Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulciaaaaa

Gdzie sprzedać ubrania? Pomóżcie

Polecane posty

Gość temat jest o tym gdzie sprzeda
sprzedać a nie "wątek dla głupich spamerek" takiego gówna nikt nie kupi co wy oferujecie nie łudźcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mnostwo ciuchow ktore chce tanio sprzedac. Gdzie po za all i szafa mozna to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka_92
Ja polecam szafe.pl i tablice.pl mam tam konta, co prawda nie sprzedają się super, ale raz na jakiś czas ktoś coś kupi:) Polecam i zapraszam www.szafa.pl/profil/ewelinka_92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inlovewithshoes
Też właśnie poszukuję bezpłatnego serwisu, gdzie ubrania, czy biżuteria sprzedawałyby się w miarę szybko. Ja korzystam z tablica.pl, ale tam jeśli nie zapłacisz za wyróżnienie przedmiotu na stronie, już nie jest tak łatwo ;/ Jakby ktoś był zainteresowany :) http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/MKJD/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nejk
Najlepiej sprzedać na szapa.pl , mojeciuchy.pl , szafiarenka.pl Zapraszam do siebie http://szafa.pl/profil/Nejk i na innych portalach o tym samym nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim_90
jestem ciekawa jakim cudem nie popbierają opłat... a gdzie gwiazdki i mały druczek? nie ma w życiu nic za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuchy - ciężki temat do sprzedaży. Jest ich mnóstwo. Jeżeli chodzi o allegro - to opłaty nie są drogie od pojedynczego wystawienia, ale zliczając wszystko to tanio nie wychodzi. Dość że biorą opłaty za wystawienie to jeszcze prowizje od sprzedaży :( Trzeba wziąść pod uwagę, że niektóre rzeczy nie sprzedadzą się za pierwszym razem. Ważne jest aby zrobić ładne zdjęcie. Wybrać tło jednolite. jeżeli nie mamy zbyt dobrego aparatu to wybrać słoneczną pogodę, wyraźniej wychodzą zdjęcia. Ja z tłem sobie radziłam, kupiłam bristol, dla większych przedmiotów dwa. Koszt 3 zł a przedmiot prezentuje się dużo lepiej niż na krasiastym kocu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może moimi ciuszkami też byście były zainteresowane :) mogę podać linki do stron i wystawić tu, co wy na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://tablica . pl/oferty/uzytkownik/R1Pp/ zapraszam do mnie :) (usuńcie spacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam ubrania w rozmiarze xl i xxl, ceny od 2 do 8zł, ubrania w bardzo dobrym stanie, ubrań jest ponad 100 sztuk, także zapraszam do oglądania:) gg: 9497128.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×