Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Azuka

Keratynowe prostowanie włosów

Polecane posty

Gość gość
Może miałaś robiony zabieg w małym odstępie z koloryzacją? Moja fryzjerka, pani Ania z APH zawsze powtarzała mi że musi być odstęp 2 tygodnie między zabiegami. Dzięki temu nie mam takich problemów z łamliwością czy wypadaniem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacicie za prostowanie keratynowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Której ampułki używałaś z rm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za krótkie włosy w In Harmony zapłaciłam 650zł. W cenie miałam już wliczone kosmetyki do pielęgnacji po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie jakie są ceny strzyżenia w APH? Chcę się tam wybrać z córką przed weselem za miesiąc. Może polecicie też kogoś od upięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam czerwoną i niebieską ampułkę z RM, myślę, że działają równie dobrze obie. Ale to pewnie zależy od rodzaju włosów i twoich problemów z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam robiony zabieg keratynowy trzy razy i jestem bardzo zadowolona. Wlosy sa po nim lsniace, gladkie, proste i praktycznie nie wypadaja. Jesli komus wyszedl inny efekt to prawdopodobnie uzyly zlej keratyny lub zle ja zastosowaly. Polecam amazon keratin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam najlepszej brazylijskiej keratyny na swiecie - Inoaru. Doskonale odzywia wlosy, efekt prostych wlosow u mnie utrzymuje sie ok 4 miesiecy. Pozniej wlosy juz sie troche faluja ale caly czas sa w bardzo dobrej kondycji. Po 2 latach uzywania mam wlosy w rewelacyjnym stanie, poza tym udalo mi sie je wreszcie zapuscic - i to jest ten dodatkowy efekt Inoaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1242 Technika jest bardzo istotna - musicie zwracać uwagę na szczegóły. Jeśli włosy są źle prostowane, to bardzo łatwo je zniszczyć - mam z tym doświadczenie, wiem jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można kupić te ampułki royal moroccan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie włosy wymagają odpowiedniej opieki, a to, jaka ta opieka dokładnie powinna być, macie określone tutaj - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1356 Ogólnie - całość powinna się odbyć bez komplikacji, o ile odpowiednia pielęgnacja włosów będzie zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie bo jestem po keratynowym prostowaniu włosów kilka dni i dzisiaj pierwszy raz umyłam włosy tylko szampanem biolaven oraganic bez odżywek i niestety zauważyłam że one się lekko spuszyly :/są gladsze Ale już nie jak od razu po zabiegu smutas.gif i się zastanawiam dlaczego ? Czy coś zrobiłam źle..Dodam ze robilam wszystko zgodnie z instrukcja i od razu po zabiegu byly gladkie i sie nie puszuly a takie mialam przed zabiegiem moze powinnam użyć też maski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ampułki RM widziałam tylko u swojego fryzjera, niestety w ich sklepie internetowym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1970
prosze nie kupować preparatów do prostowania poprzez allegro gdyż jest tam wiele podrobionych produktów.preparaty te zawieraja formaldehydy i nawet jesli reklamy mówia inaczej to składu tych preparatów producent nigdzie nie podaje.ten zabieg to maksymalne odżywienie włosa a co za tym idzie rozluznienie jego skrętu najprościej mówiac ale efekt nie jest taki sam jak po wyprostowaniu prostownicą wiec nie oczekujmy cudów.o włosy po zabiegu trzeba bardziej dbać niż przed nim wiec nie jest to rzecz dla leniwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keratyna od amazon bardzo mnie uczuliła! Smród straszny, formaldehydu bardzo dużo. Winogronowa :( tyle to widziało wingrona . tragedia. Włosy przylizane.. ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was robił ten zabieg w In Harmony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama chodzi tam na strzyżenie, niedawno zaczęła też zabiegi kerastase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keratyna amazon keratin trzyma się na moich włosach już ponad pół roku. Nie każdemu musi pasować, warto wcześniej zrobić próbę uczuleniową, ja miałam. Włosy są idealnie proste i o to mi chodziło. Gdybym chciała tylko pokonać puszenie włosów to fryzjer poleciłby mi inną keratynę - jabłkową lub czekoladową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mialam robiony Botoks z Inoaru i dla mnie to bomba! Mam efekt wygladzenia, odzywienia i nawet wloski sie troche wyprostowaly ale nie sa plaskie jak deska. I wlasnie to mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio robiłam keratynowe prostowanie włosów winogronowe i bardzo ładnie wyglądają, w ogóle się nie puszą i wcale nie niszczą włosów. Jestem bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam winogronową keratynę z Amazon Keratin :D i też jestem zadowolona. Efekt jeszcze mi się trzyma, robiłam na wiosnę i na pewno będę to powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A któraś z was miała doświadczenie z keratyną jabłkową? Podobno zapobiega puszeniu, a to mój główny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małogsia
Czesc, ja osobisie polecam Amazon keratin winogronową mam juz 6 miesięcy i dalej sie trzyma wczesniej mialam robione inoar i srednio bylam zadowolona jak ktos chce mam adres do sprawdzonej pani z otwocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić salon fryzjerski w Warszawie Hollywood Hair <3 Włosy po zabiegu trzymają się długo.. ponawiam zabieg od roku co ok 4 miesiące i włoski są nadal w dobrej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem fanką Amazon Keratin :D co prawda osobiście kocham kokosy i też kokosowa keratyna to moja ulubiona, ale znajome polecają winogronową i mówią, że pachnie też obłędnie jak sok winogronowy ;)

ze swojej strony mogę powiedzieć, że Amazon Keratin to najlepsza firma, z jaką miałam styczność jak chodzi o pielęgnację włosów i ich prostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×