Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarek36

pikantne rozmowy - wirtualny sex co sądzicie

Polecane posty

pozwolę sobie odpowiedzieć. To co wirtualne niech takie zostanie. Jeżeli chce ktoś przenieść związek do reala niech nie pisze zbyt długo bo mogą przyjść rozczarowania. A swoją droga uwielbiam cyber ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga25
Cześć postanawiam odnowić temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wiecczorowa pora
uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
uwielbiasz odnWIANIE TEMATU CZY ...........?:))pikantne rozmowy - wirtualny sex co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wiecczorowa pora
pikantne rozmmowy oczywiscie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mster5
mster5_tlen_pl nik skyp ja robie to codzinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
Jest jakaś teraz do pogadania o sexie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa wojewódzki
nie żaden seks tylko zwyczajna masturbacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto chce
porozmawiac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeek
ja z moim kochanym/kiem kochamy sie przez tel. mamy do siebie 300 km , i widzimy sie raz na 2 miesiące .. i nic nie poradze na to ze jego głos działa na mnie niesamowicie ... i mój na niego ..nic na to nie poradzimy ze jak tylko wypowiadamy swoje imię doprowadzamy sie do szału :)) ale chyba nikt nie zrzumie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa wojewódzki
nie tyle się kochacie, co walicie konia całkiem indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa wojewódzki
nic w tym strasznego, byle nie nazywać tego seksem czy kochaniem się. Walenie konia i tarmoszenie bobra to nie seks i kochanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeek
ale jest zajeb...a na zywooo .. kilka godz sexu marzeń ze wszystkim. to walenie konia przez tel ,jest normalne wole z nim niz sama ze sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa wojewódzki
wiem, że to zajebiste, ale to nie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa wojewódzki
seks to jak facet penisa wsadza do waginy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa wojewódzki
proste kurva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeek
nie nazwe tego inaczej ,bo to nie tylko chodzi o fizjologie .. gra słów ,głos ..szept ...to nie jest walenie konia ot tak ')) ale ...nie bede wnikała , raczej niezrozumiałe to bedzie dla wiekszosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa wojewódzki
masturbacja przez telefon ma oczywiście coś z seksem wspólnego. To manipulowanie przy genitaliach. Ale dzieci z tego nie będzie. Zaspokajanie popędu plus flirt - tak. Ale nie seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa wojewódzki
Krok po kroku i za 50 lat zoofilię w encyklopedii nazwą progresywnym seksem, który nie wiedzieć czemu nie znajduje poklasku u tradycyjnego wstecznictwa i kołtuństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeek
Seks bez penetracji (ang. outercourse, petting) jedna z form aktywności seksualnej człowieka, ogólna nazwa dla wszystkich rodzajów kontaktów seksualnych bez wprowadzenia członka do pochwy, ust lub odbytu. Z uwagi na to, że najczęściej nie dochodzi do kontaktu spermy z narządami płciowymi kobiety, stosunek bez penetracji może być uznawany za bezpieczny seks lub metodę antykoncepcji. Stosunek bez penetracji może również być formą urozmaicenia życia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeek
kupa :) spokojnie :)) jak kiedys trafisz na kobiete która bedzie tak na ciebie działa jak zadna inna do tej pory ..zrozumiesz :) ..sama sie dziwie - alt to chyba o to chodzi - jest chemia ..i to jaka :) ja nie narzekam ,nie wstydze sie tego i nie bede bo to dla mnie jest ..niestety jedyną bliskością przez te całe tyg jak jesteśmy osobno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex40
Fajna zabawa dopóki się nie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeek
i wole czekać i rozmawiać z nim tak przez tel ..niz miec kontakt seksualny z innym ...nikt nie dorówna ... sex fantastyczny + uczucie ..prawdziwe uczucie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa wojewódzki
żabeek - ja wiem, że to fajne. Ale chodzi o to, że się masturbujecie a nie uprawiacie pettin czy seks. Ja nie mówię, że należy wam ręce odrąbać, ale nazywajmy rzeczy po imieniu :) Tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa wojewódzki
podobnie homoseksualiści penetrujący odbyt partnera za pomocą penisów, nie uprawiają seksu. Oni tylko zaspokajają popęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteor 99
nawet sama masturbacja jest zachowaniem seksualnym, wiec jezeli przyjąc ze dwoje (lub nawet jedno) podczas cyber-seksu ją uprawia (gdy drugie pobudza go/ją słuchowo/wzrokowo), to juz jest cyber-sex. :P zresztą z doswiadczenia wiem, ze zwykle jedno ma pełen 'ubaw' - drugie tworzy na tyle szybko i sprawnie, zeby nie wypaść z rytmu ;) chociaz zwykle będąc owym 'tworzącym' nigdy nie narzekałem, i nie mam zamiaru. ;) i tak potem się 'to' jakos wyrównało ;) Najlepsza nagrodą jest i tak zawsze ".. już po mnie" albo krótko "2x" ;) i dorzuconych kilka lubieżnych detali lub subiektywnych spostrzeżeń... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prozac69
hello :-) jest jakas chetna pani na rozmowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×