Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulciaaaaa

Gdzie sprzedać ubrania? Pomóżcie

Polecane posty

Gość gość
wita mam do sprzedania sporo ubran orginalnych i nieorginalnych ceny nie sa wygurowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania po niewielkiej cenie praktycznie nieużywane ubrania po mojej mamie, rozmiar xxl oraz 3xl, niektóre rzeczy miała tylko raz na sobie i są jak nówki, bardzo ładne błuzki spódnice. nie wiem gdzie mogłabym w Krakowie dogadac się z jakimś sklepem "z drugiej ręki", nie chodzi mi o zarobek ale szkoda mi oddac za darmo rzeczy dla których mama wiele sobie odmawiała żeby tylko je kupic, będę wdzięczna ża każdą informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema,jest ktos zainteresowany ciuchami skate ,firmy np,grube lolo,el polako,ganja mafia,dill gang itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka19
mam do sprzedania ładne, nowe bluzki, tuniki, spodnie, spodenki, sukienki, żakiety, cena za każdą sztukę 10zł, przy zakupie za 100zł dodatkowo gratisy, przesyłka niezależnie od ilości 10zł. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy, wtedy prześlę film lub zdjęcia z opisem jeo100@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam: www.magia-testowania.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a może byłybyście zainteresowane skupem ubrań na kilogramy? W cenie około 10 zł za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm a gdzie by była taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 555
Witam! mam do sprzedania bardzo dużo ubranek po mojej córeczce (od 68 narazie do 116), dużo rzeczy jest nowych reszta w stanie bardzo dobrym, większość ubranek i bucików jest firmowych, dużo pochodzi z Anglii, z tym że nie są kupowane jako używane rzeczy z lumpeksu natomiast nowe kupowane w Londynie i przysyłane do polski (przez chrzestną mojej córeczki) dlatego właśnie ubranka sprzedaje w stanie bardzo dobrym ponieważ mała ma je na sobie kilka razy i wyrasta, zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniami :) http://tablica.pl/oferta/rozmiar-98-104-orginalna-bluza-hello-kitty-stan-idealny-ID2cTA7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.libro24.pl Brak oplat i prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;-] http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4897186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! Jeśli chcecie sprzedać ubrania, wejdźcie na bezpłatną tablicę ogłoszeń www.bazainfo.pl. W kategorii odzież i obuwie jest wiele podkategorii, więc myślę, że szybko i sprawnie dodacie ogłoszenie. Życzę sukcesów w sprzedaży! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pelno ciuszkow , bizuteri ktorych nie nosze , ktore kupilam i leza w szafie wiekszosc ciiuszkow 100 % nie zniczone czasem raz lub dwa zalozone na siebie wiele odziezy markowej ;)) rozmiary mam S/M/L za tak zwane grosze bardzo tanio je sprzedam by zwolnila sie moja szafa ;) chetnie polecam i zapraszam . prosze odezwac sie na moja poczte email. patrycja.ch@onet.com.pl powysylam zdjecia zainrteresowanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aledil.pl - bezpłatny portal, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie na flido.pl Sprzedaż na flido.pl jest całkowicie darmowa. Serwis utrzymuje sie z reklam a nie z uzytkowników. Szczerze polecam. Tysiące wejść dziennie, mała konkurencja i do tego wsparcie przez telefon i internet. Coż więcej można chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja słyszałam, że są profile na portalach społecznościowych, gdzie można wymieniać się ubraniami lub je sprzedawać - dziewczyny zamieszczają zdjęcia po czym kontaktująsię iędzy sobą w komentarzach lub na privie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta91291
Witam. Mam do sprzedania sporo ubrań, wszystkie NOWE! Niestety ze względu na moją pracę nie mogę poświęcić więcej czasu na sprzedaż. Ceny jakie mnie interesują to od ok. 10zł do max 30zł za sztukę.. W sprzedaży posiadam sukienki, bluzki, tuniki, spódniczki, sweterki itp rzeczy.. Jest ktoś zainteresowany? Istnieje możliwość kupna poprzez allegro (tam również sprzedaję ubrania w niskich cenach, jest również wgląd do komentarzy, czyli zadowolonych klientów). Zapraszam do kontaktu mailowego: fashionably91@wp.pl Jest również możliwość zakupu osobistego na terenie Swarzędza (koło Poznania). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałam się z nieoficjalnych źródeł, że 4 listopada 2014 będzie otwarcie nowej darmowej platformy do sprzedaży ciuchów uśmiech link >> http://www.vinted-rank.pl a dodatkowo inspiracji możecie koleżanki szukać na www.clothesmania.pl Polecam Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogg
Dziewczyny trzeba ogłaszać się wszędzie :-) wiem coś o tym bo mam sklep internetowy z ubraniami dla kobiet w rozmiarach od 38 do 52 w zależności od modeli, polska projektantka, polski producent firma Bogg i klientki kupują, są zadowolone z jakości i darmowej dostawy, polecam www.bogg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×