Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xy4xy

wasze opinie na temat takiej sytuacji

Polecane posty

Jestem z moim chłopakiem od 3 lat z tym że na początku po paru miesiącach zerwaliśmy przez pewne nieporozumienia i mieliśmy pół roku przerwy zanim do siebie wróciliśmy i w tym czasie Nasza wspólna koleżanka(która miała długi romans z moim chłopakiem czego niewiedziałam)przekazywała mu różne nieprawdziwe informacje typu że chcę zorganizować jego pobicie itp. a ja byłam pewna że mi pomaga.W końcu po wielu staraniach udało mi się dojśc z Nim do porozumienia ale okazało się że jego rodzina jest do mnie negatywnie nastawiona bo on przekazywał im te bzdury od tej "koleżanki" i nawet tłumaczenia nie pomogły.Rodzice mówili że jestem wariatką itp. a siostra ciągle mówiła mu żeby ze mną zerwał bo mogę być nienormalna itp.Używali argumentu że z nikim w domu nie rozmawiałam itp. a ja po prostu jestem wstydliwa.Zacisnełam zęby i z czasem pokazałam jaka jestem i nagle zmienili zdanie na bardzo pozytywne choć to potrwało.Jego siostra ciągle zachęcała go do zerwania a teraz twierdzi że jestem bardzo fajna i czy to nie jest fałszywe i jak ja mam się ustosunkować do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×