Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

Na tym nicku byłem szczery aż do bólu i właśnie zostało to wykorzystane.Teraz tylko na mailu mogę się otworzyć.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.ry--hmmmmmmm moze to za wcześnie lecz nigdy sie na cafe nie pomyliłem do osób,które wybierałem do rozmowy.Emanuje od Ciebie niezwykłe ciepło,jesteś przesympatyczna i miła.Żeby nie było zę Cię podrywam jestem zonaty i dzieciaty.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha fanko nawet to wiesz.:classic_cool:Muszę Cię fanko rozczarować zapomniałem juz tego jezyka czeskiego.Potrafię się porozumieć lecz jak kiedyś biegle w tym jezyku mówiłem,teraz to pieśn przeszłości.MILACZKU❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.ry i fanko znasz dobrze j.angielski??Ktoś mi dedykował na cafe utwór w tym języku a nie potrafie się nawet odnieść,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika10-- masz szczęście posmaruje sie kocim gównem i pochwale się ,ze jestem komunikatywny:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.ry--aby tylko znać sens tego utworu,gdzie mogłbym odpowiedzieć tej dziewczynie.Fanka nie czytaj:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika proszę włącz sie do rozmowy.Może jakiś fajny Twój ulubiony utwór wkleisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę jednak musiał znależć czas i przeczytać cały top,jak FANKA wywodzi się z tego tematu.Napewno pod innym nickiem tutaj bryka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam z grubsza
i przyznaje ze was nie lape albo za szybko albo jakims szyfrem piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę że nie przeszkadzam:) Tak sobie na spokojnie czytam,jestem po prostu zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam z grubsza
duchu co z ta fank bo nie che mi sie czytac od poczatku????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×