Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

M.ry-- jak miałem swój temat zakazałem rozmawiać z pomarańczkami zlośliwymi.Było świete oburzenie lecz podporządkowali sie wszyscy do tego.Wożny ma rację,ze takie restrykcje stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.ry zrozum złośliwców nie brakuje.Stosują taktykę żeby mocno zabolało.Nie czytac ich albo stosować Ignorowanie.Wierz mi skutek będzie piorunujący,poszczekają i się oddalą.Jeśli natomiast dojdzie do ostrej wymiany zdań ,będą sie cieszyć,ze Cie zdołowali i nie odpuszczą Ci nigdy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wożny woda w wannie na mnie czeka wiec też będę sie teraz kąpał.Jak przyjde zapewne już udzielisz odpowiedzi na zadane moje pytanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Zrobiłam sobie króciutką przerwę. Muszę was podejrzeć i zobaczyć co w temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O choroba,kąpiel biorą.Obiad robią. Marzy mi się ale co tam odrobię wieczorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czwartej:) Teraz siedzę sobie w samochodzie i kopcę calaka. Muszę się trochę odstresować.Przed chwilką wygoniłam pewne towarzystwo do domu bez prawa powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły bo dużo ludzi przyszło. Święto,dałam q złotówkę dzisiaj więcej więc całe rodziny przyszły. Tylko co niektórzy myślą że u mnie plac zabaw.Jestem dobra ale do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtaj Marika:* slysze niezadowolenie w twoim glosie:( nie dobrze...a milego dnia ktos ci zyczylna dzis? ... no wlasnie milego dnia a raczejjuz popludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zależy żeby wszystko zebrać.Ludziom zależy żeby zarobić. Ale co za dużo to i krowa nie zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce oceniac ciebie Marika jako szefpwej ale jak dobrze zrozumialem to pracownicy twoi troszeczke przesadzili tak? dalas palca to szarpneli za reke...ale to tylko moja wypowiedz...ajestem jeszcze w letargu wiec nie obrazajsie na mnie ... ja z tych co nie zazdroszcza ni zloscia drugiemu zycia nie koloruja...:D dobrze dobrze juz nic nie mowie...zajaram do kawy to moze sie obudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woźny,przesadziło kilku chłopaków tak 16-18 letnich. Zamiast zbierać zrobili sobie plac zabaw.Rzucanie w ludzi truskawkami,obrażanie i to słownictwo.Tego nie toleruje. Piwko można sobie wypić czemu nie ale nie do przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapomaranczka
Duch szyje kolejne dywany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytm z grubsza
mam syna w tym wieku wiec wiem e pomysly to oni maja jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzi baba na cmentarzu trzyma nogi w kałamarzu przyszedł duch babę w brzuch baba fik i duch znikł :D:D:D Przypomniało mi sie :P Wożny czekam na Twoją odpowiedz Pozostałym ślicznotkom mówię 🌻 I cafe dawno się nie zepsuło to teraz musi:O:( I zasik te popierniczone kody się pokazuja:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytm z grubsza
no to jk czytales nie pojezdzili sobie trudno cos takiego tolerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×