -pozostawienie przestrzeni tylko dla siebie -wzajemną dbałośc i wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy interlokutorzy podsumujmy co mamy w koszyczku : - szacunek - wspólne pasje - szczerość - kobieca dyplomacja - męska dyplomacja (petycja osobista a gdzie seks ? co wy ? żyjecie w zakonach? ::classic_cool: dodaj koniecznie oraz poczucie humoru - jak ktoś nie rozumie poczucia humoru drugiego i go to nie bawi , to możesz zapomnieć o porozumieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
celny strzał pistol ale humor i seks to chyba tak oczywiste, że nie trzeba wspominać ale gwoli porządku obrad umieśćmy te postulaty w kobiałce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver nie czaję. Wytłumacz mi proszę. Piszesz w rodzaju żeńskim, a jak mówię, że jesteś kobietą to się złościsz. Ponieważ słowo pisane jest bardzo ułomne jesli chodzi o przekazywanie intencji to tłumaczę - nazwałam rzeczywistość, nie miałam nic złego na myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiałka: (nomen omen-kobieta to również ;) - szacunek - wspólne pasje - szczerość - kobieca dyplomacja - męska dyplomacja - poczucia humoru drugiego - seks Ale będzie zabawa jak będziemy opisywać co dla kogo się kryje za tymi słowami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celny strzał pistol ale humor i seks to chyba tak oczywiste, że nie trzeba wspominać ale gwoli porządku obrad umieśćmy te postulaty w kobiałce miałem takie jakieś nieodparte wrażenie , że kobiety chciały to pominąć....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver nie czaję. Wytłumacz mi proszę. Piszesz w rodzaju żeńskim, a jak mówię, że jesteś kobietą to się złościsz. Ponieważ słowo pisane jest bardzo ułomne jesli chodzi o przekazywanie intencji to tłumaczę - nazwałam rzeczywistość, nie miałam nic złego na myśli. skarbie nigdzie nic nie napisałem jak kobieta - mamy nieporozumienie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
a widzisz pistol jednak moderatorka nie pominęła:D a kobiety w king sizie to były kobiełki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz pistol jednak moderatorka nie pominęła a kobiety w king sizie to były kobiełki moderatorka zaraz mnie zbanuje za niedociągnięcia , wynikające z faktu nieporozumienia w pisowni ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo inaczej zacznijmy od Panów bo to temat do nich skierowany: Koszyczek (czyli co zawiera dobry związek wg, Panów): - szacunek - wspólne pasje - szczerość - kobieca dyplomacja - poczucia humoru drugiego - seks Kobiałka (czyli co zawiera dobry związek wg, Pań): - męska dyplomacja - męskie ramie - szacunek - szczerość - poczucie humoru - seks - higiena osobista ;) revolver przecież cytowałam cytaty z Twoich posótw z rodzajem żeńskim użytym przez Ciebie? ;( Ale ok jesteś mężczyzną i przyjmuję to i już wierzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
pistol nie jest babą bo ma właśnie branie na innym topiku a nawet jest on założony dla niego:D gratulacje człowieku man:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
przepraszam point ale pominęłaś mój wniosek o prywatną przestrzeń tylko dla siebie, czuję się ignorowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEPLASAM ;) Koszyczek (czyli co zawiera dobry związek wg, Panów): - szacunek - wspólne pasje - szczerość - kobieca dyplomacja - poczucia humoru drugiego - seks - prywatna przestrzeń tylko dla siebie Kobiałka (czyli co zawiera dobry związek wg, Pań): - męska dyplomacja - męskie ramie - szacunek - szczerość - poczucie humoru - seks - prywatna przestrzeń tylko dla siebie - higiena osobista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
no, żeby mi to było ostatni raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
jeżeli to jeszcze mozliwe to chcę dorzucić taki mały archaizm, o którym chyba juz zapomniano a mianowicie stworzenie domowego ogniska i domowej atmosfery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
widzę kropeczko, że morale upada i determinacji starcza na to co najłatwiejsze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz przejdziemy do szczegółów bo to tylko takie ogólniki, jak by było tak łatwo to by nie było tylu nieudanych małżeństw. Może nasz lista będzie podstawą do stworzenia "umowy przedmałżeńskiej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja _Susanne_:D Zmieniłam nick, bo przyznaję, że Bezkropeczki dopiekła mi na samym początku i zrobiło mi się wstyd:O Przypomniało mi się słynne: Polacy nie gęsi i swój język mają! (miałabym pałę z polaka u mojego kochanego profesora:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzicu Pruski ,...bywa :) Mnie Jung coraz bardziej wciąga w swoje objęcia. A Zuzanna Anglosaska oddaliła się, a jak sami pisaliście bez wsparcia kobiecego ciężko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne...najlepiej stwórzmy firmę "umowy przedmałżeńskie" i nałóżmy prawa autorskie - zarobimy szmal acha...jeszcze coś ważnego - w umowie dodajcie punkt o szczególnym okazywaniu miłości - czyli intercyzie i testamencie :classic_cool: a do Kobiałki dodajcie punkt pt."poczucie bezpieczeństwa" rozumianym na różnoraki sposób...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE DOPIEKAM !!!!!! ja tylko palę czajniki, nawet elektryczne :) witaj Zuzanno Polska Kobieto język ojczysty chroniąca zobacz co w kobiałce i w koszyczku. Ja tylko przebrnę przez nieświadomość zbiorową i już wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
umowa w uczuciach a feeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×