Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie juz byly takie tematy

Tabletki anty

Polecane posty

Gość pewnie juz byly takie tematy

Wlasnie zaczal mi sie okres. Chce zaczac brac tabletki anty. Nigdy nie bylam u ginekologa i nie stosowalam tabletek.Mam kilka pytan do kobiet,ktore juz maja z tym obycie :) 1.Czy do gina powinnam pojsc juz teraz czy jak skonczy mi sie okres? 2. Jakie tabletki anty stosujecie? 3. JAk sie po nich czujecie? 4. Jak wplywaja na cere? 5. Jak wplywaja na biust? Mam rozmiar pomeidzy a/b i jestem niska. 6. Czy tylyscie po nich? A moze chudlyscie? 7. Zwiekszyl sie wam apetyt? 8. Czesciej chodzilyscie siku?:P 9. Ile kosztuja? 10. Jak wplywaja na Wasze samopoczucie? Z gory dzieki za odpowiedz. Monika 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie juz byly takie tematy
ktokolwiek:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Po okresie. 2. plastry evra 3. tak samo jak przed stosowaniem 4. chyba się poprawiła 5. miałam na początku wrażenie, że trochę mi piersi urosły, ale to chyba tylko wrażenie 6. waga bez zmian 7. nie 8. nie 9. zależy od apteki - da się kupić za 35zł, ale w takiej pierwszej lepszej aptece to ok. 50zł 10. pozytywnie, zwłaszcza w tym sensie, że nie muszę się ewentualną ciażą stresować. No i facet też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie juz byly takie tematy
oo! Dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że zależy dużo od twojego ciała no i jak psychicznie podchodzisz do rzeczy... moja siostra za moją namową zaczeła evre stosowac i ciągle ją coś bolało, twierdziła, że spuchła (ja nie widziałam), miala jakieś wątpliwości co do skuteczności plastrów itd itp... 3 czy 4 miesiące stosowała, zmieniała plaster przy byle powodzie (typu trochę się róg odkleił itd). W końcu przeszła na normalne tabletki, chociaż juz wcześniej jakieś brała i też jej nie pasowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie juz byly takie tematy
Tez nie zdecydowalabym sie na plastry. O tabletkach bede pamietac , ale slyszalam tez o zastrzykach na 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha.... jakbym ja miala pamiętać o tabletkach codziennie, to bym już 3 razy była w ciąży :):) (od 3 lat stosuje evre) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
1.Zdecydowanie po. 2.Przerobiłam Cilest,Yaz,Novynette. 3.Po kilku latach stosowania Cilestu między blistrami miałam załamania depresyjne.Zmieniłam na Yaz - z czasem zaczęłam mieć migreny (po 2-3dni na przeciwbólowych).Po roku zmieniłam na Novynette - w miesiąc przytyłam 7kg,mam problemy z cerą i zero ochoty na seks (w poniedziałek idę do gina zmienić). 4.Dwa pierwsze - bez zmian, była ładna.Przy Novynette ciągle jakieś wypryski,które długo się goją. 5.Bez zmian. 6.Utyłam tylko po Novynette.Przy poprzednich miałam stałą wagę. 7.Nie. 8.Nie. 9.Cilest teraz nie wiem (płaciłam do 20zł), Yaz poniżej 40zł, Novynette do 20zł 10.Cilest - zrobiłam się drażliwa między blistrami, po jakichś 3latach przeszło to w stany depresyjne.Na początku nie skojarzyłam z tabletkami,ale po pewnym czasie byłam pewna.Przy Yazie normalnie.Przy Novynette niby też,ale siadło mi poczucie wartości ze względu na dodatkowe kg i spadek libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×