Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thtrhtrhtr

Intensywny kurs języka angielskiego?

Polecane posty

Gość jabska
bardzo chwalę pi school i nauka w tej szkole jest pomocna! także polecam bo warto. efekty są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafalka
ja jestem zadowolona z Pi School - bardzo fajna szkoła, dobrze uczą i z pomysłem! można na prawdę wiele się nauczyć! świetna opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Genialna atmosfera, super ludzie i przede wszystkim pani prowadząca. Produktywne, owocne zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akkana
Ja jestem zadowolona z kursu w Pi School -intensywnie, konkretnie i rzeczowo. Można sie z nimi nauczyć języka angielskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak. Pracowałem w Polsce za marne grosze, kumpel załatwił mi prace za 9000zł miesięcznie ale angielskiego nie znałem i sie bałem jechać bo wiecie jak to w pracy jest, żona kupiła mi kurs z tej strony https://leadn.pl/p_uri/PnWjgqpZzmQrR014JAOa/e5kqy7h/?parametr= szczerze nauczyłem sie mówić komunikatywnie w 7 dni ale naprawdę zapieprzałem bardzo dobry kurs polecam oczywiście w pracy było ok i sobie dałem rady co ułatwiło mi to życie i miej stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankoM
Ja nauczyłem się na zajęciach w Berlitz więcej niż przez kilka lat edukacji na studiach. Teraz w końcu się czuję pewnie rozmawiając po angielsku z klientami :) Na skuteczność składa się nie tylko kadra, ale odpowiednio dobrany i rozłożony materiał. Człowiek nie czuje presji i przyswaja wiedzę w swoim tempie, które ostatecznie okazuje się szybsze niż można się było spodziewać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Rewelacyjna szkoła, zdecydowanie najlepsza w Warszawie. Prócz komfortowych warunków, położenia w samym centrum miasta i profesjonalnej obsługi należy przede wszystkim podkreślić wysoki poziom nauczania. Zajęcia z native'ami - rewelacja, polscy lektorzy też są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast kursu lepiej zrobić sobie specjalizacje z filologii języka angielskiego ? Ja w zeszłym roku w Nova CE w Bydgoszczy zapisałam się na taki kierunek, choć mój angielski był naprawdę słaby. Ale dzięki małej grupie i świetnej nauczycielce, która ma indywidualne podejście do każdego zdobyłam pewność siebie i podszkoliłam język. Oczywiście do tego dochodzi systematyczność, bo bez tego nic się nie zdziała. Ale takie połączenie nauki w szkole i domu jest świetne, bo w szkole ma się wykwalifikowanego nauczyciela i można zapytać zawsze o wszystko, a w domu można ćwiczyć zdobytą wiedzę na zajęciach. :) Cieszę się z podjętej decyzji, gdyż rozwinęłam interesujące mnie zagadnienia, a do tego poprawnie układam zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaz
Jak intensywny to najlepiej z lektorem tutaj https://speakingo.com/ Jest to bardzo fajna szkoła, w której nie tylko można nauczyć się podstaw języka ale też świetnie mówić. Mało która szkoła oferuje naukę mówienia. Tutaj mamy naukę z lektorem więc naprawdę sporo możemy się nauczyć tak naprawdę niewielkim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Robiłem tam kurs IELTS. Dobra placówka i przemyślany sposób nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam sobie kurs w Norton, zdecydowanie są w tym najlepsi, początkowo umiałam tylko podstawy , a teraz porozumiewanie się po angielsku nie sprawia mi problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiolka
ja chodziłam na angielski do pi school i byłam bardzo zadowolona. Angielski był mi potrzebny w pracy do kontaktu z klientami i potrzebowałam profesjonalnej nauki. Teraz na luzie rozmawiam z klientami, nie stresuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajgot
W Warszawie bardzo polecam Pi school. Jest to bardzo dobre centrum językowe. Sam chodząc na zajęcia uczę się dużo i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Doskonała obsługa klienta i szybkie dobranie kursu do moich potrzeb. Zajęcia są fantastyczne, bardzo ciekawe i zabawne. Jeszcze raz polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Ja polecam Norton, świetne podejście do uczącego się, kładą duży nacisk na porozumiewanie się, co według mnie jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

Dobrze mi się sprawdził przy angielskim kurs http://smart-language.pl/. Uzupełniłam nim zajęcia dla początkujących w szkole językowej i przyznam, że bardzo dobry. Najlepsze wyniki uzyskałam w grupie i prawdopodobnie jadę na wolontariat na początku nowego roku do UK. Nie boję się w ogóle mówić, chociaż wiem o brakach. Jak się boisz mówić to jest metoda idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja chodzę do TFLS i jestem zadowolona. Wysoki poziom kształcenia. Lektorzy bardzo kompetentni i sympatyczni, mobilizują do nauki. Luźna atmosfera, małe grupy, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Polecam English Institute w Łodzi - metoda callana, którą głównie wykorzystują świetnie się sprawdza, dzięki czemu szybko można zauważyć efekty. Do tego sami wykładowcy są bardzo sympatyczni. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielski

Hej,

 

Ja zapisałem dziecko na naukę języka angielskie przez sztukę w Opolu (www.angielskiprzezsztuke.pl) i efekty są bardzo zadowalające 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka

Polecam naukę w szkole TFLS. Świetna placówka, bardzo miła obsługa i przede wszystkim ciekawie prowadzone zajęcia, nie ma nudy - właśnie tego oczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczyłam się jezyka angielskiego w Pi School w Warszawie i myślę ze to wlaśnie dzięki tym zajeciom bez problemu zdałam egzaminy! szkoła jest na prawdę bardzo fajna! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka

Bardzo odpowiada mi sposób nauczania w TFLS, profesjonalni lektorzy, pełni energii, luźna atmosfera - to wszystko sprawia, że chodzę na lekcje z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaffa

Ja próbowałam w domu ale jednak nie mam takiej mobilizacji do nauki języka obcego. A jednak trzeba przysiąść. Dlatego stwierdziłam, że najlepsze rezultaty osiągnę jednak na zajęciach grupowych - będzie to niezła motywacja. Świetnie mi się uczyło w Pi School. Polecam tą szkołę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay123

Ciekawym rozwiązaniem jest Tutlo. To platforma oferująca naukę zdalną. Nauczyciele (czy też native speakerzy) są do naszej dyspozycji od godziny 7:00 do 22:00. To co wyróżnia ta platformę to fakt, że lekcje nie przepadają, tylko jeśli je się pominie, przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy (mało tego, nie ma potrzeby wcześniejszego umawiania się na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ja ucze sie z tutlo i rowniez polecam. maja swoja platforme na ktora sie logujemy i mamy do dyspozycji lektora. uczymy sie wtedy kiedy chcemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Jeżeli intensywny kurs języka angielskiego to tylko w English institute w Łodzi. Angielski 4 razy szybkiej metodą Callana. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lombo

W Warszawie jest wiele szkół, ale tak na prawdę najfajniej i najwięcej wyciągałam ze szkoły Pi School - fajne zajęcia, ciekawe lekcje. Widać że się znają na nauczaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo

Polecam naukę w TFLS. Zajęcia są różnorodne, kreatywnie przygotowane i tempo jest naprawdę intensywne. Lektorka jest cierpliwa, ma wysokie kompetencje i ogromną wiedzę. Polecam jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×