Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulciaaaaa

Gdzie sprzedać ubrania? Pomóżcie

Polecane posty

Gość cookie234
Fora modowe w zakładce ogłoszenia lub portale jak allegro lub odkupuj.pl można też spróbować na tablicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka316
Moim najnowszym odkryciem też jest portal http://odkupuj.pl/. Kiedy tylko coś przestaje mi się już podobać, a jest w dobrym stanie wystawiam tam i odzew jest zawsze:) Swoją drogą fajna sprawa takie sprzedawanie ubrań. Wyrzucanie ich to w ogóle bez sensu, a tak zawsze jakiś dodatkowy grosz wpadnie i można sobie coś nowego kupić po sprzedaży kilku starszych ciuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania dużą ilość ubrań w rozmiarach XS-XXL męskie i damskie w bardzo niskiej cenie. Zdjęcia ubrań wysyłam na maila. alina.halupczok@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japon
Witam Mam do sprzedania w idealnym stanie ubrania markowe typu Diesel zara Hollister i wiele wiele innych znanych marek rozniez nowe koszule męskie. kontakt priv. Niektóre ubrania można obejrzeć na allegro użytkownik gocia8802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam osoby, które lubią ciuszki. U mnie wszystkiego po trochu - os spodni, spódnic po kurtki, bluzeczki itp. Rozm. S, M i kilka L Zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego justa-k47@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka1111
Ja zazwyczaj sprzedaję na odkupuj.pl taki internetowy ciucholand, można tam kupić/sprzedać markowe ubrania używane. wstawiasz fotke i sprzedajesz, sa tam też dodatki,torebki, biżuteria, do wyboru do koloru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez długi czas sprzedawałam nieużywane ubrania na Allegro, ale skutek był marny. Koleżanka poleciła mi www.odkupuj.pl . Mówiła, że sprzedała tam już pół swojej szafy. Wczoraj wystawiłam kilka ciuszków, zobaczymy jaki będzie odzew.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubrania chanel diesel markowe allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=29118928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubrania licytacje od 1 zl chanel allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=29118928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecięce rzeczy można wystawiać za darmo na http://agugaga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu sprzedaje ciuchy i inne rzeczy na www.odkupuj.pl - darmowy portal allegro się chowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz sprzedać zwykłe ciuchy to faktycznie najlepsze będzie coś typu olx czy allegro. Jak masz bardziej ekskluzywne ciuchy, to warto poszukać dobrego komisu np. storestory.pl, wysyłasz im rzecz, płacisz jakąś niewielką prowizję i czekasz na kasę albo możesz wystawić tam też sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam portal aledil, sprzedałam tam sporo ciuszków i dodatków, które zalegały mi w szafie, wystawianie jest darmowe, nie biorą też prowizji od sprzedaży, tutaj jest link do rejestracji, powodzenia :) http://aledil.pl/panel/rejestracja/0/8326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKUP odzieży używanej damskiej i dziecięcej. Sezon jesień-zima 5zł/kg. Odzież nie może być brudna, zniszczona, zmechacona. Mogą również Państwo pozbyć się niechcianej biżuterii, torebek, butów, pościeli, zasłon, zabawek... Sklep Margotka Odzież używana Pasaż Stokłosy 11 (metro Ursynów) wyjście od strony SGGW zapraszam na skup wtorki godz. 10.30-18.30 piątki 10.30-13.30 kontakt: www.facebook.com/margotkaodzieznawage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×