Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zwtrhdtrhtrdh

Nienawidzę polaków, mieszkam w Norwegii i jest mi cudownie

Polecane posty

Gość yugyuftftyf
No bo jestes chyba jakis nienormalny skoro nie poznales zadnego zyczliwego czlowieka. Ja mam malo przyjaciol, ale takich z ktorymi mozna konie krasc. Sam jestes pewnie do d**y i do d**y ludzie do Ciebie ciagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yugyuftftyf
Wiele rzeczy mi sie nei podoba w Polsce i tez mysle troche o wyjezdzie, ale to, ze nie ma tutaj zyczliwych [przyjaznych ludzi jest jakims beznadziejnym klamstwem. Musisz byc zlym czlowiekiem dlatego nie spotkales nikogo fajnego w swoim zyciu. To zawsze dobro przyciaga dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecki mazur ur pod zaborem
A ja nienawidze ze zabrali niemieckie ziemie i ze sie teraz panosza na mazurach pomorzu i slasku, a przeciez jestescie zwyklymi odbytnikami europy, to co pisze zalozyciel posta to szczera prawda, tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze że sporo tu osób za granicą ;) prosze was o rade jak możecie, znalazłabym prace za granica w Anglii np? skończyłam studia filologie angielską może bym była tłumaczką tamtejszą a angielskiego na polski? wzieli by mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trd
ja nienawidzę polaków za chamstwo, prostactwo i totalny debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjechany
Niestety polacy to tragiczny naród. Historia polaków/Polski jest taka jaka jest i całość szlachty została wybita w tej lub innej wojnie choć kilka procent uciekło za granice. To ścierwo które pozostało nie można nazwać narodem. Tylko kłamstwa,oszustwa,kumoterstwo i sztuczna duma. Niestety w tak pięknym kraju mieszka bydło. Na każdym kroku i to nie ważne gdzie: urząd,sklep i kościół( bardzo święty naród) istnieje zawiść i kure*two. Sama szmata i cichodajki. Najcześciej ( z własnego podpatrzenia- standard ON mechanik umazany smarem a ONA ładna zadbana blondynka-mają z zasady 2-oje dzieci) d**y dają żony mechaników samochodowych:-) Ale to tak na marginesie. Polityka-szambo pełne polaków Sport-szambo pełne skorumpowanych sportowców i działaczy-polaków Kościół-bez komentarza Prawo( sądownictwo ) -bez komentarza itd..... Jest to kraj porównywany do krajów typu Boliwia,Uganda,Czad niestety kraje takie jak Meksyk już są wyżej na liście. Tak więc dumni polacy-nic nie macie.Jesteście żałośni. Tak na marginesie-PISZE PO POLSKU ale dzieki bogu nie jestem polakiem(choć wstyd przyznać tu się urodziłem ale to juz inna historia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepolak
POLSKA TO SYFFFFF i nic tego nie zmieni. Polacy to żebracy tylko bat jest dla nich cudwonym narzędziem. GNOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka vaniliowa
Widzę, że przegrane, pustynne plemię mocno ujada. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka_1_9_8_5
A ja zgadzam się z autorem tematu. Nie wiem jak żyje się za granicą, nigdy tam nie mieszkałam i nie pracowałam, Bardzo chciałam się przekonać, ale ze względu na chorego ojca nie mogłam wyjechać z kraju. Powiem jedno - chyba tylko ktoś chory na umyślę nie widzi jak bardzo nasz piękny kraj podupadł. Polityka - dno, służba zdrowia - dno, zarobki - dno. Tutaj każdy patrzy tylko na siebie, w stylu po trupach do celu, kantować, oszukiwać, byle wyjść na swoje, Moralne dno. Ludzie są niemili dla siebie. Wykorzystają Cię jeśli jesteś miły i uprzejmy dla nich, Państwo więcej zabiera niż daje. Wyzysk i złodziejstwo w biały dzień. ZUS, US - instytucje mające na celu wyzysk obywateli, którzy ciężko pracują. Uczciwi ludzie są pokrzywdzeni. Jestem Polką, ale wstydzę się tego. Jasne, że inne narody śmieją się z nas, bo całokształt prezentuje się co najmniej opłakanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka_1_9_8_5
Bardzo zawiodłam się na swoich rodakach, zawiódł się mój zmarły już tata - człowiek, który ciężko i uczciwie płacił całe życie podatki i składki ZUS, a któremu w najgorszych chwilach życia karetka pogotowia odmówiła przyjazdu, oddział szpitalny wyrzucił jak psa! Jeśli myślicie, że to jak załatwia się sprawy w Polsce to norma, widocznie jeszcze żyjecie w błogiej nieświadomości, bo prawda jest taka, że gdzie nie spojrzeć widać zepsucie od góry (rządzących) do dołu (nas, szarych obywateli). Cała ta sytuacja w kraju powoduje chyba to, że ludzie są tacy zawistni. No cóż, jak mawia moja ciocia, świata nie naprawię. Ale dlaczego nie miałabym szukać szczęścia w innym miejscu na świecie? Cieszę się jeśli mój rodak/rodaczka odnalazła szczęście poza granicami kraju. Sama zamierzam je odnaleźć, Oszczędźcie sobie na forum złośliwych komentarzy, Polska to trudny kraj, zniszczony. Nie każdy chce tu być. Za to każdy, moim skromnym zdaniem zasługuje na szczęście i godne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze w Polsce jest chory system i ludzia zyje sie zle.Ludzia ktorzy nie umieja krasc i kombinowac.Ale w kazdym narodzie sa ludzie zli i dobrzy.Mnie w*****a u Norwegow to ze sie tylko do ciebie usmiechaja a za plecami tak ci d**e obrobia ze nic.Nawet jak cos robisz nie tak w pracy to cie pochwala aby zaraz sie obrocic i suchej nitki na tobie nie zostawic,obgadujac do innej osoby.Wolalabym zeby ktos przyszedl do mnie i mi powiedzial co jest nie sie przymila a potem obgada.To falszywosc i tyle.Juz wole jak Polak na mnie krzywo patrzy,bo wtedy wiem ze sie nie polubimy i trzymam sie z daleka.U Norwegow to nigdy nie wiadomo taka obluda.Do tego sa zawistni,az ich skreca jak sie komus lepiej powodzi.Niby sa tolerancyjni i poblazliwi dla obcokrajowcow ale tylko wtedy jak obcokrajowiec zapierdziela u nich za polowe stawki i na rowerze jezdzi.Jak tylko Polak zarobi tu sobie na dom i dobry samochod,wakacje co roku to juz tacy tolerancyjni nie sa.No bo jak to zeby kogos z Polski mogloby stac na tyle samo co ich a czasem nawet wiecej bo Polak umie zagospodarzyc kasa tak ze jej nie przetraca,jak oni.Wiele moglabym tu jeszcze pisac o tej wspanialej mentalnosci Norwegow.Oczywiscie nie wszystkich bo znam tez naprawde fajnych ludzi.Ale wlasnie tak to jest ze nie ma co wszystkich do jednego worka wzucac czy to Polakow czy ludzi z innego narodu.Autor chyba nie zna j.norweskiego ze tylko ich usmiechy widzi.Jakby posluchal co mowia to by mu wlosy deba stanely:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy maja po prostu wrodzony brak empatii. Spojrzci na te rybie oczy, martwe i metne, nijakie. W ogole nie mozna spotkac czlowieka ktory ma inteligentne spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szary4
to nie Polacy wymyślili Auschwitz to nie Polacy w łagrach dzieci głodzili.... to nie Polacy II wojnę światową rozpoczęli ... to właśnie MY POLACY zostaliśmy przez aliantów zdradzeni a później sprzedani sowietom !!!! Nie jesteśmy tymi Ostatnimi , nie jesteśmy najgorsi , to Cywilizowana Europa zrobiła z nas OSIEROCONE I OKALECZONE DZIECKO... Teraz jest czas odbudowy zaufania i oby to zaufanie nie zostało po raz kolejny ZDRADZONE .... Ps. Niestety HISTORIA lubi się powtarzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślązak
do niemiecki mazur ur pod zaborem ... Ty nieuku ... historii się trochę poucz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusofob
nienawidzić to można rosji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamawera
Zgodze sie w 1000%. Sa wyjatki od tej reguly, bo sa Polacy inteligentni, kulturalni i obyci, albo po prostu dobzi (tak jak czesc mojej rodziny, podkreslam czesc), ale ogolna masa jest tak zacofana i samolubna. W ogole nie przychodzi ludziom, ze to ze skarza sie na kogos do mnie, to na mnie zle wplywa. Nie ladnie jest psuc komus humor, tylko dlatego ze Ty jestes wkurzony. Poza tym moja landlord jest tez z tej wiejskiej grupy. Ja tylko tu wynajmuje pokoj, a ZAWSZE jak wracam musza mnie zaczepiac, wolac bez powodu, gadac o problemach innych, zadko kiedy widze usmiech, a jak jest, to zawsze jest po nim narzekanie. Boze spraw zebym dosta nowa prace i nowe mieszkanie. Przez 10 lat mialam wiecej stycznosci z Amerykanami i teraz po prostu jestem na krawdzi zalamania nerwowego...Blogoslaw Boze nasz narod, zeby cos ..duzo sie zmienilo na dobre...a jak na razie to trzeba z dala od nich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy to czytam to mam tylko jedna odpowiedz.jaki pan taki kram! I chodzi mi o was wy wszyscy tacy wielcy norwegowie , anglicy jak z koziej d**y traba :) haha. Zal! Ale jak mozgu brak to wszak wam tam zapewne lepiej bo w tych krajach za wiele mozgu uzywac nie trzeba. W zyciu a mam tych lat 30 nie spotkalam sie by mnie ktos obgadal oczernil i to wszystko co pisze super autor. A dlaczego? Bo jestem normalnym czlowiekiem ktory lubi innych ludzi i to samo otrzymuje. Wiec panie autorze czym sie tu dziwic ze takis byl zaszczuty :) normalnie inna planeta . Skad wy sie bierzecie ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srolska
P********y kraj k****, 5 lat studiów prawo, 3 aplikacji radcowskiej i wielki chuj k***a sie ojczyzna wysiliła 1600 na reke do k***y... wszedzie k***a znajomosci, w piublicznej instytucji robie i k***a bez żadnej zasłony na legalu chuje ze starostwa chcą wp*****lać swoich k***a znajomych czy chuj wi kogo do roboty. a jak bedzie wojna z ruskimi to k***a j****y kraj sie zwróci po pierwsze po takich jak ja żeby wysłać na front. a ja powiem chuja nie bede walczyl za tych c*****w polaków, krętaczy i kombinatorów p**********h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich, mających podobne podejście jak autor. Mam nadzieję, ze zrzekliście się polskiego obywatelstwa. Gościu powyzej- póki kasa będzie znaczyć więcej, jak człowiek, to tak w Polsce młodym będzie. Pod górkę. Proponuję dobrze pomyśleć przy urnie wyborczej, by potem nie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiking2015
Zgadzam się i osobiście polaczków uważam za podludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie zgadzam. Nie poznalam w Pol sce ani jednego przyjaciela. Normalnych ludzi na dystans tez nie. Nie znaja takich pojęć jak moralnosc,lojalność szczerość uczynnosc. I to jest fakt. Nie potrzebuje smieci wokół siebie. Ja wiele czasu spedzilam nad swoim charakterem ale okazalo się że na darmo bo w Polsce walory moralne sa niepożądane. Dlatego wyjechalam i poznałam kilku oddanych przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty cienki palancie :D Norwegowie mili? sympatyczni? pomocni ? hahahahah :D te zimne nudne ryby ? I na marginesie Polaków nie cierpią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwegowie akurat są trochę podobni do Polaków strasznie chleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.11.07 Kiedy to czytam to mam tylko jedna odpowiedz.jaki pan taki kram! I chodzi mi o was wy wszyscy tacy wielcy norwegowie , anglicy jak z koziej d**y traba usmiech.gif haha. Zal! Ale jak mozgu brak to wszak wam tam zapewne lepiej bo w tych krajach za wiele mozgu uzywac nie trzeba. xxxx oraz Urszak xxx dzięki że są jeszcze ludzie którzy używają mózgu :) xx Powiem tylko jedno , współczuję wam młodzi ludzie podejścia do życia , przeliczacie wszystko na pieniądze, jesteście okropnie naiwni w swych ocenach. Jesteście tym co chciał osiągnąć obecny rząd w Polsce- jesteście tanią siłą roboczą , ciemną masą z syfem w głowie zamiast mózgu , nie macie żadnych wartości , żadnych zasad ani grama honoru ! Jesteście NIKIM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lamus to jestes ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenahhh
Ja też nienawidze polaków. Mieszkam w Holandi , nie nie jestem wielką holenderką, ale wiele byśmy mogli się od holendrów uczyć. Ja tu non stop dostaje po d***e mimo ze jestem oczytana i znam jezyki, zawsze służę pomocą napotykam ludzi bez zasad, łaknych pieniedzy i nie szanujacych siebie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×