Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SmileEveryday

Mamy dzieciaczków z LUTEGO 2011:)

Polecane posty

Gość bojajestemdziwna60696
[ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojajestemdziwna60696
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja poproszę nowakmagdalena@op.pl dodajcie też zdjęcia z pierwszych dni, chętnie zobaczę jak się maluszki pozmieniały. U nas znowu pobudka o 6.00. Obawiam się, że już tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja nie moge nic wgrać:O Pozniej jeszcze sprobuje..nie wiem czemu mi nic nie wchodzi.. Widziałam tylko chłopców Imago i Roksany-super szkraby!:) Mój tez marudzi dzisiaj..rozpłakal sie tak ze nie mogłam go uspokoic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babeczki! :-) ja ostatnio na nic nie mam czasu i jestem koszmarnie zmęczona..... marcel ostatnio ma jakąś gastrofazę, wczoraj np zjadł po kąpieli 210 kaszki a po dwóch godzinach straszny lament nie wiadomo o co a on poprostu głodny był. w nocy też budzi się co 3h jak noworodek normalnie :-( pisayście żeby próbować ze smoczkami jak dziecku butla nie podchodzi. mój to jakiś dziwoląg bo mleko je z profilowanego białego, kaszkę z prostego białego, a doi smoka profilowanego ale żółtego... inaczej nie da rady, i bądż człowieku mądry :-O i tu siostro olu nasze bąble się różnią bo mój tt nie toleruje. ja też mam brzucha wystającego ale to tłuszcz niestety. 8kg mi zostało i za cholerę nie chce mnie opuścić. ale we wszystkie ciuchy sprzed ciąży wchodzę tylko ta opona się wylewa... fee zresztą ja ciążowych ciuchów nie miałam, cały czas chodziłam w tych samych bo brzuszek malutki miałam :-) ale u nas skwar.... też poproszę o namiary kasiasarenka84@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile dopiero w tabelce zobaczyłam, że naszych chłopaków dzieli dokładnie miesiąc. mają fajne daty urodzenia, z każdej strony taka sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, chętnie przyłączę się do topiku, jesli przygarniecie mnie do Waszego grona :-) Jestem mamą Michałka ur. 24.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę znaleźć tej galerii, pomóżcie! Chciałabym wgrać zdjęcia przed wyjazdem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli któraś może to poślijcie mi login i hasło do galeriusa bo pewnie Imago nie ma czasu. Będę wdzięczna :) nowakmagdalena@op.pl Mój mały raczej nie marudził dzisiaj bo przespał prawie cały dzień. Nie wiem co mu się stało ? Obudził się uśmiechnięty i za godzinę do półtorej znowu spał i tak cały dzień. Mixxi11, witam Ciebie i Michałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiłam tylko jedno zdjęcie i więcej nie mogę, nie wiem czemu:( Spróbuję jeszcze raz później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K@mil@ wysłąłąm Ci hasło nie doszło? wysłac jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoMarcelka nasz Szymonek też ma takiego tygryska i to jest jego ulubiony kumpel:) Marcelek też nie zaśnie bez swojego przyjaciela? wszystkie Wasze maleństwa są takie słodkie, buziaczki dla nich ode mnie i Szymonka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeja, nie mogę, jakie te Wasze bobaski cudowna :) A jak już ładnie siedzą. Natan jeszcze nie siedzi sam, ale pewnie już niedługo. MamaMarcekla, widzę ,że Twój syn jako jedyny na razie czarnulek a tak to same blondaski :) Imago, dzięki, już doszło, zaraz dodam swoje ale muszę najpierw zmniejszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, dziewczyny ja chyba jestem ślepa.... Jakoś nie mogę zobaczyć mojego siostrzeńca ;) Zaraz spróbuję zamieścić Danielka zdjęcia i na podane już maile podeśle Wam hasełko. Byliśmy dzisiaj u lekarza z tą biegunką- dostaliśmy opieprz, że tyle czasu zwlekalismy z wizytą i chciał nas do szpitala wysłać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a nie chcesz zamieścic zdjęc na naszym wspólnym koncie kafe? podeśle Ci hasło jakbys chciala to podaj e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyślijcie i mi hasło na agbr2@wp.pl. dzięki. Ja właśnie czytam pasjonujęce artykuły o biernych rozliczeniach międzyokresowych, bo jutro idę na rozmowę - trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja dopiero teraz przejrzałam dokładnie poprzednią stronę i zobaczyłam, że Imago założyła stronę dla nas wszystkich. Ach, brak czasu i tylko dwa razy dziennie zaglądam tu szybciutko. A jeszcze jest u nas siostrzenica męża więc muszę organizować nam dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na galeriusie sami chłopcy, a gdzie nasze panienki? Wszystkie dzieci są cudowne, cieszę się że poznałam wasze dzieci, buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super dzieciaki, ale faktycznie same chłopaki :) Już za minutkę wrzucę fotki Daniela. A Dawid Roksany jaki duży- szok. No i ma takiego samego misia jak Daniel- tyle, że mój mały na razie ma go w nosie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super te nasze dzieciaczki. Tylko mój taki łysy - nie wiem dlaczego, bo ja mam włosy, że mogłabym jeszcze ze dwie osoby obdzielić, mąż też niczego sobie, a mały taki goły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przejrzalam galerię, dzieciaczki słodziutkie, prześliczne, takie fajne chlopaczki, sama radość!! Fajnie ze moglam je zobaczyc, Ola Dawid jakos taki sie duzy wydaje na zdjeciach, kazdy tak mowi, a tak naprawde to taka kruszynka z niego ma dopiero 7,700 to nie za duzo, tak mysle. My mielismy dzis szczepienie, kłócie w 2 nóżki, ale wielkiego placzu nie bylo bo przykleilam mu plasterki emla i podzialaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moxxi11
hej, tak, mój Michalek zrobil się mała marudką - to przez zęby. Mamy już dwa dolne :-) a teraz chyba górne idą. Nie wiem jak Wasze Maluchy, ale mój słodziak nie znosi przebywania w łóżeczku (no chyba, że śpi w nocy) - marudzi i płacze i wymusza noszenie na rękach. W ogóle leżenie to najgorsza rzecz na świecie :-) , na szczęście niedługo już chyba będzie sam siedział :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×