Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozczarowana rrr

smutne zycie z rozwodnikiem

Polecane posty

jestem strasznie naiwna osoba, poznalismy sie na czacie wszystko cacy pieknie...zakochalam sie. jest starszy odemnie o 8 lat jak pytalam czy ma dzieci zone wypieral sie. pewnego razu napisala do mnie osoba pozniej sie okazalo ze to ona matka jego dzieci, przyznal sie. usprawiedliwial sie ze mi nie powiedzial bo jakby mi pow to bym nie chciala go znac a on tez sie zakochal i trwalam w milosci, pozniej dowiedzieli sie o jego przeszlosci moi rodzice zabronili kontaktu , wybralam jego , zerwalam z nimi kontakt, wyprowadziłam sie ( obiecywal ze jego byla zona nie bd z nim utrzymywala kontaktu ze nie bd miala zjego dziecmi kontaktu. jednak jest zupełnie cos innego jego dzieci przyjezdzaja do jego rodzinnego domu tam gdzie mieszkamy. z jednej str nie powinnam miec o to pretensji to jedo dzieci z drugiej strony nie moge sie pogodzic z faktem ze ma dzieci i ciagle mu wypominam ze mi nie powiedzial na poczatku, mowi ze jestem jego jedyna milościa , on tez jest najwazniejszy w moim zyciu bo prawdziwa milosc jest tylko raz w zyciu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4y56u6u75u
trzeba bylo zerwac kontakt odrazu jak dowiedzialas sie ze klamal nienawidze klamcow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadłaś w sieć oszusta
lepiej porzuć go póki jeszcze nie macie własnych dzieci. Potem będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 54
ile autorko masz lat, a ile twój kłamca i jego dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie trzeba bylo rzucic teraz jestem bardzo nie niego przywiazane i nie umiem zyc tak mi sie wydaje . kiedys bylam twarda czesto sie smialam teraz nawet z najglupszego powodu placze jest mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energy drink
umiesz, umiesz, poznasz jakiegos chlopaka w swoim wieku i zapomnisz o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyuipo[
obiecywal ze jego byla zona nie bd z nim utrzymywala kontaktu ze nie bd miala zjego dziecmi kontaktu. a jak to sobie wyobrazalas hm? zero kontaktow z dziecmi? naiwniara alimenty i dzieci zawsze bede w jego zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on cie owinął wokół palca
młoda jesteś i podatna na to, ale uciekaj od niego, bo potem nie będziesz miała jak. On cię zmanipulował i dalej to robi. Wracaj do rodziców. Potem jego dzieci dorosną i będą chciały cię wywalić z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energy drink
Znajdz sobie prace, raczki przeciez masz, wynajmij pokoj, no prosze Cie...nie wyskakuj z ta bezradnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on cie owinął wokół palca
przeproś na kolanach rodziców, powiedz, że mieli rację. Idź gdziekolwiek, nie bądź z nim dlatego, ze nie masz gdzie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj klamca jest w pracy a wlasnie w tym momencie przyszla jego byla zona z dziecmi i sie goszcza a ja siedze jak ta pi..zda i placze nad kompem. ku888wa czemu to mnie spotkalo czemu ja mam takiego pecha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on cie owinął wokół palca
ona ma cię też za nic, ty będziesz tam tylko popychadłem. spakuj się i odejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energy drink
jakiego pecha dziewczyno? rownie dobrze moglabys trafic na pijaka, kolesia ktory Cie notorycznie zdradza, ogarnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on cie owinął wokół palca
skoro nie chcesz odejść, to tkwij w tym i tyle. Koniec topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie chyba zabije.. a przyszla tesciowa niby z tekstem nie boj sie jego corki... kuzwa ja sie nie boje tylko sam widok jest dla mnie takim bolem ze nie da sie opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energy drink
czy to jest prowo czy Ty naprawde masz cos nie tak z glowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energy drink
w dodatku jestes stracznie nudna, moze w tym tak naprawde tkwi Twoj problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyuipo[
a co tam robi byla zona? moze bys zaczela od porzadkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energy drink
nuuuudziaraaaaa aaaaaaaaa uciekam stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mieszkasz z teściową
jego zoną i dziećmi, co ty tam jeszcze robisz? wzieliście ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jego byla zona i dzieci mieszkaja w innej miejscowosci ale przyjechali w GOSCIE. BYM MUSIALA BYC CALKOWICIE POJEBANA ZEBY MIESZKAC Z JEGO BYLA ZONA I DZIECMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×