Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulciaaaaa

Gdzie sprzedać ubrania? Pomóżcie

Polecane posty

Gość gość
sprzedać bez prowizji możesz na www.odkupuj.pl wystawianie bez prowizji, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://ootdstore.pl/sklep/ mają na prawdę tanio. Ubrania nowe i używane znanych marek a do tego darmowa wysyłka już od 50zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo kupuje i sprzedaje online, a to ubrania a to inne sprzęty, które już mi są zbędne. Mam kilka kont na różnych portalach jednym z lepszych moim zdaniem jest sprzedajemylokalnie.pl/ Tu najwięcej udało mi się sprzedać ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprzedaje na OLX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzabekpat
Polecam www.peddle.pl. Nowy portal, ale skupiający się właśnie na prywatnych osobach, które robią porządki w szafie, a nie zajmują się kupnem w celu dalszej odsprzedaży. Wystawianie jest darmowe, nie jest pobierana prowizja za sprzedaż. Strona dopiero raczkuje, ale może okazać się świetnym narzędziem do sprzedaży ubrań. Wspierajmy krajowe inicjatywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspana
Internetowo, bo jak inaczej? Zakładając, że te ciuchy faktycznie mają jakąś sensowną wartość. Na pewno warto wystawić to na Ogis, pewnie kojarzycie. Tam jest taka sensowna opcja integracji z FB, która sprawia, że nasze ogłoszenia są widoczne dla znajomych i znajomych znajomych. A widzę po sobie, że w taki sposób dużo łatwiej o znalezienie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku dni jestem w programie partnerskim serwisu www.dropka.pl Myślę, że interesująca oferta bo zarabia się nie tylko na poleceniu portalu, ale też na aktywności jaką polecona osoba będzie na łamach strony mieć. Akurat mam trochę znajomych, którzy prowadzą sklepy online i jeden już właśnie zaczął korzystać z dropshippingu, mam nadzieję, że będzie ich więcej. Pasywny dochód zawsze się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaMajw
Może wystaw je w https://clixs.pl/ to jeden z większych serwisów ogłoszeniowych w kraju. Do tego jest to ogłoszenie darmowe, także nic nie stracisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazia823
Najlepiej jak je wystawisz na sprzedaż możesz to zrobić w Clixs.pl to serwis z ogłoszeniami, które oczywiście jest darmowe. Na pewno na tym nie stracisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda55105
hej , sprzedam ubrania ..głownie sukienki ( nowe jak i uzyte zaledwie raz czy kilka razy ). Poza tym posiadam spódniczki , spodenki i buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jhgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akinomm - i ceny też jak nowe, mega drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalkaStamczyk
Myslę, że tutaj serwis ogłoszeniowy Clixs.pl będzie fajną opcją gdzie możesz wystawić dużą ilośc ogloszeń zupełnie za darmo. Do tego jeżeli potrzebujesz możesz rownież znaleć tam prace bo mają około tysiąca ogłoszeń w dziale "Praca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkass
Ogólnie opłaca się sprzedawać wartościowe ciuchy znanych marek. Na anonimowe firmy trudno jest znaleźć klienta. Jeśli aukcje masz wystawione na allegro, to koniecznie zintegruj konto z Ogis. Trwa to chwilę, a przynajmniej wtedy te ogłoszenia trafią również całkowicie za darmo właśnie do tego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×