Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_nie_wiem_co

techniki uwodzenia kobiet

Polecane posty

ale to niestety nie w tym tygodniu nastąpi. za dużo roboty na głowie i to takiej na weekendy. :( w każdym razie kiedy dokonam już obserwacji to się w 100% podzielę wrażeniami. :) natomiast innych forumowiczów i forumowiczki caffe zapraszam do dzielenia się przemyśleniami na ów temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Travispua
Nie ma reguły na podryw kobiety. Ja to robię raczej na wyczucie, ale nie zawsze było to dla mnie tak oczywiste. Wazne, aby to wygladalo w sposob naturalny, po prostu trzeba praktykowac i rozmawiac z ludzmi w kazdej sytuacji. Wtedy po prostu po pewnym czasie przechodzisz "metamorfoze" i w pewnym momencie poznawanie kobiet nie jest dla Ciebie niczym wielkim. Zapraszam na: http://zdobadz-ja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajaca zycie:)
jestem anty schematom i skreslam faceta stosujacego manipulacje przy podrywnie, nie trawie sztucznosci i oszustw:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci chca wyrywac kobiety - a te chca byc wyrywane - wiec co z tego ze obydwie strony znaja swoje sztuczki?;-) sa pewne rzeczy ktore dzialaja na wiekszosc (nie wszystkie) kobiety - i podobnie w druga strone (jako kobieta powiem ze wystarczy wyslac ostry sygnal , aczkolwiek subtelny, ze ma sie ochote na seks - i ta "sztuczka" zawsze dziala;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajaca zycie:)
jest subtelna acz diametralna roznica miedzy podrywem a stosowaniem manipulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podryw to czysta manipulacja ;-) obie strony badaja swoje sznase - a interesy moga sie okazac tozsame lub sprzeczne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajaca zycie:)
nie rozumiesz pojec, poczytaj wiecej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prosilam o twoja subiektywna ocene moich zdolnosci komprehencji;-) zloscisz sie bo cie denerwuje ze inni mysla inaczej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajaca zycie:)
ja sie nie miewam zloscic z tak blahich powodow, za to stwierdzam niewygodny fakt, ktory cie boli nie rozrozniasz pojec, nie znasz sie na psychologii, to nie wypowiadaj sie na dany temat, bo jedynie sie pograzasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artura55
Niedawno przeczytałem książkę pt. Jak zdobyć osobę, którą kochasz, albo której jeszcze nie znasz - i naprawdę zrobiła na mnie wrażenie. Dużo praktycznych porad, takich z życia wziętych. Można ją sobie zamówić choćby ze strony www.jakzdobywac.pl. Tu są też inne publikacje, filmy na temat związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek88
Poczytaj sobie stronę www.jakzdobywac.pl. Tu jest dużo porad. Do tej pory średnio sobie radziłem z flirtem, zazwyczaj rozmowa siadała po minucie :P Teraz trwa o wiele dłużej i wcale nie jest to jakaś magiczna umiejętność. Można się tego nauczyć. Wystarczy trochę teorii i parę prostych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas2233
Od zawsze wiedziałem, że chcę się nauczyć jak podrywać, ale dopiero ostatnio trafiłem na prawdziwego znawcę...Byłem na kursie, który prowadził Rafał Żuber i jestem pozytywnie zaskoczony. Dużo teoretycznej wiedzy, ale też praktyczne ćwiczenia. Co do szczegółów to wszystko jest na jego stronce www.uwodzenieipodryw.pl . Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na etapie „diametralnej przemiany”. Niestety, mam przez to wstret do samego siebie ale co zrobic, tonacy sie chwyta brzytwy. Zle mi z tym, ciekawe ile wytrzymam. Ale patrzac z dobrej strony dresy sa calkiem wygodne;p pomaga mi w tym jeszcze jedna rzecz – feromony które zakupiłem w sklepie polecanym tutaj (http://pherowin.pl) dzięki nim sam podchodzę do dziewczyn, a i one mnie czasem zagadają, co też dodaje dużo pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×