Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

Więc też zmykamPomarańczko-Wożny masz ten sam styl co na czarnym nicku:D Jak nie ujawnisz sie i nie przyjdziesz jako Wożny ujawnię Twój nick inny.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc przemysl to i lepiej w zgodzie Wożny ze mną żyj.Inaczej przegrasz i doskonale o tym wiesz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milapomaranczka
duch znowu rozwalił kolejny topik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapomaranczka
HAHAHA do mnie piszesz?:) Ujawniaj co chcesz schizofreniku:) Masz skypa? Jak masz jaja to mozemy pogadać? chętny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapomaranczka
I jak sie spodziewałem zapadła cisza....Duch cafe odleciał na jednym ze swoich dywanów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milapomaranczka
tchórz go obleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapomaranczka
Nie jestem woźnym Poza tym nawet gdybym nim był to i tak ręki do zgody bym nie przyjął bo z zachowań rodem z przedszkola wyrosłem wraz z jego opuszczeniem. Nie jestem z tych komu plują w twarz a on udaje że deszcz pada... Chcesz sie przekonać kim jestem? Propozycja rozmowy na skypie aktualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przeszla burza i nie bylo pradu...zauwazylem ze niekture czarne tez sie unosza ze ktos milczy...jezeli nie ma pradu nie ma netu a wrazliwych i beszczelnych to tu nie brakuje...jestem juz i na bezpodstawne argumenty wobec mnie nie odpowiadam...nikt nie wie kim jestem a aluzje tego kogos do mojej osoby to dla mnie banal i brak szacunku tudziez radze sie zastanowic nad wlasna wypowiedzia...czy ja kogos na tym topiku obrazilem kogos? chociaz ja go stworzylem(ale to niema najmniejszego znaczenia) "zanim ocenisz kogoś,zrob rachunek własnego postepowania"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milapomaranczka
M.ry i woźny nawet pasujecie do siebie - nieuki i analfabeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapomaranczka
Brawo woźny, Pokazałeś klase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancze pa...powtarzam poraz kolejny...to przez to ze dzis wolne i koniobijcy i samozadowalaczki musza komus dogrysc ... bo organy swedza a brzydoty nikt nie ruszy...takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapomaranczka
No tu tej klasy trochę ci zabrakło:D ...Mimo wszystko nadal szanuję cie bardziej niż ducha. Masz jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milapomaranczka
nie wymagajmy za dużo od prostego szofera, zakochany jest w końcu w najłatwiejszej lasce z kafe, ale za to zawsze chętnej z każdym i wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milapomaranczka
ale dowaliłeś teraz M.ry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc aby zakończyć te"boje" nie bedę Cie ujawniał z prostego powodu.Mam dosyć wojen,pyskówek na cafe. Przeciez mogłbym dokonac zzrzutu i przeprowadzic analize Twoich gdzie indziej wypowiedzi z błędami ortograficznymi takimi samymi jak tutaj robisz.Leczx miłujmy się i kochajmy.Nieprawdaz Wożny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch ty to jetses naprawde psychol...podrywasz , rozmawiasz,godzisz jednych z drugimi a teraz chcesz ujawnic co...,skad,ze co,ze jestem jaki jestem,ze jestem prawdziwy,no co naruszylem twoje mienie. sam sie przyznales ze masz sto tys nickow na kafe,...to kto tu jest podszyw i falszywiec...obrazasz i ludziom ciemnate wciskasz...ty koorwa rydzykowy chyba jestes psycholu jebany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milapomaranczka
Boszeeeee ale wyszło chamstwo z Woźnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapomaranczka
Duch sie zreflektował i próbuje wyjść z twarzą:D Za późno koleś....zapisałem temat w ulubionych i gdziekolwiek na CIebie trafię to będę pokazywał ludziom z kim mają do czynienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przyrzekłem tak dotrzymam słowa.Tak samo sie zachowywałes rok temu.Jak Ci dowaliłem zniknałerś z cafe na 3 tygodnie.Więc już nie brnij bo sam sie pogrązasz:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaasne co za psychopaci......patrzysz a nie grzmsz...ot,to cala polska mentalnosc zegnam pomaranczowych frajerow i nie zlamiecie mnie psychole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapomaranczka
A po co mu "dowalasz" ? Nie można kulturalnie rozmawiać tak jak to miało np miejsce w tym topiku dopóki ty sie w nim nie pojawiłeś? Zamiast szukać rys u innych najpierw samemu trzeba być kryształowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozny z akropolu-- złamałes swoje slowo ,ze nie rozmawiasz z pomarańczkami.Popełniłeś ogromny błąd.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapomaranczka
Nie większy od Twojego... On przynajmniej bronił swoja godność, Ty jej nawet nie masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch i tu sie zdemaskowales ze jestes falszywy...buahahahahah!!!! ty naprawde jesstes psycholem stary geju , a kto wie czy ty pedofil nie jestes...oooo raczej tak!!!!! bo wydaje mi sie ze mlodziez tez cie zdemaskowala bo masz broblemy z mozgiem ..."duchem " jestes ...aaaahhhhahahhahaha!!! nie osmieszaj sie psychopato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda pomarancz , ktora odpisuje nie ma ze mna nic wspolnego...TO ZASWIADCZAM...a zreszta kazdy kto tu zaglada nie ma nic wspolnego ze mna...OD DZIS I TO GWARANTUJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×