Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

Gość dlaczego nie idziesz do swojeg
Marica jest pracowita w przeciwieństwie do ciebie M.ry spędzasz cały boży dzień na kafe miałaś czas ugotować swojemu dziecku obiad? nie dość że nieuk to leń szukasz jelenia aby cie utrzymywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam z grubsza
ja sie dziwie ze wogole ma sile tu wchodzic z drugiej strony pewnie jk dla wszystkich z nas jest to jakas odskocznia. mam nadziejze ze marika nie bedzie mial pretensji ze o niej piszemy jkak jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam z grubsza
no nie przesadzajcie bo sie robi naprawde niesympatycznie a w dodtku to jescze sie okaze ze przezemnie bo wywolalm temat markik marika przychodz ratuj sytuacje help>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam z grubsza
ja tez zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie idziesz do swojeg
zaraz duch pierd.olnie dywanik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie idziesz do swojeg zaraz duch pierd.olnie dywanik -- zrób też taki dywanik ośla pało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tego czytania jest":D Ale jest mi bardzo miło że się rozkręca. Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę. U mnie pogoda kiepska.A jak jest u was? Nie jestem zła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemiłego i słonecznego dnia życzę wam siema Marika10.Wczoraj jak poszedłem zerwal sie silny wiatr i błyskawice pojawiły się w oddali.Szybko wygasiłem komp i poszedłem spać.O ok.02.00 obudziłem sie był tak potworny huk,że się przeraziłem,myślac ,ze trzęsienie ziemi nastapiło.A tutaj tylko spotkały się 4 burze.Takiej nawałnicy dawno nie było,myślałem że szyby wypadną tak drżały..Zasnałem i o 06.00 sie obudziłem.Oczywiście codzienny rytuał musi byc spełniony,śniadanko,kawka i śmierdziela do ust.Teraz na kompie nie palę,poniewaz oduczyłem sie pić kawe jak i palić na kompie.Może tak jakbym tutaj cały dzień wysiedział jak kura na grzędzie,bym zaprzestał palić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.ry(kocico:P) i dziwiłaś sie że w ciągu roku tyle tysiecy postów natrzaskałem.To właśnie pokłosie tego,ze wczoraj 10 stron natłukliśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby już więcej sie tutaj nie popisywać zdradzę wam w tajemnicy,ze na cafe wykonałem tego 380 sztuk.Wiekszość oczywiście wykasowano mi.Lecz do takich dywaników trzeba sie nauczyć aby je wykonać.Wieć próby i błędy,no i teraz bezbłędnie je wykonuję.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecz dlaczego sie dziwie
O Kurwa :D Ale piękny dywanik! ...psycholi na cafe nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUUUUUUFFFFFFF przeczytałem cały temat i domyślam się Fanko kim jestes:DLecz to bedzie słodka nasza tajemnica;)dobrze ,ze podjałem się przeczytania wiem już o co biega.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj M.ry Teraz niezbedna toaleta,poniewaz nieco póżniej trzeba wartości duchowe odnowić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Wożnego pytanie zasadnicze lecz nie moge go złapać.Ciężkie życie ma.No cóż nie On jeden.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.ry-- wprost przeciwnie.Podoba mi się tutaj u WAS.Hmmmmm nie masz adresu mailowego tak nie odpowiem Ci jednoznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mry bardzo proste jest to tworzenie tych makatek.Tylko tutaj nie odpowiem dokładnie swój"warsztat i patent" muszę chronić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aku ku !!! :D niespodzianka:) wlasnie sie obudzilem i pomyslalem , zrobie niektorym niespodzianke :) ... witam Wszystkich cieplutko:* M.ry-buziaczek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:30 [zgłoś do usunięcia] M.ry Acha, co do twojej wypowiedzi wcześniejszej , masz zapewnione że nie będzie Tutaj nie rozumię Mry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wożny Pytam sie wieć Ciebie.Czy masz jeszcze jakiś inny nick tutaj na cafe?.Nie musisz odpowiadać jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×