Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulciaaaaa

Gdzie sprzedać ubrania? Pomóżcie

Polecane posty

mam fajne ubrania nowe z metkami za grosze cena od 11 do 28 zl kombinezony alladynki bluzki bokserki legginsy suknie plazowe i sukienki imitację jeansu piszcie na creative2009@onet.eu lub sms 792552456 mam tez konto na allgro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele serwisów internetowych, gdzie można wystawić ogłoszenia na sprzedaż. Sprzedajemy, olx, gumtree itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do siebie! Secondhand z markową odzieżą! Same znane zagraniczne marki! https://fit-in.pl/ jesteśmy także na facebooku i Vindet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych lepszych i nowych platform handlowych to Aligato. Już mam trochę wygenerowanych zysków i kosztowo wychodzi rewelacyjnie. Ruch coraz większy. Większość popularnych kategorii sprzedaży jest. Za konto nic nie płacę. Wszystko działa czytelnie. Poza tym już na etapie wyszukiwania produktu potencjalny klient widzi ogólne oceny sprzedawcy, więc nie tracisz czasu na klikanie w okienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8319
Hej. Ja dawno temu sprzedawałam ciuchy na Allegro, później na OLX.pl. Ceny jednak rosną i limity ogłoszeń się pojawiły. Teraz wystawiam tylko na lento.pl i sprzedawacz.pl Czasem ktoś chce żeby wystawić aukcję, ale większość osób szuka rzeczy lokalnie bo chce zobaczyć i przymierzyć a nie kupować używane ciuch w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Polecam www.topuzywany.pl gdzie możesz sprzedać swoje rzeczy używane. Na sprzedaż możesz wystawić nie tylko ubrania, ale też płyty, książki, elektronikę i inne. Ogłoszenia są bezpłatne, więc możesz publikować ich tyle ile tylko masz przedmiotów. Osobiście bardzo lubię wygląd strony i panel użytkownika 😉 ale też to że można bardzo fajnie zaprezentować swoje ciuchy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×